• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру

  1. Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру Перед кожним нейл-майстром, рано чи пізно,...
  2. Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру

Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру

Перед кожним нейл-майстром, рано чи пізно, і з різних причин постає питання: працювати вдома або в салоні, або може взагалі орендувати кабінет і що все-таки краще?

Саме тому ми зібрали всі плюси і мінуси роботи в салоні і вдома в докладну статтю, щоб полегшити тобі вибір.

Отже, почнемо з плюсів роботи майстром манікюру вдома:

Одним з найважливіших плюсів є вільний графік, ти сама складаєш свій графік і робочі години. Це особливо зручно якщо є діти, яких необхідно щодня водити в школу або дитячий сад.

Або якщо ти сова і ненавидиш рано вставати, збиратися і їхати на роботу, тоді краще рішення для тебе робота на дому, адже розклад ти складаєш сама і якщо тобі зручніше приймати клієнтів після обіду, то саме так ти можеш вчинити. Або навпаки починати робочий день в ранні ранкові години, тобі вирішувати.

Робота нейл-майстра на дому позбавлена ​​всюдисущої зобов'язалівки і дає безцінну свободу контролю свого робочого дня. І так, більше ніяких поїздок в громадському транспорті в години пік.

Ще одним плюсом є економія часу і грошей на транспортні витрати, особливо це відчутно у великих містах. Часто трапляється так що до роботи потрібно добиратися мінімум годину, а з дорогою назад це 2 години часу, які можна конвертувати як в гроші, прийнявши більше клієнтів вдома, так і в корисні справи або просто провести ці 2 години з сім'єю або дітьми.

Якщо ти працюєш на себе, то ти сама контролюєш свій бізнес і приймаєш всі рішення самостійно, як, з ким і коли працювати, можеш працювати так само стільки скільки тобі потрібно. Ти сама встановлюєш прайс, сама закуповуєш і вибираєш матеріали. І при цьому непотрібно ділиться чесно заробленими грошима з начальством.

Серед плюсів так само можна відзначити, що працюючи на дому у тебе не виникне необхідності підлаштовуватися під колег, знаходити з ними спільну мову і т.д. що особливо складно для інтровертів і одноосібників.

Ну а тепер настала черга мінусів роботи вдома:

Перше з чим доведеться зіткнуться, це необхідність обладнати робоче місце. Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус.

Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус

Крім того, домашнім може не сподобається постійна присутність вдома сторонніх, незнайомих людей. Є ще одна небезпека про яку іноді забувають, ваш клієнт, найчастіше, чужа людина, сумлінний чи ні це вам невідомо, тому щоб уникнути крадіжки найкраще обладнати міжкімнатні двері замками і тримати все коштовності і документи в надійному місці.

Доведеться закупити все обладнання, стіл, крісла, стерилізатор і сухожар, гель лаки і гелі, набір необхідних інструментів, все витратні матеріали. Всі разом це коштує не мало, і тим не менш в більшості випадків ти не зможеш здійснювати оптову закупівлю лаків і витратних матеріалів у виробника або великого оптовика як це роблять салони. Особливо це незручно, коли несподівано закінчуються витратні матеріали, а вони потрібні терміново, часто в той же день.

Правда, тут ми можемо допомогти, якщо тобі цікаво, ми надаємо спеціальні і дуже непогані знижки майстрам, які працюють з Kodi на всі витратні матеріали, з приводу співпраці можеш написати нам в фейсбук кодову фразу "я майстер" натиснувши сюди .

Дуже важливим моментом в обладнанні домашнього нейл-кабінету є гігієна. В даному випадку тобі необхідно потурбуватись не тільки про своє здоров'я, але і про здоров'я сім'ї.

В осінній зимовий період клієнтка просто або хвора на грип може принести інфекцію в будинок і заразити всіх домашніх, це може бути досить неприємно особливо якщо у вас в родині маленькі діти. Зрозуміло, не у всіх салонах коштують бактерицидні ультрафіолетові лампи, які працюю в присутність людей і знезаражують повітря.

Але грип далеко не найбільша небезпека і як відомо існують і більш заразні і небезпечні хвороби, тому дезінфекція та ще раз дезінфекція всіх поверхонь, з якими може взаємодіяти ваш клієнт.

Ще один мінус, це пил, дрібні частинки її зависають у повітрі на 50-60 хвилин, тому варто задумається про покупку витяжки. Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?

