• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Апарати для домашньої косметології

 1. Прилади для домашньої косметології
 2. Gezaton Beauty Iris m708
 3. Gezatone Galvanic Beauty SPA m777
 4. MezoLight Gezatonе m9900
 5. E-Polation Mini
 6. Миостимулятор ЕСМА 12.01 IMiolight
 7. Професійна техніка по догляду
 8. Gezatone Kus 2K
 9. Gezatone Super Lifting m 355
 10. Gezatone Ultra-Tonic m 115
 11. Care Buiw (Кербі)
 12. 60 Second Neck Toner Rio
 13. LaserLift Rio
 14. суперсучасні апарати
 15. La Mente Aurora Ceutical G 7
 16. Perfect Photo Poration

Завдяки розвитку косметології в даний час цілком реально залишатися красивою і молодий, не звертаючись за допомогою до іменитим косметологів і не проходячи дорогі процедури в салонах краси і СПА-центрах.

Здійснити давню мрію жінок допоможуть мініатюрні прилади для апаратної косметології в домашніх умовах. Сьогодні ринок пропонує безліч перевірених моделей і новинок.

Прилади для домашньої косметології

Нижче представлені найпопулярніші прилади для проведення косметологічних процедур будинку і описуються принципи їх дії, способи використання та їх призначення. Потрібно відзначити, що при правильному виборі і регулярному застосуванні пристрій дасть чудовий результат, який нічим не поступається традиційним способам в умовах кабінету або клініки.

Читайте також:

Апаратна косметологія в домашніх умовах: http://app-cosmetology.ru/oborudovanie/apparatnaya-kosmetologiya-v-domashnix-usloviyax.html

Всі пристрій можна розділити на кілька груп, основним критерієм яких виступає принцип дії. Серед них:

 • Прилади з радіочастотними хвилями;
 • Пристрої з лазерним дією;
 • Прилади для проведення озоно-, іоно-, світлотерапії і електропорації;
 • Апарати мікрострумової стимуляції;
 • Пристрої, які засновані на ультразвуковому впливі;
 • Вакуумні прилади для очищення шкіри обличчя.
 • Домашні пристрої, що використовують радіочастотні хвилі, електричні імпульси і мікроструми

Gezaton Beauty Iris m708

Покращує тонус м'язів і підвищує пружність шкіри, ліфтинг. Розгладжує дрібні зморшки, повертає юнацький овал обличчя, вирівнює рельєф і відновлює природний колір шкіри. За рахунок гальванічного струму тканини швидше очищаються від токсинів і шлаків, зміцнюються дрібні судини і обмилюється шкірний жир.

Завдяки цьому очищаються пори, відновлюється кровообіг і зволоження, відновлюються обмінні процеси і стимулюється клітинне дихання. Щоденне застосування приладу допомагає косметичним засобам проникати в шкірні шари, усуваючи проблеми.

Прилад має три режими роботи: струми Лотті (зменшує рельєф зморшок), мікроструми (стимулює м'язи) і гальванічні струми (іонофорез).

Gezatone Galvanic Beauty SPA m777

Багатофункціональний прилад, в якому використовуються гальванічні мікроструми різної полярності, що дозволяють швидко запускати оновлення і регенерацію клітин шкіри. На поверхні і в глибоких шарах шкіри під впливом струмів активно переміщаються іони і змінюються швидкість мікроциркуляції і проникність мембран клітин.

Це збільшує вироблення власного колагену, гіалуронової кислоти, еластину та інших біологічно активних речовин.

Цей пристрій стимулює швидке руйнування старіючих клітин, очищаючи, таким чином, шкіру, живлячи і зволожуючи її. Прилад має кілька опцій (масаж, ліфтинг, очищення та харчування) і робочих режимів (посилений і звичайний).

Читайте також:

Як користуватися Мезороллери: http://app-cosmetology.ru/sovety-kosmetologa/kak-polzovatsya-mezorollerom-v-domashnix-usloviyax.html

MezoLight Gezatonе m9900

Апарат для проведення мезотерапії в домашніх умовах.

Пристрій має 5 режимів: електропорація, що збільшує мембранні канали клітин, безін'єкційна мезопорація, біоструми для ліфтингу волокон м'язів, електроміостимуляція м'язів для відновлення м'язового каркаса особи і хромотерапия із застосуванням хвиль різної довжини для відновлення процесів обміну.

