• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Прошу вас видати грошові кошти. Заява на отримання грошей під звіт. Чи можна заповнити заяву про підзвіті на комп'ютері

 1. Ми вимагаємо один документ зі «списку А» і одного документа з «Розблокувати В»
 2. пов'язані статті
 3. Заява завізував не директор
 4. Перевірте заборгованість за підзвітними сумами
 5. Зразок заяви для співробітників
 6. Гроші видали співробітникові, який не відзвітувався за попередній звіт
 7. Зразок заяви для директора
 8. Готівкою або на карту?
 9. обов'язкове заяву
 10. Якщо подотчетнік - директор

Видача готівки працівникам господарюючого суб'єкта здійснюється з дозволу їх керівників. Для його отримання співробітники повинні на ім'я директора подати в письмовому вигляді прохання про виплату грошових коштів. Це можуть бути розроблені у вигляді шаблону або складені в вільній формі заяви або службові записки.


Що мені потрібно зробити для мого призначення
Що мені потрібно зробити для мого призначення? Якщо у вас немає документів з наведених нижче списків, будь ласка, поговоріть з нами в магазині - ми тут, щоб допомогти вам. Документи, які ви надаєте, повинні бути оригіналами, що відображають ваше поточне ім'я та адресу. Вони повинні бути вашими останніми документами і не друкуватися з Інтернету.

Ми вимагаємо один документ зі «списку А» і одного документа з «Розблокувати В»

Ми також можемо приймати засвідчені копії документів, якщо сертифікат містить наступну інформацію про документ. Прикладами осіб, від яких ми будемо приймати сертифіковані документи, є. Надання документів в якості довіреності. Продавці можуть зробити повернення до 180 днів після дати початкового внеску.

Порядок ведення операцій по касі визначає обов'язковість подібного документа для з метою здійснення витрат при виконанні діяльності. Заяву необхідно складати кожному працівникові при кожній виплаті. Це правило поширюється також і на керівника компанії. У багатьох організаціях, в тому числі малого бізнесу, саме директор є основним підзвітною особою.

У разі оплати банківським рахунком повернення коштів може зайняти від 6 до 10 робочих днів з дня первинного платежу. Платежі з дебетової або кредитною карткою будуть повернуті на одну і ту ж дебетову або кредитну карту. Зверніть увагу, що ви зазвичай можете переглянути кредитну карту на своїй карті протягом 3-4 робочих днів. Повернення в цьому випадку буде завершений протягом 6-10 робочих днів. Після 180 днів з дня платежу посилання на повернення коштів більше не буде доступна, і ви повинні використовувати вкладку «Гроші», якщо ви хочете оплатити суму платежу.

Зі вступом в силу нового Порядку гроші можна видавати підряднику, залученому за цивільним договором. Він також в письмовій формі повинен відобразити прохання про видачу коштів.

Основне значення даного документа полягає в тому, що в ньому докладно вказується на які цілі і термін будуть виділятися гроші. Директором на цьому бланку робиться власноручний підпис, яка стверджує запитаний термін і суму.

пов'язані статті

На жаль, сторінка, яку ви шукаєте, більше не доступна. Натисніть «Активність» у верхній частині сторінки. Виконайте наступні дії, щоб переглянути інформацію про продавця: перейдіть на сторінку «Активність» та знайдіть платіж. Ви можете відправити його з нагоди закінчення, відпустки, дня народження або будь-якого особливого випадку. Натисніть «Відправити» і запросіть гроші. Натисніть «Відправити» і запросіть гроші у верхній частині сторінки. Існує кілька випадків, коли ви можете вирішити, приймати чи відхиляти платіж до його завершення: якщо ви отримуєте платіж в іншій валюті, ніж та, що у вас є на вашому балансі.

Саме на підставі цієї заяви здійснюється оформлення. До того ж, так як на заяві, доданій до ордеру вже міститься дозвільна віза керівництва, то на витратні матеріали дана підпис може бути відсутнім.

Під час здачі бухгалтер перевіряє відповідність фактично вироблених витрат з заявленими. В результаті звірки він може знайти недоцільні витрати, на які працівник не мав право витрачати гроші.