До мінусів так само можна віднести необхідність самостійно займатися рекламою власної справи. Тобі доведеться вкласти якщо не гроші, то час і значні зусилля в напрацювання власної клієнтської бази, адже конкуренція досить висока і у початківця майстра тут можуть виникнути чималі складнощі.

Черговим мінусом може стати відсутність конкуренції, працюючи в салоні ти швидше за все, навіть на підсвідомому рівні, будеш сприймати своїх колег як конкурентів і це буде тебе підстьобувати так чи інакше в зростанні над собою. Правда, тут може трапитися і зворотне, якщо колеги нездари і не хочуть нічого вчиться вони швидше за все затягнуть тебе в таке ж болото ліні і стагнації.

До речі про лінь, працюючи на дому ти можеш потрапити в її пастку, все починається з дрібниць, які поступово ведуть до все більше неорганізованості і падіння дисципліни. Іноді, може бути, досить складно змусити себе працювати якщо знаєш, що немає начальства і ніхто не буде тебе лаяти за бездельнічество. Тому приділи велику увагу самодисципліни, чітко розмежовує робочі і домашні завдання і справи, ретельно плануй свій день.

Кілька слів про роботу майстром манікюру на виїзді і оренді робочого місця.

З плюсів роботи на виїзді, можна відзначити більш високу оплату за роботу, також не потрібно обладнати будинки кабінет, ну і зрозуміло ніякого начальства.

До мінусів, великі транспортні витрати, а час в дорозі сумарно може займати півдня, що дуже вимотує, особливо в години пік. А постійна необхідність возити із собою всі інструменти, обладнання, лаки і т.д. теж не додає радості. Адже все разом це зовсім немаленька сумочка, а важкий і досить габаритний кейс або навіть кілька.

Зрозуміло, є альтернативний варіант, можна орендувати робоче місце, але це коштує недешево і на перших парах буде з'їдати значну частину твого доходу, я вже не кажу про те, що знову доведеться витрачати час на поїздку на роботу і назад.

Тепер поговоримо про плюси і мінуси роботи в салоні, почнемо з плюсів:

Найчастіше салони надають досить широкий асортимент продукції різних брендів для роботи майстру. Маючи налагоджену мережу постачальників, керівники салонів, в більшості своїй, стежать за трендами і намагаються поповнювати палітри усіма сезонними квітами та іншими новинками, а також мають великий вибір аксесуарів і інструментів. Адже саме це робить їх конкурентоспроможними.

Однак, є салони, в яких всі витратні матеріали закуповує майстер, нерідко це невеликі салони, в яких зовсім не дбають про персонал і це вже скоріше мінус.

Салони в основному надають майстру обладнане робоче місце з усією необхідною технікою, меблями, кріслами, інструментами і всі рідини, засоби дезінфекції та інше, для ефективної, комфортної та безпечної роботи.

Ще одним плюсом може бути кар'єрний ріст або правильніше сказати професійний розвиток. Керівництво салонів, нерідко, зацікавлено в підвищенні кваліфікації своїх співробітників і тому власники великих салонів можуть часто відправляти персонал на курси підвищення кваліфікації, проводити тренінги і семінари, а також посилати своїх майстрів на олімпіади та конкурси. Адже майстер призер, який займає переможні місця автоматично стає кращою рекламою для салону.

До слова про рекламу, салони мають можливість давати рекламу на дуже широку аудиторію, в різних джерелах, будь то телебачення, друковані ЗМІ, інтернет, радіо, зовнішня реклама, спонсорство виставок та інше. Більшість цих ресурсів недоступні домашньому майстру, який має, як водиться, обмежений бюджет.

Сарафанного радіо рідко буває достатньо, особливо якщо ти початківець майстер, якому потрібно ще багато чому навчитися, а в салоні з цим проблем не виникне, клієнти будуть постійно.

Робота в салоні, це мінімум відповідальності у фінансовому плані, якщо раптом у цього салону підуть справи неважливо, завжди можете перейти в інший. Але якщо не вийде налагодити безперебійну роботу домашнього кабінету, всі фінансові труднощі ляжуть виключно на твої плечі.