Прилад дозволяє розгладжувати дрібні зморшки, підвищувати тонус і пружність шкірних тканин, боротися з пігментними плямами, домагатися ліфтинговий ефект.

E-Polation Mini

Пристрій використовує електричні імпульси невеликої потужності (електропорації), дозволяючи проводити в домашніх умовах апаратну мезотерапию, збільшуючи при цьому проникнення корисних компонентів мезококтейль до 80 відсотків.

Миостимулятор ЕСМА 12.01 IMiolight

Портативний пристрій, що використовує імпульсні струми різної модифікації. Апарат застосовується для корекції вікових змін тіла і обличчя, профілактики і лікування багатьох хвороб.

Читайте детальну оглядову статтю про міостімуляторах для тіла та обличчя.

Професійна техніка по догляду

Це лазерні, радіочастотні і ультразвукові косметологічні прилади для домашнього застосування.

Gezatone Kus 2K

Прилад, що дозволяє проводити м'який ультразвукової масаж, фонофорез і ультразвуковий пілінг в домашніх умовах. Пристрій має такі переваги: ​​безпечні режими роботи, простота використання, комплексна дія і автономність роботи. Подача ультразвуку здійснюється з частотою 24 кГц, завдяки чому шкіра ефективно очищається від комедонов, вугрів і інших забруднень.

Gezatone Super Lifting m 355

У цьому приладі частота ультразвукових хвиль для масажу становить 3 МГц. Також пристрій має режим хромотерапії з різними спектрами. Gezatone Super Lifting допомагає ефективно боротися з віковими змінами шкіри, вирішувати проблеми (жирність, зморшки, сухість, акне та ін.), Покращувати колір і вирівнювати рельєф шкіри.

Gezatone Ultra-Tonic m 115

Косметологічне пристрій для домашнього застосування, що поєднує 2 технології: електростимуляція і ультразвукової мікромасаж. Регулярне дествие УЗ забезпечує безопераційний ліфтинг, усуває дрібні зморшки, активує приплив артеріальної крові до клітин, знімає м'язовий спазм, стимулює вироблення еластину і колагену, нормалізує роботу сальних залоз.

В результаті відбувається посилення регераціі клітин і обмінних процесів в шкірі, поліпшення лімфодренажу, виділення біологічно активних речовин.

Care Buiw (Кербі)

Апарат, призначений для комплексного догляду за шкірою обличчя. Є 2 режими - RF-ліфтинг і електропорація. Прилад уповільнює процеси старіння і усуває вікові ознаки, збільшуючи доставку поживних речовин на 90 відсотків.

60 Second Neck Toner Rio

Застосовується для електростимуляції м'язів в зоні підборіддя і шиї. За рахунок електричних імпульсів, можна швидко позбутися від «подвійного» підборіддя і птозу. Прилад має три програми: для ритмічної стимуляції, тривалого і короткочасного зміцнення м'язів.

LaserLift Rio

Прилад працює на основі низькочастотної лазерної терапії, що дозволяє підсилювати вироблення АТФ і регенерацію тканин. Щоденне застосування дозволяє в найкоротший час домагатися ефекту ліфтингу і омолодження.

суперсучасні апарати

Це домашні косметологічні прилади з комплексною дією ультразвуку, світлових променів і мікрострумів.

La Mente Aurora Ceutical G 7

Пристрій, що дозволяє проводити харчування, очищення, масаж і інші дії. За допомогою пристрою можна розгладжувати зморшки, підтягувати шкіру, зменшувати ознаки старіння і набряки, підвищувати тургор і еластичність.

Perfect Photo Poration

Пристрій, що працює в 2-х режимах - світлові промені LED і електропорація. Прилад дозволяє усувати зморшки, птоз, набряки, вирівнювати рельєф, підвищувати тонус м'язів на обличчі та інших ділянках тіла.

У висновку слід зазначити, що можливе вирішення косметичних проблем в домашніх умовах, проте перед придбанням та використанням вищеописаних приладів необхідно проконсультуватися з досвідченим лікарем-косметологом.

Не варто економити на покупках, краще вибирати моделі від відомих компаній-виробників. Неправильний вибір і застосування пристроїв може призвести до неприємних наслідків.

Новости