• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Green Pan. Сковорідки Green Pan. Огляд посуду Грін Пен

Б ельгійская компанія GreenPan яка використовує покриття Thermolon ™ для своєї продукції, створила нову концепцію, яка включає в себе безпеку, стійкість і елегантність.

Бельгійський бренд GreenPan відповідає найвищим європейським стандартам і має всі необхідні сертифікати. З 2007 року займається виробництвом антипригарной посуду нового покоління. За цей недовгий період часу продукція даної марки завоювала популярність і стала користуватися великим попитом у багатьох країнах світу. GreenPan - це єдиний бренд посуду, який не має в своєму асортименті товарів на основі синтетичних матеріалів.

Посуд GreenPan має двостороннє керамічне антипригарне покриття Thermolon, яке абсолютно безпечно для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.

Thermolon- керамічний нанокомпозит, який не має нічого спільного зі звичайним антипригарним покриттям Thermolon- керамічний нанокомпозит, який не має нічого спільного зі звичайним антипригарним покриттям. Матеріал відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень. Незаперечною перевагою сучасного покриття Thermolon є те, що при приготуванні виключається прилипання їжі і значно зменшується використання масла. З антипригарной посудом GreenPan Ви готуєте страви зі зниженою калорійністю. У виробництві посуду GreenPan не використовуються потенційно небезпечні компоненти, такі як перфтороктановой кислота (PFOA).

Продукція GreenPan не містить політетрафторетилен (PTFE), при нагріванні якого понад 260С виділяються канцерогенні речовини. Широко застосовується в різних галузях промисловості, PFOA небезпечна для людини і навколишнього середовища. При нагріванні до температур понад 260 С виділяє до ста різних хімічних речовин, багато з яких канцерогенні. Вони можуть викликати проблеми з імунітетом, підвищують ризик ракових захворювань і діабету. Потрапляючи в організм людини, ці токсичні речовини не виводяться багато років.

Керамічний нанокомпозит Thermolon витримує температуру до 450С і відрізняється комфортом використання, високими антипригарні властивості і стійкість до пошкоджень Керамічний нанокомпозит Thermolon витримує температуру до 450С і відрізняється комфортом використання, високими антипригарні властивості і стійкість до пошкоджень. Аналітичні дослідження показали, що покриття Термолон ™ в кухонному посуді GreenPan не містить важких металів, поліядерних ароматичних вуглеводнів (ПАВ), токсичних розчинників, кислот і лугів, при контакті з їжею не відбувається міграції будь-яких токсичних речовин, що виключає їх потрапляння в їжу при її приготуванні або розігріванні.

Антипригарна посуд GreenPan проводиться з харчового алюмінію з двостороннім керамічним покриттям Термолон (Thermolon). Частина продукції марки GreenPan - з жорсткого анодованого алюмінію - це метал міцніший за сталь. Завдяки цьому сковороди GreenPan мають всі переваги сталевих (міцність) і алюмінієвих (теплопровідність) сковорідок. Сковороди GreenPan не деформуються при високих температурах і мають відмінні антипригарні властивості і високу теплопровідність.

Посуд торгової марки GreenPan підходить для всіх видів плит, в тому числі і індукційних (в залежності від серії).

Ультра-сучасний дизайн підкреслює незвичайний - димчастий, а не чорний колір антипригарного покриття. Завдяки жаростійкості антипригарного покриття можна готувати при дуже високій температурі, що покращує смак страв, а також дозволяє економно витрачати електроенергію при приготуванні їжі.

І з товуйте максимальні температури тільки при готуванні спеціальних страв - сковороди з покриттям Thermolon нагріваються швидше і сильніше, ніж традиційні

Використовуйте для всіх видів продуктів меншу кількість масла. Вам буде потрібно менше часу і менший температурний режим для готування.

Врахуйте це при приготуванні їжі!

металеві кухонне приладдя можуть подряпати посуд . Для продовження життя посуду рекомендується використовувати пластикові, гумові або дерев'яне кухонне приладдя.