Тепер про конкретні мінуси роботи нейл-майстра в салоні:

Жорсткий графік роботи, який часто буває незручним. А якщо у тебе не виходить вийти на роботу, то доводиться відпрошуватися у начальства. У деяких салонах ще й штрафують за запізнення. Ніхто не говорить, що спізнюватися добре, але різні випадки бувають в житті, це може бути і звичайна поломка громадського транспорту, і дорожня пробка або щось більш серйозне.

Також тобі доведеться прийняти норми існуючого колективу, слідувати усталеним традиціям і звичаям. Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег.

Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег

Трапляються і конфлікти, доводиться йти на компроміси, підлаштовуватися, звикати. Тобі може пощастити і колектив буде привітними і теплим, а якщо немає, то аж до того, що доведеться міняти роботу і так кожен раз, поки не знайдеш своє.

Ну і зрозуміло, доведеться відвідувати різні корпоративи, громадські заходи і так далі, навіть якщо тобі це не дуже подобається.

І врешті-решт, доведеться віддавати відсоток власникам, проте в слоні нерідко ціна на послуги вище, оскільки салон маючи розкручене ім'я і велику клієнтську аудиторію, може собі це дозволити.

Як бачиш, у кожного варіанта, описаного в статті є свої недоліки і плюси, очевидні і не дуже, але в кінці кінців кожен сам для себе вирішує, де зручніше працювати і яку нішу вибрати. Головне зробити правильний вибір! А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?

Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру

Перед кожним нейл-майстром, рано чи пізно, і з різних причин постає питання: працювати вдома або в салоні, або може взагалі орендувати кабінет і що все-таки краще?

Саме тому ми зібрали всі плюси і мінуси роботи в салоні і вдома в докладну статтю, щоб полегшити тобі вибір.

Отже, почнемо з плюсів роботи майстром манікюру вдома:

Одним з найважливіших плюсів є вільний графік, ти сама складаєш свій графік і робочі години. Це особливо зручно якщо є діти, яких необхідно щодня водити в школу або дитячий сад.

Або якщо ти сова і ненавидиш рано вставати, збиратися і їхати на роботу, тоді краще рішення для тебе робота на дому, адже розклад ти складаєш сама і якщо тобі зручніше приймати клієнтів після обіду, то саме так ти можеш вчинити. Або навпаки починати робочий день в ранні ранкові години, тобі вирішувати.

Робота нейл-майстра на дому позбавлена ​​всюдисущої зобов'язалівки і дає безцінну свободу контролю свого робочого дня. І так, більше ніяких поїздок в громадському транспорті в години пік.

Ще одним плюсом є економія часу і грошей на транспортні витрати, особливо це відчутно у великих містах. Часто трапляється так що до роботи потрібно добиратися мінімум годину, а з дорогою назад це 2 години часу, які можна конвертувати як в гроші, прийнявши більше клієнтів вдома, так і в корисні справи або просто провести ці 2 години з сім'єю або дітьми.

Якщо ти працюєш на себе, то ти сама контролюєш свій бізнес і приймаєш всі рішення самостійно, як, з ким і коли працювати, можеш працювати так само стільки скільки тобі потрібно. Ти сама встановлюєш прайс, сама закуповуєш і вибираєш матеріали. І при цьому непотрібно ділиться чесно заробленими грошима з начальством.

Серед плюсів так само можна відзначити, що працюючи на дому у тебе не виникне необхідності підлаштовуватися під колег, знаходити з ними спільну мову і т.д. що особливо складно для інтровертів і одноосібників.

Ну а тепер настала черга мінусів роботи вдома:

Перше з чим доведеться зіткнуться, це необхідність обладнати робоче місце. Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус.

Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус

Крім того, домашнім може не сподобається постійна присутність вдома сторонніх, незнайомих людей. Є ще одна небезпека про яку іноді забувають, ваш клієнт, найчастіше, чужа людина, сумлінний чи ні це вам невідомо, тому щоб уникнути крадіжки найкраще обладнати міжкімнатні двері замками і тримати все коштовності і документи в надійному місці.

Доведеться закупити все обладнання, стіл, крісла, стерилізатор і сухожар, гель лаки і гелі, набір необхідних інструментів, все витратні матеріали. Всі разом це коштує не мало, і тим не менш в більшості випадків ти не зможеш здійснювати оптову закупівлю лаків і витратних матеріалів у виробника або великого оптовика як це роблять салони. Особливо це незручно, коли несподівано закінчуються витратні матеріали, а вони потрібні терміново, часто в той же день.

Правда, тут ми можемо допомогти, якщо тобі цікаво, ми надаємо спеціальні і дуже непогані знижки майстрам, які працюють з Kodi на всі витратні матеріали, з приводу співпраці можеш написати нам в фейсбук кодову фразу "я майстер" натиснувши сюди .

Дуже важливим моментом в обладнанні домашнього нейл-кабінету є гігієна. В даному випадку тобі необхідно потурбуватись не тільки про своє здоров'я, але і про здоров'я сім'ї.

В осінній зимовий період клієнтка просто або хвора на грип може принести інфекцію в будинок і заразити всіх домашніх, це може бути досить неприємно особливо якщо у вас в родині маленькі діти. Зрозуміло, не у всіх салонах коштують бактерицидні ультрафіолетові лампи, які працюю в присутність людей і знезаражують повітря.

Але грип далеко не найбільша небезпека і як відомо існують і більш заразні і небезпечні хвороби, тому дезінфекція та ще раз дезінфекція всіх поверхонь, з якими може взаємодіяти ваш клієнт.

Ще один мінус, це пил, дрібні частинки її зависають у повітрі на 50-60 хвилин, тому варто задумається про покупку витяжки. Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?

До мінусів так само можна віднести необхідність самостійно займатися рекламою власної справи. Тобі доведеться вкласти якщо не гроші, то час і значні зусилля в напрацювання власної клієнтської бази, адже конкуренція досить висока і у початківця майстра тут можуть виникнути чималі складнощі.

Черговим мінусом може стати відсутність конкуренції, працюючи в салоні ти швидше за все, навіть на підсвідомому рівні, будеш сприймати своїх колег як конкурентів і це буде тебе підстьобувати так чи інакше в зростанні над собою. Правда, тут може трапитися і зворотне, якщо колеги нездари і не хочуть нічого вчиться вони швидше за все затягнуть тебе в таке ж болото ліні і стагнації.

До речі про лінь, працюючи на дому ти можеш потрапити в її пастку, все починається з дрібниць, які поступово ведуть до все більше неорганізованості і падіння дисципліни. Іноді, може бути, досить складно змусити себе працювати якщо знаєш, що немає начальства і ніхто не буде тебе лаяти за бездельнічество. Тому приділи велику увагу самодисципліни, чітко розмежовує робочі і домашні завдання і справи, ретельно плануй свій день.

Кілька слів про роботу майстром манікюру на виїзді і оренді робочого місця.

З плюсів роботи на виїзді, можна відзначити більш високу оплату за роботу, також не потрібно обладнати будинки кабінет, ну і зрозуміло ніякого начальства.

До мінусів, великі транспортні витрати, а час в дорозі сумарно може займати півдня, що дуже вимотує, особливо в години пік. А постійна необхідність возити із собою всі інструменти, обладнання, лаки і т.д. теж не додає радості. Адже все разом це зовсім немаленька сумочка, а важкий і досить габаритний кейс або навіть кілька.

Зрозуміло, є альтернативний варіант, можна орендувати робоче місце, але це коштує недешево і на перших парах буде з'їдати значну частину твого доходу, я вже не кажу про те, що знову доведеться витрачати час на поїздку на роботу і назад.

Тепер поговоримо про плюси і мінуси роботи в салоні, почнемо з плюсів:

Найчастіше салони надають досить широкий асортимент продукції різних брендів для роботи майстру. Маючи налагоджену мережу постачальників, керівники салонів, в більшості своїй, стежать за трендами і намагаються поповнювати палітри усіма сезонними квітами та іншими новинками, а також мають великий вибір аксесуарів і інструментів. Адже саме це робить їх конкурентоспроможними.

Однак, є салони, в яких всі витратні матеріали закуповує майстер, нерідко це невеликі салони, в яких зовсім не дбають про персонал і це вже скоріше мінус.

Салони в основному надають майстру обладнане робоче місце з усією необхідною технікою, меблями, кріслами, інструментами і всі рідини, засоби дезінфекції та інше, для ефективної, комфортної та безпечної роботи.

Ще одним плюсом може бути кар'єрний ріст або правильніше сказати професійний розвиток. Керівництво салонів, нерідко, зацікавлено в підвищенні кваліфікації своїх співробітників і тому власники великих салонів можуть часто відправляти персонал на курси підвищення кваліфікації, проводити тренінги і семінари, а також посилати своїх майстрів на олімпіади та конкурси. Адже майстер призер, який займає переможні місця автоматично стає кращою рекламою для салону.

