• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кнопка виклику офіціанта, бездротова система

Бездротова система виклику офіціанта - є простим рішенням збільшення рівня сервісу, а також якості обслуговування клієнтів вашого закладу Бездротова система виклику офіціанта - є простим рішенням збільшення рівня сервісу, а також якості обслуговування клієнтів вашого закладу. Як ресторанам, так кав'ярнях, нічним клубам, більярдним і барам сьогодні потрібно хороший сервіс. При цьому ресторанний бізнес може бути настільки різноманітним і мати стільки напрямків, що середньостатистичному споживачеві досить легко загубитися серед всіх цих напрямків, однак весь подібний бізнес об'єднує одна мета - гостям необхідно надавати сервіс найвищого ґатунку.

 • Гість може викликати офіціанта, коли того забажає.
 • Офіціанти мають вільний час для виконання своїх прямих обов'язків.
 • Робота офіціанта стає менш нервової, і в той же час, ефективною.
 • Обслуговування кожного гостя відбувається швидше.
 • Збільшується якість подачі страв, зберігається його температурний режим.
 • Нововведення завжди привертають нових відвідувачів.
 • Постійні гості частіше відвідують ваш ресторан через поліпшеного сервісу.
 • Гарантовано збільшується рівень обслуговування в вашому ресторані без зайвих витрат.
 • Збільшується репутація закладу через поліпшення сервісу.
 • Збільшуються продажі.
 • Заклад отримує більший прибуток за рахунок кількості якісно обслуговуваних клієнтів.

Виберіть цікаву для Вас продукцію:

Табло відображення виклику офіціантів iBells-103 black, ціна: 8570 руб.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-103 black, ціна: 8570 руб

опис:

 • Дисплей відображає три двозначні комбінації з цифр і букв англійського алфавіту, а також їх поєднань. Великим шрифтом в лівій частині дисплея відображається останній виклик. Залежно від налаштувань, по закінченню заданого інтервалу часу номера можуть бути видалені вручну або автоматично. Колір чорний.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-103 white, ціна: 8570 руб.

опис: опис:

 • Дисплей відображає три двозначні комбінації з цифр і букв англійського алфавіту, а також їх поєднань. Великим шрифтом в лівій частині дисплея відображається останній виклик. Залежно від налаштувань, по закінченню заданого інтервалу часу номера можуть бути видалені вручну або автоматично. Колір білий.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-104, ціна: 10770 руб.

опис: опис:

 • Дисплей відображає три двозначні комбінації з цифр і букв англійського алфавіту, а також їх поєднань. Великим шрифтом в лівій частині дисплея відображається останній виклик. Залежно від налаштувань, по закінченню заданого інтервалу часу номера можуть бути видалені вручну або автоматично.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-105, ціна: 14880 руб.

опис: опис:

 • Табло для роботи з ПО забезпечено інтегрованим антенних модулем для посилення прийому радіосигналу. Під час виклику на дисплеї відображає буквено-цифрові символи від 01 до 99 і ABCDEFHP. Може одночасно відображати до 3-х викликів.
  Працює з усіма кнопками виклику iBells.
  Допомагає збирати статистику по всіх надійшли викликам.
  Табло монтують на стіну.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-106, ціна: 10770 руб.

опис: опис:

 • Дисплей відображає до 2-х викликів за допомогою різних тризначних комбінацій букв і цифр з позначенням останнього у верхній частині табло. Залежно від персональних налаштувань, видалення номера виклику можливо в автоматичному або ручному режимі. Передбачена установка різних мелодій. Легко програмується.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-107, ціна: 14170 руб.

опис: опис:

 • Табло для роботи з ПО забезпечено інтегрованим антенних модулем для посилення прийому радіосигналу. Під час виклику на дисплеї відображає буквено-цифрові символи від 0001 до 9999. Допомагає збирати статистику по всіх надійшли викликам. Залежно від персональних налаштувань, видалення номера виклику можливо в автоматичному або ручному режимі. Передбачена установка різних мелодій на кожну клавішу табло. Табло монтують на стіну.

Табло відображення виклику офіціантів iBells-108, ціна: 6150 руб.

опис: опис:

 • Відображає буквено-цифрові символи від 01 до 99 і ABCDEFHPJL. Може одночасно відображати до 3х викликів. Залежно від персональних налаштувань, видалення номера виклику можливо в автоматичному або ручному режимі. Сигнал оповіщення: мелодія, екстрене оповіщення, голосове сповіщення. Легко програмується.

Пейджер - приймач виклику офіціанта iBells-203, ціна 3900 руб Пейджер - приймач виклику офіціанта iBells-203, ціна 3900 руб.

опис:

 • Наречений пейджер приймає виклики від кухонної кнопки iBells-350. Зносостійкий завдяки прогумованому браслету і пластиковому корпусу. На один пейджер можна зареєструвати до 999 кнопок. Габарити 55х45х15 мм.

Пейджер - приймач виклику офіціанта iBells-68, ціна: 7590 руб.

опис: опис:

 • Наречений пейджер з кольоровим дисплеєм приймає виклики з усіх кнопок. Зносостійкий завдяки прогумованому браслету і пластиковому корпусу. Стійкий до температурних перепадів. Кольоровий OLED екран, роздільна здатність дисплея 128х128 px. На один пейджер можна зареєструвати до 399 кнопок. Відображає 10 викликів в режимі прокрутки. Сповіщення: вібрація, мелодія, вібрація і мелодія. Можна встановити перехід в режим годинника.

Пейджер - приймач виклику офіціанта iBells-69, ціна: 5740 руб.

опис: опис:

 • Матеріал корпусу поліуретан, клас водонепроникність IPX7. Спеціальна функція: календар, годинник, будильник. Номери виклику з трьох або п'ятизначного числа, з функцією зберігання, можна зберігати до десяти останніх викликів. Синій колір відображення інформації, монохромний екран з autoluminescence і ударостійким корпусом. Пам'ять на 500 кнопок, всі позиції можуть бути встановлені з англійських букв або цифр. Режим оповіщення вібрація.

Пейджер - приймач виклику офіціанта сенсорний Smart-RW5, ціна: 8160 руб Пейджер - приймач виклику офіціанта сенсорний Smart-RW5, ціна: 8160 руб.

опис:

 • Сучасний сенсорний екран. Кріплення наручний браслет. Колір чорний. Матеріал метал. Радіус прийому сигналу не менше 100 метрів. Індикація виклику підсвічування, вібросигнал. Робоча частота 433,92 MHz. Габарити 59х40х13 мм

Приймач виклику iBells-R16, ціна: 4300 руб. Приймач виклику iBells-R16, ціна: 4300 руб

опис:

 • Стаціонарний приймач сигналу працює від мережі. На один приймач можна зареєструвати до 10 кнопок. При натисканні на кнопку виклику на пейджере йде звуковий і світловий сигнал. Міцний корпус. Проста настройка.

Кнопка виклику офіціанта iBells-301 wood, ціна: 730 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-301 wood, ціна: 730 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем. Оснащена водонепроникною підставкою. Кріплення кнопки можливо або за допомогою двостороннього скотча, або за допомогою шурупів. Колір виконання дерево.

Кнопка виклику офіціанта iBells-301 black, ціна: 730 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-301 black, ціна: 730 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем. Оснащена водонепроникною підставкою. Кріплення кнопки можливо або за допомогою двостороннього скотча, або за допомогою шурупів. Колір виконання чорний.

Кнопка виклику офіціанта iBells-301 white, ціна: 730 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-301 white, ціна: 730 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем. Оснащена водонепроникною підставкою. Кріплення кнопки можливо або за допомогою двостороннього скотча, або за допомогою шурупів. Колір виконання білий.

Кнопка виклику офіціанта iBells-301 silver, ціна: 730 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-301 silver, ціна: 730 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем. Оснащена водонепроникною підставкою. Кріплення кнопки можливо або за допомогою двостороннього скотча, або за допомогою шурупів. Колір виконання срібний.

Кнопка виклику офіціанта iBells-301 coffee, ціна: 730 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-301 coffee, ціна: 730 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем. Оснащена водонепроникною підставкою. Кріплення кнопки можливо або за допомогою двостороннього скотча, або за допомогою шурупів. Колір виконання кавовий.

Кнопка виклику офіціанта iBells-302, ціна: 1080 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-302, ціна: 1080 руб.

опис:

 • Можливе використання з будь-яким приймачем сигналу. Забезпечує стійкий режим зв'язку, має високу надійність, є захист від температурних перепадів та вологості, а також погодних впливів. Число кнопок може бути змінено користувачем на будь-якому приймачі сигналу.

Кнопка виклику офіціанта iBells-304, ціна: 1140 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-304, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Трьохкнопковий передавач, в якому одна кнопка призначена для виклику, друга для скасування виклику, третя для запиту рахунку. Кнопка скасування служить для того, щоб уникнути невірного натиснення гостя, таким чином, виклик може бути негайно скасований.

Кнопка виклику офіціанта iBells-305 cherry, ціна: 780 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-305 cherry, ціна: 780 руб.

