• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Слухові апарати - Довідкова Одеси

 1. Слухові апарати Одеса Слухові апарати - це не просто апарат, який здатний підсилювати звук, а необхідність...

Слухові апарати Одеса

Слухові апарати - це не просто апарат, який здатний підсилювати звук, а необхідність для людини, яка хоче чути шум міста, звук води ... Сучасні моделі слухових апаратів складаються з таких основних частин:


 • підсилювача, який приймає на себе сигнал і посилає його в ресивер;

 • мікрофона, який приймає звук і перетворює його вже в електронний сигнал;

 • ресивера (телефон).

 • На даному сайті Ви знайдете повний перелік медичних організацій, які займаються діагностикою та лікуванням захворювань слуху, фірм, які пропонують продаж медичного обладнання, серед якого і слухові апарати, їх підбір, ремонт і обслуговування. До назви, контактними даними додається також перелік пропонованих товарів і послуг. Також, таку інформацію можна отримати в операторів довідкової служби, зателефонувавши за простим номером 7380808 в будь-який час. Ми прагнемо, щоб наші клієнти отримували тільки достовірні дані і для цього постійно перевіряємо фірми, оновлюємо інформацію.


  Слухові апарати купити в Одесі


  Слуховий апарат являє собою електронний звукозаписний прилад, який застосовується виключно для медичного показання при різних захворюваннях слуху, що приводять до його порушення. Залежно від методу передачі звукового сигналу розрізняють дві категорії слухових апаратів: повітряної, а також кісткової провідності. Причому, кісткові встановлюються операційним шляхом виключно в важких формах ураження слуху. Що ж стосується слухових апаратів повітряної провідності, то вони підбираються, а також настроюються фахівцями сурдології. Також на даному сайті Ви знайдете і все сурдологічне служби міста Одеса. Що ж стосується зовнішнього вигляду і конструктивного виконання, то існують такі їх типи: завушні, кишенькові, у вигляді оголовья, внутрівушні, в очковій оправі, що імплантуються. Слухові апарати існують різних марок: Clear, Super, Menu, Mind, Passion, Widex, Unitron, Xingma, Resound, Siemens, Earnet, інші. Завушний BTE кріплять позаду вушної раковини. Вони зручні, практичні і надійні. Відкритий RIC зручні і головна перевага - це відкрите вухо. Внутрішньовушний ITE розташовується всередині вуха і незамінний для тих, кому необхідна велика потужність, але немає бажання користуватися завушним апаратом. Невидимий IIC за розмірами найменші моделі, це новинка даного ринку. Внутрішньоканальний слуховий апарат CIC також має маленькі розміри і майже непомітний. Кріплять його глибоко в вусі і на сьогоднішній день вони дуже популярні. Якщо існую проблеми з слухом не варто забирати в себе щастя чути навіть найслабші звуки. Зверніться до фахівців і починайте нове життя, купивши слуховий апарат. Безкоштовні консультації та підбір фахівця можна зустріне на багатьох фірмах. Тепер хороший слух, не дивлячись ні на що - це реальність!


  Новости