• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Залежність від онлайн-ігор і позбавлення від неї

Комп'ютерні ігри - диво двадцятого століття. Історія комп'ютерних ігор охоплює п'ять десятиліть. На їх появу ніхто не розраховував. Для абсолютної більшості вони виявилися повною несподіванкою.

У сучасному світі, комп'ютерні ігри стали не тільки розвагою, але і носієм культури.

Онлайн-ігри - новий вид залежності, при якій гра заволодіває людиною, і переносить його свідомість в гру.

Ця хвороба ще занадто нова, щоб її тверезо оцінити, будуть потрібні ще роки для того щоб зрозуміти сильнішим чи слабшим вона ніж алкоголізм чи наркоманія. Однак якщо міркувати логічно, то психологічна залежність може бути страшніше багатьох інших хвороб. З тих причин, що онлайн ігри захоплюють своєю реалістичністю, і вдосконалюються повсякденно і повсюдно, наскільки це можливо.

Онлайн-ігри створили певний тип користувачів даного продукту. Існують наступні типи гравців: «кар'єристи»; «Дослідники»; «Соціофіли»; «Вбивці».

При появі онлайн ігор стали набиратися мітинги за скасування нових технологій як онлайн-ігри, так як при запуску відразу з'явилися люди залежні, цим і був викликаний мітинг.

Висновок напрошується сам собою, щоб зрозуміти з чим ми боремося потрібно зрозуміти його природу. Отже, які загрози виникають ?!

Деградація. Головна небезпека полягає в тому, що людина перестає розвиватися в будь-якій сфері. Йому нецікаво вчитися, заробляти гроші, читати книги, спілкуватися, дізнаватися щось нове.

Погіршення фізичного здоров'я. Виникають проблеми зі спиною (судоми). Погіршується зір, причому вельми швидко. Погане харчування на кшталт фастфуду викликає різні хвороби, пов'язані з травленням.

Погіршення психологічного здоров'я. Гра ніколи не йде гладко, часто, гравець нервує, психує, і переживає, що розхитує його нервову систему.

Трата грошей. Це властиво дорослим забезпеченим людям. Зокрема чоловіків, які люблять грати в сучасні онлайн-ігри, де потрібно ще й вкладати гроші на поліпшення персонажа.

Трата дорогоцінного часу. Ігрова залежність небезпечна тим, що молоде покоління витрачає свій дорогоцінний молодість на дурні речі. Онлайн ігри роблять тільки гірше.

Важливо розуміти, що ігрова хвороба - це не просто шкідлива звичка, а справжня залежність, проблема, яку можна вирішити, якщо вчасно звернутися до фахівця і поставитися з усією серйозністю ситуації. Найголовніше - не опускати руки і не впадати у відчай.

Що потрібно робити, щоб не стати ігроманів:

• Коли у вас труднощі в житті грати забороняється.

• Коли відчуваєш самотність грати забороняється.

• Коли у вас цікава і розмірене життя, то інтернет залежність вам не страшна. Імунітетом тут повинні бути почуття міри і відповідальності.

• народна мудрість говорить: «Що занадто, то нездорово». Ігри створені для розваг, ні більше, ні менше.

Також можна порекомендувати до використання програму "12 кроків" давно і успішно використовується в Світі для лікування наркотичної та алкогольної залежностей, адаптованої до онлайн-залежності:

- Визначення базисної точки як основи для початку зміни поведінки залежного - як піти від віртуального до реального;

- Розвиток самостійності і сприяння в самопізнанні - «пригодницький туризм» (без інтернету, без комп'ютерів), хобі, підтримка рідних і близьких для збільшення впевненості в собі залежного;

- Персоніфікація проекції - пошук могутньої сили для втілення нового шляху в життя (незаперечний авторитет для залежного, натурфілософські орієнтація, звернення до релігії) - все для підняття «бойового» духу по втіленню прийнятого рішення в життя.

- Оцінка «неправильної» життя, зміщення позиції та інтересів від «темного» минулого до «світлого майбутнього - творчість як найкращий спосіб самореалізації і пізнання нового, в т.ч. і для зниження аутоагресивної поведінки на тлі почуття провини за минуле.

- Фіксування почуття своєї провини і її перетворення з внутрішнього стану під зовнішнє - закріплення друку людської провини саме на його минуле життя, виявлення до неправильних вчинків ключа. Гра контрастів »- ось кращий метод батога і пряника для залежного, тобто в даному випадку постійне навіювання та самонавіювання - яким ти був і яким став, можна навіть згущаючи чорні фарби настільки незавидного минулого.

- Закріплення правильних рефлексів і дій - захист залежного від негативної середовища і невідповідних людей, які можуть спровокувати рецидив.

- Стадія максимально можливої ​​проективности - створення основи для зміни себе. Нові зустрічі, захоплення, навички, тренінги, «проби пера» - все це тільки вітається і заохочується. Бажано розширити кругозір і коло спілкування, тобто зростання власного ареалу пізнання світу.

- Усвідомлення всіх колишніх своїх помилок і їх негативного впливу на оточуючих людей. Мало того, що потрібно їх усвідомити, тепер їх ще бажано, а може навіть обов'язково виправити перед тими, хто страждав з вини залежного, чого той раніше просто не помічав.

- Переклад агресії в допомогу іншим.

- Самоаналіз. Найкраще промовляти, а може навіть описувати всі пройдені вже етапи «лікування», може навіть вести щоденник або блог, який буде цікаво і корисно не тільки почитати самому, але і потім, коли-небудь, може викласти для огляду інших, адже напевно знайдеться маса подібних «нещасних».

- Активність. Зайнятий, реалізований чоловік ніколи не буде нудьгувати і шукати легких шляхів для «зайвого» часу, завдяки якому в общем-то і з'являються ігромани і інтернет-залежні.

- Самодисципліна і духовне зростання. Людина не просто утримується від своєї залежності, а соціально і духовно зростає, що дозволяє знайти йому в цьому житті себе, нові можливості і інтереси.

Дана програма під назвою «12 кроків» доступна абсолютно для будь-якої людини (немає обмежень по релігійним, соціальним, інтелектуальним і віковим критеріям). За допомогою її у людини виробляється зовсім нова концепція своє минуле залежності, виникає можливість навчитися жити з цією залежністю контролюючи себе повністю. З часом людина переоцінить себе, свої можливості і міжособистісні контакти. Людина не просто утримується від своєї залежності, а соціально і духовно зростає, що дозволяє знайти йому в цьому житті себе, нові можливості і інтереси.

Людина не просто утримується від своєї залежності, а соціально і духовно зростає, що дозволяє знайти йому в цьому житті себе, нові можливості і інтереси

«Ми жили в селах. А потім в містах. А тепер ми будемо жити в інтернеті ». (Фільм «Соціальна мережа»)

Тисни! підписуйся ! Читай тільки краще!

Отже, які загрози виникають ?
Новости