опис:

 • Надтонка кнопка виклику зі світловим індикатором натискання. Забезпечує стійкий режим зв'язку, має високу надійність, є захист від температурних перепадів та вологості, а також погодних впливів. Колір виконання вишня.

Кнопка виклику офіціанта iBells-305 black, ціна: 780 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-305 black, ціна: 780 руб.

опис:

 • Надтонка кнопка виклику зі світловим індикатором натискання. Забезпечує стійкий режим зв'язку, має високу надійність, є захист від температурних перепадів та вологості, а також погодних впливів. Колір виконання чорний.

Кнопка виклику персоналу POSbell-305, ціна: 750 руб Кнопка виклику персоналу POSbell-305, ціна: 750 руб.

опис:

 • Надтонка кнопка виклику зі світловим індикатором натискання. Забезпечує стійкий режим зв'язку з приймачами сигналу, має високу надійність. Проста установка і монтаж.

Кнопка виклику офіціанта iBells-306 black, ціна: 1230 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-306 black, ціна: 1230 руб.

опис:

 • Підставка з трьома кнопками, в якій одна кнопка призначена для виклику, друга для скасування виклику, третя для запиту рахунку. Кнопка скасування служить для того, щоб уникнути невірного натиснення, тобто виклик може бути негайно скасований. Колір виконання чорний.

Кнопка виклику вологозахищений iBells-309, ціна: 1080 руб Кнопка виклику вологозахищений iBells-309, ціна: 1080 руб.

опис:

 • Призначена спеціально для виклику персоналу інвалідом. Корпус виконаний з міцного німецького полікарбонату. Підходить для установки на вулиці в рамках державної програми "Доступне середовище". Для роботи потрібно придбати пейджер або табло. Габарити 82х65х28 мм

Кнопка виклику сенсорна iBells-310, ціна: 1080 руб Кнопка виклику сенсорна iBells-310, ціна: 1080 руб.

опис:

 • Водонепроникна кнопка виклику для інвалідів. Корпус кнопки виконаний з якісного полікарбонату. Підходить для установки на вулиці в рамках державної програми "Доступне середовище". Для роботи потрібно придбати пейджер або табло. Габарити 86х86х15 мм

Вологозахищений кнопка виклику iBells-315 silver, ціна: 900 руб Вологозахищений кнопка виклику iBells-315 silver, ціна: 900 руб.

опис:

 • Вологозахищений кнопка виклику в сучасному дизайні. Колір сріблення-чорний. Габарити 65х65х16,5 мм, частота 433,92 МГц, батарейка 12V 23А.

Вологозахищений кнопка виклику iBells-315 red, ціна: 900 руб Вологозахищений кнопка виклику iBells-315 red, ціна: 900 руб.

опис:

 • Вологозахищений кнопка виклику в сучасному дизайні. Колір червоно-чорний. Габарити 65х65х16,5 мм, частота 433,92 МГц, батарейка 12V 23А.

Кнопка виклику офіціанта iBells-316 cherry, ціна: 1140 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-316 cherry, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір вишня.

Кнопка виклику офіціанта iBells-316 coffee, ціна: 1140 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-316 coffee, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір кавовий.

Кнопка виклику офіціанта iBells-316 white, ціна: 1140 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-316 white, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір білий.

Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K cherry, ціна: 1140 руб Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K cherry, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір вишня.

Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K coffee, ціна: 1140 руб Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K coffee, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір кавовий.

Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K white, ціна: 1140 руб Кнопка виклику кальянщика і офіціанта iBells-316K white, ціна: 1140 руб.

опис:

 • Настільна багатофункціональна кнопка в пластиковому корпусі і прозорою пластиковою підставкою для реклами або меню. Виклик, що надійшов з кнопки, відображається на пейджере і / або табло у вигляді номера. Підстава 130х70х42 мм, панель 180х109х4 мм. Колір білий.

Кнопка виклику офіціанта iBells-320 red, ціна 1050 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-320 red, ціна 1050 руб.

опис:

 • Вологозахищений кнопка виклику є передавачем радіосигналу виклику. Сучасний дизайн. Стабільна зв'язок з приймачами сигналу: пейджерами, табло. Габарити 65х65х18 мм. Колір червоний.

Кнопка виклику офіціанта iBells-320 silver, ціна 1050 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-320 silver, ціна 1050 руб.

опис:

 • Вологозахищений кнопка виклику є передавачем радіосигналу виклику. Сучасний дизайн. Стабільна зв'язок з приймачами сигналу: пейджерами, табло. Габарити 65х65х18 мм. Колір срібний.

Кнопка виклику офіціанта iBells-350, ціна 1320 руб Кнопка виклику офіціанта iBells-350, ціна 1320 руб.

