• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Сидома Україна, агентство з міжнародного працевлаштування

Місто: Адреса: ул.Смелянская 44, оф. 415, м Черкаси Телефон: (0472) 56-66-55,
(093) 73-09-499 Показати Контактна особа: Ольга Свідлер Сайт:

sidoma.com.ua

Надіслати повідомлення Надіслати повідомлення

види програм

Докладна інформація про компанію

ТОВ «Сидома Україна» діє відповідно до внутрішнього статутом підприємства, на підставі державної реєстрації юридичної особи, а також відповідно до умов ліцензування об'єктів підприємницької діяльності, які займаються працевлаштуванням за кордоном.

  • Наш партнер в США - "CETUSA" - одна з найбільших компаній, що працюють в цій сфері. Маючи представників у всіх регіонах Сполучених Штатів і Канади, вони зроблять все, щоб Ви відчули себе як вдома, будучи далеко за межами своєї країни. І звичайно, для нас немає більшої нагороди, ніж бачити змінених і самостійних людей після повернення.
  • Eden School of English - це мовна школа в Дубліні, Ірландія. Якщо Ви давно мріяли вивчити англійську і вільно спілкуватися, Вам просто потрібно виділити час для себе і відправитися в мрію! Тут Ви зможете придбати не тільки знання, а й безцінні навички спілкування, а якщо захочете, то й роботи за кордоном.
  • Sunset Pool Management, Inc.- Американська компанія з багаторічним досвідом, яка тренує і працевлаштовує рятувальників в басейни (Lifeguards) Washington, DC, Maryland and Verginia.
  • Canadaru.ca - на цьому сайті Ви зможете знайти багато інетресного з питання імміграції в Канаду, а також навчання і стажування з компенсацією (Work and Study).
  • Exchanges USA - це спонсор програми Work and Travel USA, який також представляє унікальну можливість для дітей шкільного віку відвідати Нью-Йорк з усіма визначними пам'ятками і здорово провести 2 тижні літа. Крім того, має величезну базу апартаментів в Нью-Йорку. Так що, плануєте відвідати це місто - звертайтеся!
  • ЦКТ "Профіт" представляє ексклюзивну можливість студентам денного та заочного відділення в сфері туризму і готельно-ресторанного бізнесу пройти тренінги від провідних туроператорів і отримати навички роботи (оплачуваної) в Туреччині, Єгипті та багатьох інших країнах, провівши там від 2 до шести місяців. Послуги цієї компанії поширюються не тільки на студентів - тут кожен зможе знайти щось для здійснення своїх цілей!

В даний час у нас є більше 10 представництв в різних регіонах України, які успішно працюють з нашими програмами, маючи чудову репутацію серед навчальних закладів та батьків учасників програм, а також масу відгуків вдячних клієнтів.

ТОВ "Сидома Україна" плідно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами України, активно беручи участь в житті молоді.

Наша компанія також бере активну участь в соціальних проектах та благодійних акціях. Тому, беручи участь в наших програмах і користуючись нашими послугами, Ви також маєте частина допомоги тим, хто цього дійсно потребує.

програми

Програми для студентів - США.

від 7450 грн

-5%

Новости