• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Ремонт пральних машин в Києві на дому недорого. Гарантія

 1. Гарантійний ремонт пральних машин на дому в г. Киев - недорого і комфортно

Ремонт пральних машин - це проблема, з якою стикаються багато людей. Наша компанія «Техмастер» допоможе Вам усунути будь-яку поломку Вашого прального помічника.

На сьогоднішній день, наші майстри знайшли величезний досвід в сфері обслуговування і ремонту пральних машин багатьох популярних марок. За їхніми плечима сотні успішно відремонтованих професійних і побутових агрегатів. Ці досягнення стали можливими завдяки чудовій організації сервісу і високій майстерності наших фахівців.

Звернувшись в «Техмастер» з приводу ремонту пральних машин в Києві, Ви отримаєте можливість оцінити такі ключові моменти нашого сервісу:

 • Точна діагностика.
 • Гарантії на ремонт пральних машин на дому або в нашому сервісі.
 • Низькі ціни.
 • Висока оперативність ремонтних робіт.
 • Використання першокласних деталей і комплектуючих.
 • Виїзд фахівця додому в вказане замовником час.

Виїзд фахівця додому в вказане замовником час

Наша професійна репутація є запорукою високої якості обслуговування кожного клієнта. Якщо у Вас зламалася пральна машина - телефонуйте в «Техмастер», і в найкоротший час проблема буде вирішена.

Ціни на ремонт пральних машин залежать від марки пральної машини, а також від виду поломки. У таблиці вказані ціни на усунення найпопулярніших поломок. Більш детальну вартість можна дізнатися з розширеною таблиці, яку можна завантажити звідси . Запчастини на різні марки машин також мають різний ціновий діапазон.

Ми виконуємо ремонт пральних машин: AEG , Ariston (Арістон) , Ardo (Ардо) , Beko (Беко) , Bosch (Бош) , Candy (Канді) , Daewoo (Деу) , Delfa , Digital , Electrolux (Електролюкс) , Gram , Gorenje (Гореньє) , Haier , Hansa (Ханса) , Indesit (Індезіт) , Kaiser , Korting , LG , Miele (Мілі) , Midea , Orion , Samsung (Самсунг) , Siemens (Сіменс) , Smeg , Zanussi (Зануссі) , Whirpool (Вірпул) , Атлант та ін.

Гарантійний ремонт пральних машин на дому в г. Киев - недорого і комфортно

Пральні машини - це габаритна побутова техніка, яка відрізняється достатньою масивністю. Виявлення проблеми, відключення і транспортування пральних машин - дуже трудомісткий і клопіткий процес, особливо якщо пральна машина розташована в багатоповерховому будинку.

«Техмастер» вирішує цю проблему дуже просто - ми Вам пропонуємо сервісний ремонт пральних машин на дому. Наш фахівець приїде до Вас з найнеобхіднішим набором інструментів і запасних частин. Таким чином, вирішується відразу кілька проблем - транспортування техніки в сервісний центр, її ремонт та доставка відремонтованого агрегату назад. До того ж відключення і підключення пральної машини до мереж водопостачання проводиться безкоштовно.

Наші фахівці проведуть діагностику, виявлять несправність і підберуть необхідні деталі для заміни. Після чого виконується кваліфікований гарантійний ремонт пральних машин. Київ, Бровари, Бориспіль - жителі цих міст мають прекрасну можливість повернути свою пральну машину до життя, звернувшись в «Техмастер».

Як показує практика, ремонт побутової техніки в домашніх умовах - це вигідна процедура для обох сторін. Виконавцю не потрібно турбуватися про збереження відремонтованої техніки, а клієнт отримує потрібні послуги прямо на місці, уникаючи значних витрат на навантаження і транспортування побутової техніки до місця сервісного ремонту і назад.

До Ваших послуг ремонт пральних машин Bosch, Indesit, LG в Києві і Броварах. Наші правила - якість, високий рівень професіоналізму, гарантія на ремонт, дотримання всіх обговорених умов і прийнятні ціни. Ми готові запропонувати повний спектр ремонтних послуг від заміни дверцята до комплексного ремонту всіх механічних вузлів.

Фахівці нашої компанії абсолютно точно і швидко визначать причину поломки, від якої буде залежати подальший ремонт пральної машини, розцінки Вам відразу ж повідомить наш майстер. Ви також можете зателефонувати і, описавши ознаки несправності, можете отримати безкоштовну консультацію, але наші фахівці ніколи не порадять самостійно усувати причини несправності пральних машин, адже Ви можете значно посилити проблему. Пам'ятайте, що вкрай важливо негайно помітити несправність і вчасно усунути її!

Ремонт пральної машини (Київ та область) - дуже відповідальна робота, але ми готові взятися за роботу будь-якої складності. Після усунення несправностей нашим майстром, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання на певний термін, який визначається індивідуально для кожної конкретної деталі.

Наш сервісний центр має найновішими інструментами та технологічним обладнанням. До того ж у нас на складі є всі найнеобхідніші запчастини, і це значно скорочує час і розцінки на ремонт пральних машин. Ми намагаємося забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовника і його проблеми. Ми виконуємо ремонт у зручний для замовника час і завдяки накопиченому досвіду робимо його якісно.

Будьте впевнені, що ціни на ремонт пральних машин, пропоновані нами не будуть вище, ніж вартість нової пральки. Наше сумлінне ставлення до справи і безліч успішних ремонтів доведено вже протягом декількох років роботи великою кількістю позитивних відгуків від наших клієнтів. Звертайтеся до нас і будьте впевнені, що Ваша пральна машина після сервісного ремонту прослужить ще багато років.

Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання, звертайтеся до нас. Ми завжди готові Вам допомогти, запропонувавши професійний ремонт пральних машин на дому в Києві за дешевими цінами.

Новости