Бренд GreenPan активно розвивається і вже сьогодні пропонує різні цікаві функціональні кухонні аксесуари, які зроблять процес приготування їжі простіше і приємніше і до того ж відмінно впишуться в інтер'єр кухні - адже саме за допомогою симпатичних деталей можна створити затишок!

Сковороди, вок, млинниці, сотейники, каструлі, жаровні, соусники (ковші), листи - практично будь-який посуд для найскладніших і вишуканих страв!

Сковорідки GreenPan серії Kyoto, серії London, серії Stockholm і Dubai пропонує посуд кованої форми з антипригарним покриттям ThermolonRocks, що забезпечує надзвичайну довговічність Сковорідки GreenPan серії Kyoto, серії London, серії Stockholm і Dubai пропонує посуд кованої форми з антипригарним покриттям ThermolonRocks, що забезпечує надзвичайну довговічність .Thermolon Rocks задовольнить найвибагливішого кухаря і дозволить працювати при таких температурах, при яких звичайні покриття просто розплавляться.

Сковорідки GreenPan серії Kyoto Bis з ергономічною ручкою Soft touch Bakelite охоронить Вас від опіків.

Жаровня 30 см зі сталевою кришкою, серія сковорідки London White, соусник з носиком (кухлик) 16 см зі сталевою кришкою серії London Black вразять поліпшенням смаку улюблених страв, приготованих при найвищих температурах.

Сковорідки GreenPan серії London White пропонує безкомпромісний до подряпин вок (30 см) зі сталевою кришкою. Навіть нагріте без масла, він не буде виділяти шкідливих речовин в їжу і навколишнє середовище.


Сковорода-Блинница 28 см, серії Stockholm, сотейник 24 см зі сталевою кришкою, серія Сковорідки London Black з антипригарним покриттям ThermolonRocks забезпечать 100% -ний результат без прилипаний! Млинці та соуси - без особливого клопоту!

Посуд для духовки з керамічним антипригарним покриттям Dubai абсолютно безпечна для здоров'я, забезпечує швидке і рівномірний розподіл тепла при випіканні пирогів і кексів, Ви можете бути спокійні і за піцу - вона не пригорить і не прилипне до форми. Потовщені бортики - для зручності виймати з печі страву, до них бездоганно кріпиться фольга, а зовсім гладкий ободок по краю форми не дозволяє залишкам їжі накопичуватися. Решітка забезпечує стікання жиру для приготування більш здорової їжі.


GreenPan пропонує абсолютний есклюзів набір Hot-Pot в двох розмірах: 22 см. І 24 см, що ідеально підходить для приготування будь-яких страв, в тому числі і різних соусів. Їжа в ньому зберігається свіжою і гарячої до двох годин. Ємність для збереження тепла «салатник», має ультрамодний колірне рішення і багатофункціональне застосування: підготовка і миття продуктів, ваза для салату і фруктів, збереження готових страв.

Пароварка з мірною шкалою дивовижно підходить для варіння спагетті і будь-якої страви на пару. Бамбукові лопаточка і вилочка, так само жароміцний силіконова лопаточка неодмінно стануть в нагоді для приготування смачної і здорової їжі.

Посуд GreenPan з покриттям Thermolon веде до безпечної і здорової життя, допомагає зберігати енергію і зменшувати виділення токсинів в навколишнє середовище. Безпечні технології інноваційного покриття у виробництві антипригарной кухонного посуду без PTFE і PFOA ставлять GreenPan на щабель вище всіх виробників подібної продукції. Аналогів Thermolon не має!

Сковороди, сотейники , Каструлі та інший посуд GreenPan - це посуд з відмінними антипригарні властивості, міцна і довговічна, а, головне - безпечна для Вашого здоров'я.
Матеріал "Green Pan. Посуд Грін Пен. Характеристики сковорідок Green Pan". Використання інформації тільки c дозволу магазина посуду Хоздом.com

Новости