• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ЄС може переглянути безвіз для громадян Молдови в разі невиконання зобов'язань

цею материал Доступний по-русски

18:09, 12 листопада 2018

світ

2758

Як заявила заступник голови Європарламенту Хейді Хаутала, проект, швидше за все, затвердять без змін.

Євросоюз може переглянути безвіз для громадян Молдови / фото УНІАН

Європейський союз може переглянути безвізовий режим для громадян Молдови в разі невиконання зобов'язань, пов'язаних з боротьбою з корупцією і відмиванням грошей.

Про це йдеться в проекті звіту Європарламенту про реалізацію Молдовою Угоди про асоціацію з ЄС, передає Newsmaker

Нагадування про можливість призупинити дію безвізового режиму з Молдовою через невиконання зобов'язань - один з чотирьох "відповідей" європарламентарів на розвиток ситуації з демократією в Молдові. Як заявила заступник голови Європарламенту Хейді Хаутала, проект, швидше за все, затвердять без змін.

Читайте також Трамп підписав оборонний бюджет на 2019 рік: Україна виділять $ 250 мільйонів

У проекті документа зазначається, що питання про відновлення макрофінансової допомоги ЄС Молдові будуть розглядати тільки після парламентських виборів 2019 року. Причому за умови, що вони пройдуть відповідно до міжнародно визнаних стандартів та їх оцінять спеціалізовані міжнародні органи.

Всі програми підтримки, які ЄС надає Молдові, теж залишаться припиненими до "значного прогресу в демократичних стандартах". У той же час Європарламент має намір продовжувати надавати фінансову підтримку громадянському суспільству Молдови, незалежним ЗМІ, приватному сектору та місцевій владі, йдеться в проекті.

Нагадаємо, 5 вересня міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич заявив, що Європейський союз повинен визнати європейські прагнення України, Молдови і Грузії, озвучивши реалістичний термін, коли ці країни можуть отримати членство в ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости