• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Виробники пива проконтролювали точки продажів алкоголю

  1. Орфографічна помилка в тексті:

22 вересня 2017, 8:30 Переглядів: 22 вересня 2017, 8:30 Переглядів:   Пивовари розповіли, що в кожній країні є свої особливості проведення даного заходу

Пивовари розповіли, що в кожній країні є свої особливості проведення даного заходу. В Україні ж фокус зосереджений на заборону вживання пива неповнолітніми. Незважаючи на те, що продаж алкоголю особам, які не досягли 18-річчя, є прямим порушенням норм законодавства України та за нього передбачені санкції: продавцеві - штраф в розмірі від 510 до 1700 гривень, а власнику - 6800 грн і ризик ануляції ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, така проблема є. Вона ускладнюється тим, що за виконанням цієї норми законодавства правоохоронні органи практично не стежать. Саме тому пивовари вважають за необхідне проводити бесіди з представниками роздрібної торгівлі, нагадуючи їм, що продаж алкоголю неповнолітнім незаконна і неправильна з моральної точки зору.

"В рамках даної акції волонтери разом з торговими представниками компаній відвідують торгові точки. На кожну команду довелося по 20-25 точок в залежності від маршруту торгового представника. У нас, наприклад, на сьогодні заплановано 10 маршрутів. Ми з колегами з" САН ІнБев Україна "" Поділили місто "для більшого і більш якісного охоплення, - розповіла Олена Тимофєєва, провідний фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою компанії Carlsberg Ukraine, яка здійснювала" рейд "по магазинам. - У кожному магазині ми коротко нагадали продавцям, що продаж алкоголю молодим людям повинна здійснюватися після надання паспорта або інших документів, що підтверджують вік. Перелік таких документів зазначено в інформаційному буклеті, який ми роздавали. Це дуже проста механіка і у всіх цивілізованих країнах світу е тім правилам суворо дотримуються ".

"Формування культури відповідального споживання - комплексна багатофакторна завдання, яке не може зважитися миттєво. Проте аспект споживання алкоголю неповнолітніми є абсолютно табуйованою темою для всієї пивоварної галузі. Цього року ми вирішили допомогти касирам і продавцям в торгових точках простим і зручним інструментом: зробили спеціальний календар , який допомагає дуже швидко встановити вік покупця під час перевірки документів та знизити ризики продажу алкоголю особам молодше 18 років ", - говорить менеджер з корпоративної соціальної відповідальності " САН ІнБев Україна "Тетяна Полякова.

Реакція: від гніву до посмішки

За словами волонтерів, продавці про їхній візит попереджені були, тому реакція всюди була різною.

"Були точки продажів, де нас прийняли і вислухали із задоволенням, особливо непідробний інтерес був у продавців, у яких, як потім з'ясувалося, є неповнолітні діти. Вони і буклет відразу розглядати починали і навіть з вибором" найвиднішого місця "для наклейки знака" продаж алкоголю неповнолітнім заборонено "допомагали, - розповідає Олена Тимофєєва. - Але траплялися лічені точки, де нам були не раді і не приховували цього. На нашу адресу звучало:« Не заважайте працювати "," ми самі прекрасно все знаємо і нічого нас вчити " і в такому дусі. П актически в кожній з подібних точок нам не дали наклеїти знак - говорили, що нічого псувати вітрину, віддирати складно і т.п. Якщо чесно, нам трохи прикро, що магазини з такими продавцями є. Але радує те, що таких точок значно менше, ніж тих, хто реально підтримує нашу ідею! ".

За словами представників українських пивоварів, вони впевнені, що тільки у співпраці з усіма сторонами - торгівлею, виробниками, психологами, державою, асоціаціями - проблему дитячого алкоголізму можна вирішити.

"Для нас дуже цінним є факт, що День відповідального споживання - це не просто одноденна акція. Відповідальне споживання - один з ключових пріоритетів нашої корпоративної соціальної відповідальності та частина щоденної роботи компанії. В рамках Дня відповідального споживання разом з нашими галузевими колегами ми залучаємо додаткову увагу до проблеми продажу алкоголю неповнолітнім. Ця масштабна галузева інформаційна кампанія спрямована, перш за все, на невеликі магазини біля будинку, співробітники і влад яльці яких, за результатами досліджень, найбільше схильні до ризиків продажу алкоголю без перевірки документів, що підтверджують вік, "- говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії "САН ІнБев Україна".

експеримент

Наступного магазин пивовари пішли не одні, а з журналістом. Було видно, що продавці не очікували такої "групи підтримки" торгового представника. Однак, відпустивши клієнтів, уважно вислухали представників пивоварної компанії і виділили місце для наклейки знака. Таким чином, ми отримали схвалення і підтримку, а в процесі бесіди дізналися, що траплялося, коли за спиртним приходили підлітки.

"Поруч з нашим магазином знаходиться школа і за три роки було чимало ситуацій, коли школярі пробували купити алкоголь, - згадує продавець відділу алкогольних напоїв Світлана. - Одного разу заходить компанія з декількох чоловік, щоб купити алкоголь. Після того, як я зажадала документи, вони почали говорити, що документи є, але "залишилися вдома". Потім вони придумали, що насправді купують спиртне не собі, а кому-то з дорослих ... Загалом, після довгого вмовляння, компанія змушена була піти ні з чим. але на цьому історія не закінчилася. Буквально через кілька хвилин прийшов покупець і, в "доважок" до своєї покупки, замовив те, що школярі хотіли купити. Я відразу розкусила хитрунів! По-перше, чоловік за кермом був, по-друге, купюри у покупця знайомі були - у продавців-то очей крутив, і я їх бачила в руках школярів, і по-третє, малолітки виднілися в вікні в очікуванні "чуда". У підсумку, я, звичайно ж, не продала спиртне, а покупцеві довелося ще й лікнеп від мене вислухати ". У магазині зізнаються, що подібних ситуацій стало істотно менше.

Запустили флешмоб / хештег

Українські пивовари намагаються використовувати будь-які інструменти, які можуть виявитися ефективними, щоб донести питання споживання пива неповнолітніми до більшої аудиторії. Тому, одночасно з візитами в торгові точки, "САН ІнБев Україна" і Carlsberg Ukraine доповнили програму Дня відповідального споживання пива флешмобом в ФБ - # не_останусь_в_стороне.

Приєднавшись до акції в ФБ, можна не просто розмістити на своїй сторінці один з соціальних плакатів, а й змінити фото профілю, додавши внизу логотип акції. Всі бажаючі, до речі, можуть поділитися своїми думками та історіями про те, як вдалося попередити продаж алкоголю дітям.

Таким чином, лідери пивоварної галузі в Україні ще раз наголосили на важливості відповідального споживання пива і нагадали про необхідність запобігання продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Таким чином, лідери пивоварної галузі в Україні ще раз наголосили на важливості відповідального споживання пива і нагадали про необхідність запобігання продажу алкогольних напоїв неповнолітнім

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Виробники пива проконтролювали точки продажів алкоголю". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости