• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Перестануть приймати ощадкнижки у росіян 1 червня

1 червня 2018 року в Росії припиниться видача ощадкнижок і ощадних сертифікатів на пред'явника. 1 червня 2018 року в Росії припиниться видача ощадкнижок і ощадних сертифікатів на пред'явника

Фото: KreditorPRO.Ru

Це робиться в зв'язку з боротьбою з тіньовими доходами і фінансовими операціями, з корупцією і фінансуванням тероризму.

За даними експертів, ощадкнижки з червня стануть іменними, а не на пред'явника. Раніше видані ощадкнижки на пред'явника продовжать приймати, але тільки до закінчення терміну їх дії.

Як пояснив начальник відділу валідації "Експерт РА" Станіслав Волков, "раніше виписані ощадкнижки як і раніше приймати будуть, просто не будуть видавати нові. Ті, громадяни, які мають ощадкнижки на пред'явника, зможуть користуватися ними до закінчення терміну їх дії. Продукт цей не дуже був поширений, зазвичай термін дії таких книжок був до п'яти років. Тому в зверненні такі книжки будуть у межах виданого терміну. ​​хтось може раніше поміняти їх на іменні, а хтось дочекатися закінчення терміну дії ".

Відзначимо, що нові іменні ощадкнижки будуть підтверджувати факт внесення вкладу, а також право власника сертифіката на отримання суми вкладу з відсотками. Іменними стануть не тільки ощадкнижки, а й ощадні сертифікати.

Вони будуть включені в систему страхування внесків і будуть потрапляти під страховку до 1,4 млн рублів, пише АіФ.

Раніше "Правда.Ру" повідомляла, що Сбербанк ще сім років тому планував відмовитися від ощадкнижок і замінити їх пластиковими картами. Контролювати залишки за вкладами клієнт може як через підрозділи банку, так і через банкомати, платіжні термінали та інтернет-банк. Експерти були впевнені, що економічний ефект від нововведення стане досить значний.

Читайте далі:

Ощадкнижки скасують наступного року

Новости