До слова про рекламу, салони мають можливість давати рекламу на дуже широку аудиторію, в різних джерелах, будь то телебачення, друковані ЗМІ, інтернет, радіо, зовнішня реклама, спонсорство виставок та інше. Більшість цих ресурсів недоступні домашньому майстру, який має, як водиться, обмежений бюджет.

Сарафанного радіо рідко буває достатньо, особливо якщо ти початківець майстер, якому потрібно ще багато чому навчитися, а в салоні з цим проблем не виникне, клієнти будуть постійно.

Робота в салоні, це мінімум відповідальності у фінансовому плані, якщо раптом у цього салону підуть справи неважливо, завжди можете перейти в інший. Але якщо не вийде налагодити безперебійну роботу домашнього кабінету, всі фінансові труднощі ляжуть виключно на твої плечі.

Тепер про конкретні мінуси роботи нейл-майстра в салоні:

Жорсткий графік роботи, який часто буває незручним. А якщо у тебе не виходить вийти на роботу, то доводиться відпрошуватися у начальства. У деяких салонах ще й штрафують за запізнення. Ніхто не говорить, що спізнюватися добре, але різні випадки бувають в житті, це може бути і звичайна поломка громадського транспорту, і дорожня пробка або щось більш серйозне.

Також тобі доведеться прийняти норми існуючого колективу, слідувати усталеним традиціям і звичаям. Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег.

Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег

Трапляються і конфлікти, доводиться йти на компроміси, підлаштовуватися, звикати. Тобі може пощастити і колектив буде привітними і теплим, а якщо немає, то аж до того, що доведеться міняти роботу і так кожен раз, поки не знайдеш своє.

Ну і зрозуміло, доведеться відвідувати різні корпоративи, громадські заходи і так далі, навіть якщо тобі це не дуже подобається.

І врешті-решт, доведеться віддавати відсоток власникам, проте в слоні нерідко ціна на послуги вище, оскільки салон маючи розкручене ім'я і велику клієнтську аудиторію, може собі це дозволити.

Як бачиш, у кожного варіанта, описаного в статті є свої недоліки і плюси, очевидні і не дуже, але в кінці кінців кожен сам для себе вирішує, де зручніше працювати і яку нішу вибрати. Головне зробити правильний вибір! А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?

Плюси і мінуси роботи в салоні і вдома для майстра манікюру

Перед кожним нейл-майстром, рано чи пізно, і з різних причин постає питання: працювати вдома або в салоні, або може взагалі орендувати кабінет і що все-таки краще?

Саме тому ми зібрали всі плюси і мінуси роботи в салоні і вдома в докладну статтю, щоб полегшити тобі вибір.

Отже, почнемо з плюсів роботи майстром манікюру вдома:

Одним з найважливіших плюсів є вільний графік, ти сама складаєш свій графік і робочі години. Це особливо зручно якщо є діти, яких необхідно щодня водити в школу або дитячий сад.

Або якщо ти сова і ненавидиш рано вставати, збиратися і їхати на роботу, тоді краще рішення для тебе робота на дому, адже розклад ти складаєш сама і якщо тобі зручніше приймати клієнтів після обіду, то саме так ти можеш вчинити. Або навпаки починати робочий день в ранні ранкові години, тобі вирішувати.

Робота нейл-майстра на дому позбавлена ​​всюдисущої зобов'язалівки і дає безцінну свободу контролю свого робочого дня. І так, більше ніяких поїздок в громадському транспорті в години пік.

Ще одним плюсом є економія часу і грошей на транспортні витрати, особливо це відчутно у великих містах. Часто трапляється так що до роботи потрібно добиратися мінімум годину, а з дорогою назад це 2 години часу, які можна конвертувати як в гроші, прийнявши більше клієнтів вдома, так і в корисні справи або просто провести ці 2 години з сім'єю або дітьми.

Якщо ти працюєш на себе, то ти сама контролюєш свій бізнес і приймаєш всі рішення самостійно, як, з ким і коли працювати, можеш працювати так само стільки скільки тобі потрібно. Ти сама встановлюєш прайс, сама закуповуєш і вибираєш матеріали. І при цьому непотрібно ділиться чесно заробленими грошима з начальством.

