• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Новогрудский завод газової апаратури ВАТ

Відкрите акціонерне товариство «Новогрудский завод газової апаратури» є успішним, динамічним, високоспеціалізованих підприємством, успішно реалізують свою діяльність в сфері випуску газової апаратури в широкому асортименті.

Каталог продукції:

 • ГБА для автомобілів
 • Автомобільні газові балони
 • Побутові газові балони
 • запірна арматура
 • Комплектуючі вироби для побутових газових плит
 • Лічильники газу
 • Вогнегасники
 • Товари народного споживання

ВАТ «НЗГА» є одним з лідерів у своїй галузі на ринку Росії і СНД. Завод має напрацьовані зв'язки з багатьма підприємствами і організаціями всіх республік колишнього Радянського Союзу.

У сучасному світі, де мало не щомісяця відбувається подорожчання енергоносіїв, більшість автовласників змушене вважати літри і кілометри. Автомобільна газова установка не тільки економить бюджет автовласника, а й зводить до нуля ризик «витрат» на дорозі через поломку в системі харчування. Газова апаратура для іномарок, оснащених уприскуванням палива і каталітичним нейтралізатором, дозволить їм довше служити господарям в непростих умовах.

Потоками середовищ всередині трубопроводів керують за допомогою спеціальної арматури. Різноманіття конструктивних рішень регульованою запірної арматури обумовлено не однаковими вимогами для різних типів регулювання. Наприклад, арматура може спрацьовувати при зміні хімічного складу, температури, тиску та інших параметрів середовища. Щоб регулювати будь-який параметр середовища, необхідно отримувати постійно оновлюються відомості про нього, тому арматура марна без датчиків, що вимірюють температуру, тиск і інші характеристики. Регулятори тиску газу - це регулююча арматура прямої дії, надзвичайно важлива для коректної роботи всієї системи. Вони призначені для автоматичної підтримки в заданих межах тиску зріджених вуглеводневих газів.

ВАТ «Новогрудский завод газової апаратури» виробляє сталеві зварні побутові газові балони об'ємом 5, 12, 27 і 50 літрів. Дані балони призначені для транспортування і зберігання зріджених вуглеводневих газів (пропану, бутану і їх сумішей). На сьогоднішній день підприємство так само виробляє великий асортимент порошкових вогнегасників, які можна купити на сайті підприємства.

На сьогоднішній день підприємство так само виробляє великий асортимент порошкових вогнегасників, які можна купити на сайті підприємства

Наші переваги

 1. Широкий асортимент продукції, що відрізняється хорошими технічними характеристиками і безпекою;
 2. У нас працюють тільки досвідчені, висококваліфіковані фахівці, готові допомогти і проконсультувати з усіх виникаючих питань;
 3. Завдяки великому досвіду роботи на нашому рахунку тисячі успішно реалізованих проектів, що свідчить про високу якість продукції, що випускається;
 4. В ході роботи ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє приймати великі і складні замовлення і виконувати їх в оптимальні терміни;
 5. Для постійних або оптових покупців діють гнучкі умови роботи і пільгова цінова політика.

Отримати більш повну інформацію про компанію та ознайомитися з повним переліком продукції, що випускається Ви можете на нашому сайті.

«Новогрудский завод газової апаратури» - краща якість за самим приємним цінами!

Новости