опис:

 • До кожної з кнопок знаходиться на корпусі, можливо, прив'язати окремий приймач сигналу (до 5-ти пейджерів), працює тільки з пейджером ibells-68 і ibells-203. Габарити 113х62х9 мм. Колір чорний.

Кнопка виклику офіціанта iBells-16, ціна: 670 руб.

опис: опис:

 • Овальна кнопка-кулон забезпечена світловою індикацією. Приймати виклик може як пейджер, так і табло. Під час налаштування приймача кнопка зберігається в пам'яті пристрою під певним номером, при виклику приймач моментально розпізнає викликає кнопку. При натисканні загоряється червоний індикатор, це означає, що виклик вже відправлений, і відповідальний розуміє, де його чекають.

Репитер системи виклику офіціанта iBells-401, ціна: 5650 руб Репитер системи виклику офіціанта iBells-401, ціна: 5650 руб.

опис:

 • Застосовується у випадках, коли приймач сигналу не може отримати виклик від кнопки виклику персоналу. Встановлюється в проміжній точці (рекомендується в центрі зони роботи пейджера) для прийому і подальшої передачі сигналу в тих випадках, якщо відстань від передавача до приймача досить велике.

Блок + безкоштовне ПО iBells-802, ціна: 7640 руб Блок + безкоштовне ПО iBells-802, ціна: 7640 руб.

опис:

 • Застосовується для роботи в комплекті з ПЗ intBell Lite. Поключается через usb-кабель. У комплекті пропонується безкоштовне ПО для збору статистики викликів.

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-701, ціна: 420 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-701, ціна: 420 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення дерево - дуб. Габаритні розміри підставки: діаметр 100 мм, висота 32 мм. Можливі два варіанти колірного виконання: полісандр (темний колір дерева), махагон (природний колір дерева).

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-702, ціна: 380 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-702, ціна: 380 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення дерево - дуб. Габаритні розміри підставки: діаметр 120 мм, висота 20 мм. Можливі два варіанти колірного виконання: полісандр (темний колір дерева), махагон (природний колір дерева).

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-703, ціна: 470 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-703, ціна: 470 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення пластмаса (акрил). Її перевага полягає в тому, що у вертикальній частині підставки є можливість розміщувати всю необхідну рекламну інформацію закладу. Габаритні розміри: горизонтальна частина підставки 100х130 мм, вертикальна частина підставки 100х174 мм.

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-704, ціна: 270 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-704, ціна: 270 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення пластмаса (акрил). Призначена для установки кнопок виклику. Витончений дизайн приверне увагу до кнопки. Габаритні розміри підставки: 100х100х100 мм.

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-705, ціна: 330 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-705, ціна: 330 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення пластмаса (акрил). Призначена для установки кнопок виклику. Виконана у вигляді серветниці - відмінний аксесуар для столу. Витончений дизайн приверне увагу до кнопки. Габаритні розміри підставки: 100х100х100 мм.

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-706, ціна: 330 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-706, ціна: 330 руб.

опис:

 • Матеріал виготовлення пластмаса (акрил). Призначена для установки кнопок виклику. Витончений дизайн приверне увагу до кнопки. Габаритні розміри подсавкі: 150х100х130 мм.

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-707, ціна: 420 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-707, ціна: 420 руб.

опис:

 • Підставка з витонченим дизайном має виріз під кнопку виклику iBells-305. Оснащена холдером, виконаним з прозорого акрилу, для вставки меню, інформаційних або промо-матеріалів. Розміри холдера 100х150 мм. Розмір 100х77х11 мм

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-708, ціна: 660 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-708, ціна: 660 руб.

опис:

 • Акрилова підставка з витонченим дизайном має два вирізи під кнопку iBells-305 з можливістю виклику двох різних співробітників. Має холдер для вставки меню, інформаційних або промо-матеріалів. Розміри холдера 150х150 мм. Розмір 150х100х11 мм

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-713, ціна: 930 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-713, ціна: 930 руб.

опис:

 • Підставка з витонченим дизайном, виготовлена ​​з акрилу, з вирізом під кнопку iBells-305. На верхню частину наклеюється логотип компанії, інформаційний або промо-матеріал, друк якого включена у вартість. Розмір 150х112х120 мм

Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-716, ціна: 930 руб Підставка для кнопок виклику офіціанта iBells-716, ціна: 930 руб.

опис:

 • Підставка з витонченим дизайном, виготовлена ​​з акрилу, з вирізом під кнопку iBells-305. На верхню частину наклеюється логотип компанії, інформаційний або промо-матеріал, друк якого включена у вартість. Розмір 150х11х160 мм

Новости