Заява завізував не директор

Якщо ви можете увійти до свого облікового запису: перейдіть в Центр дозволу. Натисніть Повідомити про проблему. Натисніть «Налаштування постачальника» в розділі «Інструменти продажів». Натисніть «Створити нову кнопку». Виберіть тип кнопки. Як створити контакт або код для ідентифікації мого профілю? Ви можете тільки скасувати незатребувані платежі, у яких є посилання «Скасувати» поруч з вами. Щоб скасувати незатребуваний платіж: перейдіть в розділ «Активність» та знайдіть платіж, який ви хочете скасувати. Натисніть кнопку Скасувати поруч із транзакцією.

Також цей документ визначає коли працівник, який здобув в підзвіт суми, повинен відзвітувати за ним.

Важливо! Підприємці теж повинні оформляти даний бланк , Якщо гроші будуть використані при здійсненні ними господарської діяльності. Для витрачання на особисті потреби ІП заява не оформляють.

Не існує стандартизованої форми для заяви на видачу грошових коштів підзвіт. Кожна компанія може розробити його самостійно, однак, документ повинен містити 4 обов'язкових реквізиту:

Перевірте заборгованість за підзвітними сумами

Примітка. Вивести кошти на свій банківський рахунок: перейдіть в «Мій гаманець». Виберіть, щоб зняти всю доступну суму на балансі або ввести кількість. Коли хтось відправляє вам платіж, який повернення повертається і як він активується? Ця послуга безкоштовна і застосовується до матеріальних фізичним предметів. Щоб активувати послугу «Повернення витрат»: перейдіть до нашої формі. Перш ніж подати заявку, ви повинні відкрити суперечка протягом 180 днів після відправлення платежу. Якщо покупець і продавець не досягли дружнього врегулювання під час процесу врегулювання спору, вони можуть загострити спір до вимоги протягом 20 днів.

 • суму;
 • Термін на який вона береться;
 • Наявність або відсутність заборгованості;
 • Підпис керівника.

Зразок заяви для співробітників

При складанні заяви на видачу підзвіт рядовим співробітником, у верхньому правому кутку потрібно вказати кому направляється документ - посаду, П.І.Б., і назва компанії, а потім від кого - посада і П.І.Б. співробітника.

Гроші видали співробітникові, який не відзвітувався за попередній звіт

Перш ніж закрити суперечку, обов'язково погоджуйтеся з результатом. Після того, як вимога закрита, вона не може бути знову відкрито або збільшено до вимоги. Натисніть на значок конфігурації. У розділі «Параметри облікового запису» виберіть мову. Натисніть банківський рахунок, який ви хочете видалити. Натисніть «Видалити банківський рахунок». Якщо банківський рахунок, який ви хочете видалити, є основним, і ви зареєстрували інші банківські рахунки, ви повинні вказати інший обліковий запис в якості принципала.


Потім посередині сторінки йде назва -.

Оповідальна частина починається зі слів «Прошу видати під звіт готівкові грошові кошти », Після чого вказується їх кількість - як цифрами, так і прописом, на які цілі, а також точний термін - теж цифрами і прописом.

Після цього співробітник ставить свій особистий підпис і дату написання документа.

Нижче обов'язково потрібно передбачити порожні рядки, в яких працівник бухгалтерії буде ставити візу про наявність чи відсутність у співробітника заборгованості за раніше отриманими сумами. Необхідно пам'ятати, що при наявності заборгованості видача нових грошей підзвіт заборонена.

Зазначені відомості підписує бухгалтер і ставить поточну дату.

Наступним етапом заяву підписує директор, який фактично дозволяє видачу грошей і стверджує вказаний працівником термін.

Зразок заяви для директора

Керівник є таким же працівником, як і всі інші, і теж зобов'язаний писати заяву. Однак його формулювання дещо відрізняються.


Так, у верхньому правому куті вказується назва компанії, в яку направляється документ, а також посада і прізвище керівника.

Важливо! Оповідальна частина починається зі слів «Необхідно видати звіт ..» Таким чином, директор не просить, а встановлює факт необхідності. Далі він також, як і в простому заяві вказує цілі, суму і термін цифрами і прописом.

Після цього керівник ставить свій підпис і поточну дату. Вона також є роздільною, таким чином немає необхідності керівнику повторно підписувати документ в самому кінці.