Серед плюсів так само можна відзначити, що працюючи на дому у тебе не виникне необхідності підлаштовуватися під колег, знаходити з ними спільну мову і т.д. що особливо складно для інтровертів і одноосібників.

Ну а тепер настала черга мінусів роботи вдома:

Перше з чим доведеться зіткнуться, це необхідність обладнати робоче місце. Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус.

Відмінно якщо у тебе в квартирі є, зайва невелика кімната або лоджія, яку можна обладнати під кабінет, але якщо ні, то це вже великий мінус

Крім того, домашнім може не сподобається постійна присутність вдома сторонніх, незнайомих людей. Є ще одна небезпека про яку іноді забувають, ваш клієнт, найчастіше, чужа людина, сумлінний чи ні це вам невідомо, тому щоб уникнути крадіжки найкраще обладнати міжкімнатні двері замками і тримати все коштовності і документи в надійному місці.

Доведеться закупити все обладнання, стіл, крісла, стерилізатор і сухожар, гель лаки і гелі, набір необхідних інструментів, все витратні матеріали. Всі разом це коштує не мало, і тим не менш в більшості випадків ти не зможеш здійснювати оптову закупівлю лаків і витратних матеріалів у виробника або великого оптовика як це роблять салони. Особливо це незручно, коли несподівано закінчуються витратні матеріали, а вони потрібні терміново, часто в той же день.

Правда, тут ми можемо допомогти, якщо тобі цікаво, ми надаємо спеціальні і дуже непогані знижки майстрам, які працюють з Kodi на всі витратні матеріали, з приводу співпраці можеш написати нам в фейсбук кодову фразу "я майстер" натиснувши сюди .

Дуже важливим моментом в обладнанні домашнього нейл-кабінету є гігієна. В даному випадку тобі необхідно потурбуватись не тільки про своє здоров'я, але і про здоров'я сім'ї.

В осінній зимовий період клієнтка просто або хвора на грип може принести інфекцію в будинок і заразити всіх домашніх, це може бути досить неприємно особливо якщо у вас в родині маленькі діти. Зрозуміло, не у всіх салонах коштують бактерицидні ультрафіолетові лампи, які працюю в присутність людей і знезаражують повітря.

Але грип далеко не найбільша небезпека і як відомо існують і більш заразні і небезпечні хвороби, тому дезінфекція та ще раз дезінфекція всіх поверхонь, з якими може взаємодіяти ваш клієнт.

Ще один мінус, це пил, дрібні частинки її зависають у повітрі на 50-60 хвилин, тому варто задумається про покупку витяжки. Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?

До мінусів так само можна віднести необхідність самостійно займатися рекламою власної справи. Тобі доведеться вкласти якщо не гроші, то час і значні зусилля в напрацювання власної клієнтської бази, адже конкуренція досить висока і у початківця майстра тут можуть виникнути чималі складнощі.

Черговим мінусом може стати відсутність конкуренції, працюючи в салоні ти швидше за все, навіть на підсвідомому рівні, будеш сприймати своїх колег як конкурентів і це буде тебе підстьобувати так чи інакше в зростанні над собою. Правда, тут може трапитися і зворотне, якщо колеги нездари і не хочуть нічого вчиться вони швидше за все затягнуть тебе в таке ж болото ліні і стагнації.

До речі про лінь, працюючи на дому ти можеш потрапити в її пастку, все починається з дрібниць, які поступово ведуть до все більше неорганізованості і падіння дисципліни. Іноді, може бути, досить складно змусити себе працювати якщо знаєш, що немає начальства і ніхто не буде тебе лаяти за бездельнічество. Тому приділи велику увагу самодисципліни, чітко розмежовує робочі і домашні завдання і справи, ретельно плануй свій день.

Кілька слів про роботу майстром манікюру на виїзді і оренді робочого місця.

З плюсів роботи на виїзді, можна відзначити більш високу оплату за роботу, також не потрібно обладнати будинки кабінет, ну і зрозуміло ніякого начальства.

До мінусів, великі транспортні витрати, а час в дорозі сумарно може займати півдня, що дуже вимотує, особливо в години пік. А постійна необхідність возити із собою всі інструменти, обладнання, лаки і т.д. теж не додає радості. Адже все разом це зовсім немаленька сумочка, а важкий і досить габаритний кейс або навіть кілька.

