• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нові колаборації: Adidas і Opening Ceremony, Бет Дітто і MAC і інші

  1. MAC і Бет Дітто
  2. Longchamp і Мері Катранзу
  3. Louis Vuitton і Яеї Кусама
  4. Adidas і Opening Ceremony
  5. Альберта Ферретті і Macy's

Зараз найбільш очікуваної є спільна колекція Marni і H & M: її ще не показали повністю, але вже можна припустити, які черги за нею вишикуються 8 березня. Тим часом інші марки анонсують не менш цікаві співпраці. Look At Me вибрав 5 нових колаборацій, які заслуговують на увагу.

MAC і Бет Дітто

MAC і Бет Дітто

MAC затівають нові колаборації із завидною регулярністю. За останні півроку косметична марка співпрацювала з дизайнером Гаретом П'ю і легендарної Айріс Апфель, а тепер прийшла черга співачки Бет Дітто. Лімітована колекція солістки The Gossip для MAC надійде в магазини в червні цього року. Нагадаємо, що на цьому співпраця компанії з музикантами не закінчиться. Уже в лютому в світ вийде реклама лінії Viva Glam, для якої Давид Лашапелль сфотографував Нікі Мінаж і Рікі Мартіна .

Longchamp і Мері Катранзу

Longchamp і Мері Катранзу

Відома своєю роботою з принтами гречанка Мері Катранзу тричі створювала колекції для Topshop : Дві вже вийшли, третя з'явиться на полицях магазинів найближчим часом. Тим часом дизайнер попрацювала і з маркою сумок Longchamp, яка в свою чергу відома колаборацією з моделлю Кейт Мосс. З 23 фервраля сумки Mary Katrantzou for Longchamp можна буде купити на сайті Colette.fr , Крім того, вони з'являться і в Росії.

Louis Vuitton і Яеї Кусама

Louis Vuitton і Яеї Кусама

В Louis Vuitton з незапам'ятних часів живлять любов до сучасного мистецтва, особливо східному. Марка не один рік співпрацювала з художником Такасі Муракамі, а тепер працює з 82-річною художницею Яеї Кусама . Японка, чиї роботи продаються за рекордними цінами, розробить для Louis Vuitton одяг, аксесуари та прикраси, очевидно, в горох, який став лейтмотивом осінньо-зимової колекції іменний марки креативного директора LV Марка Джейкобса.

Adidas і Opening Ceremony

Adidas і Opening Ceremony

Adidas і Opening Ceremony розробляють колекцію одягу до літніх Олімпійських ігор в Лондоні. Обидва бренди мають безпосереднє відношення до спорту: перший випускає одяг для заняття спортом, а концепція другого натхненна Олімпійськими іграми. Спільна лінія Adidas і Opening Ceremony буде складатися з сотні речей, натхнених вуличним стилем 1990-х, і надійде в продаж на початку липня.

Альберта Ферретті і Macy's

Альберта Ферретті і Macy's

З Macy's вже співпрацювали Джамбаттиста Валлі , Карл Лагерфельд і Меттью Уилльямсон . Чергову капсульну колекцію для американської мережі створить дизайнер Альберта Ферретті , Яка працювала, наприклад, над спільної лінією з актрисою Еммою Уотсон. Колекція Ферретті для Macy's стартує 17 квітня, а для її рекламної кампанії, яку опублікують найближчим часом, Еллен фон Унверт зніме модель Маріакарлу Босконо .

Читайте також:

Новости