Завершує заяву відмітка бухгалтера про відсутність або наявність заборгованості по раніше отриманому подотчету.

Готівкою або на карту?

Підзвітні грошима можна отримати не тільки готівкою, але і на банківську карту. В такому випадку в оповідної частини заяви фраза «готівкою» змінюється на «шляхом перерахування на банківську карту», ​​а трохи нижче вказуються її повні реквізити. Всі інші пункти документа не змінюються.

У господарському житті будь-якої фірми зустрічаються ситуації, коли доводиться видавати гроші працівникам на якісь потреби: купити витратні матеріали, відремонтувати техніку, з'їздити у відрядження і т.д. Видатковий касовий ордер на отримання грошей з каси на господарські потреби та відрядження складається тільки після підписання керівником заяви співробітника.

І якщо раніше для видачі готівки було достатньо тільки підписів керівника та головного бухгалтера на бланку РКО, то з введенням нового Положення про касові операції наявність заяви від працівника стало обов'язковим. Як написати таку заяву і що в ньому вказувати?

обов'язкове заяву

Отримання грошових коштів під звіт згідно з новим Вказівкою Банку Росії від 11.03.2014 N 3210-У "Про порядок ведення касових операцій юридичними особами і спрощеному порядку ведення касових операцій індивідуальними підприємцями і суб'єктами малого підприємництва »можливо тільки при наявності заяви від працівника.

Для отримання готівки працівник пише заяву на видачу під звіт у довільній формі, в якому вказує суму грошових коштів і цілі видачі. наприклад:

Директору ТОВ «Ромашка»

Ландишевим Л.Л.

від менеджера

Нарцисову М.М.

Заява

Прошу видати мені грошові кошти в підзвіт в сумі 3000 руб. 00 коп. на 10 календарних днів на придбання канцелярських товарів.

18.07.2014 р Нарцисів Н.Н.Нарціссов

Після розгляду прохання працівника керівник (або уповноважена ним особа) пише на заяві:

- суму, яка буде видана працівникові;

- термін, на який видаються грошові кошти;

- підпис і дата.

Для того щоб кожен раз при необхідності видати гроші не диктувати працівникові текст заяви, доцільно затвердити бланк заяви як додаток до.

Якщо подотчетнік - директор

А як бути, якщо особа, якій необхідно видати гроші під звіт - директор? Чи може він одночасно писати заяву і підписувати його? Відповідь на це питання Положення по касових операціях не містить. Немає в ньому і застережень, коли заява не складається.

З одного боку заяву на видачу повинен візувати керівник (п. 6.3 Указу), тоді виходить, що він сам просить і сам вирішує. В такому випадку логічніше було б скласти наказ або розпорядження, в якому прямо написати, наприклад: наказую видати директору Ландишевим Л.Л. грошові кошти в сумі 3000 руб. на придбання принтера на термін 10 календарних днів.

З іншого боку Положення не передбачає складання РКО на основі наказу, в ньому зазначено тільки заяву, ніяких винятків немає, в тому числі і для самого керівника. Тому логічним є висновок, що керівник, також як і інші співробітники, повинен писати заяву. Крім того, по трудовому законодавству, директор одночасно і керівником, і працівником. Те, що він буде сам візувати свою заяву, може і виглядає безглуздо, але помилкою точно не є.

Така ситуація може вирішитися простіше у великій компанії, де прийняття рішення про видачу грошей під звіт делеговано іншій особі, наприклад, фінансовому директору. Тому заява пише директор, а візує - фінансовий директор.

Після того як заяву на видачу під звіт підписано, складається видатковий касовий ордер, до якого додається заява як виправдувальний документ.

Про такому важливому документі як Положення про підзвіті,. Як правильно заповнити авансовий звіт,.

А що думаєте ви про обов'язковість заяви? Перестраховка чи це або зайва бюрократія? Поділіться, будь ласка, в коментарях!


Що мені потрібно зробити для мого призначення?
Як створити контакт або код для ідентифікації мого профілю?
Коли хтось відправляє вам платіж, який повернення повертається і як він активується?
Готівкою або на карту?
Як написати таку заяву і що в ньому вказувати?
Чи може він одночасно писати заяву і підписувати його?
А що думаєте ви про обов'язковість заяви?
Перестраховка чи це або зайва бюрократія?
Новости