Зрозуміло, є альтернативний варіант, можна орендувати робоче місце, але це коштує недешево і на перших парах буде з'їдати значну частину твого доходу, я вже не кажу про те, що знову доведеться витрачати час на поїздку на роботу і назад.

Тепер поговоримо про плюси і мінуси роботи в салоні, почнемо з плюсів:

Найчастіше салони надають досить широкий асортимент продукції різних брендів для роботи майстру. Маючи налагоджену мережу постачальників, керівники салонів, в більшості своїй, стежать за трендами і намагаються поповнювати палітри усіма сезонними квітами та іншими новинками, а також мають великий вибір аксесуарів і інструментів. Адже саме це робить їх конкурентоспроможними.

Однак, є салони, в яких всі витратні матеріали закуповує майстер, нерідко це невеликі салони, в яких зовсім не дбають про персонал і це вже скоріше мінус.

Салони в основному надають майстру обладнане робоче місце з усією необхідною технікою, меблями, кріслами, інструментами і всі рідини, засоби дезінфекції та інше, для ефективної, комфортної та безпечної роботи.

Ще одним плюсом може бути кар'єрний ріст або правильніше сказати професійний розвиток. Керівництво салонів, нерідко, зацікавлено в підвищенні кваліфікації своїх співробітників і тому власники великих салонів можуть часто відправляти персонал на курси підвищення кваліфікації, проводити тренінги і семінари, а також посилати своїх майстрів на олімпіади та конкурси. Адже майстер призер, який займає переможні місця автоматично стає кращою рекламою для салону.

До слова про рекламу, салони мають можливість давати рекламу на дуже широку аудиторію, в різних джерелах, будь то телебачення, друковані ЗМІ, інтернет, радіо, зовнішня реклама, спонсорство виставок та інше. Більшість цих ресурсів недоступні домашньому майстру, який має, як водиться, обмежений бюджет.

Сарафанного радіо рідко буває достатньо, особливо якщо ти початківець майстер, якому потрібно ще багато чому навчитися, а в салоні з цим проблем не виникне, клієнти будуть постійно.

Робота в салоні, це мінімум відповідальності у фінансовому плані, якщо раптом у цього салону підуть справи неважливо, завжди можете перейти в інший. Але якщо не вийде налагодити безперебійну роботу домашнього кабінету, всі фінансові труднощі ляжуть виключно на твої плечі.

Тепер про конкретні мінуси роботи нейл-майстра в салоні:

Жорсткий графік роботи, який часто буває незручним. А якщо у тебе не виходить вийти на роботу, то доводиться відпрошуватися у начальства. У деяких салонах ще й штрафують за запізнення. Ніхто не говорить, що спізнюватися добре, але різні випадки бувають в житті, це може бути і звичайна поломка громадського транспорту, і дорожня пробка або щось більш серйозне.

Також тобі доведеться прийняти норми існуючого колективу, слідувати усталеним традиціям і звичаям. Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег.

Ти будеш змушена знаходиться більшу частину дня пліч-о-пліч з людьми, з якими тобі може бути незручно або некомфортно працювати, по абсолютно різних причин, від професійної некомпетентності до особистих якостей колег

Трапляються і конфлікти, доводиться йти на компроміси, підлаштовуватися, звикати. Тобі може пощастити і колектив буде привітними і теплим, а якщо немає, то аж до того, що доведеться міняти роботу і так кожен раз, поки не знайдеш своє.

Ну і зрозуміло, доведеться відвідувати різні корпоративи, громадські заходи і так далі, навіть якщо тобі це не дуже подобається.

І врешті-решт, доведеться віддавати відсоток власникам, проте в слоні нерідко ціна на послуги вище, оскільки салон маючи розкручене ім'я і велику клієнтську аудиторію, може собі це дозволити.

Як бачиш, у кожного варіанта, описаного в статті є свої недоліки і плюси, очевидні і не дуже, але в кінці кінців кожен сам для себе вирішує, де зручніше працювати і яку нішу вибрати. Головне зробити правильний вибір! А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?

Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?
А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?
Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?
А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?
Можна відзначити, що не в кожному салоні вони є, але в салоні ви з сім'єю не перебуваєте 24 в добу, і майстер використовує як мінімум маску, не змушувати адже носити домашніх маски, вірно?
А що ти думаєш з цього приводу, які є ще плюси і плюси роботи вдома і в салоні?
Новости