• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Доставка з Сінгапуру

  1. Чому морська доставка збірних вантажів з Сінгапуру це вигідно?
  2. Як відбувається перевезення збірних вантажів з Сінгапуру в Україну?
  3. Терміни доставки з Сінгапуру

Наша компанія спеціалізується на перевезенні збірних товарів з Сінгапуру в Україну і може запропонувати Клієнтам кілька варіантів з перевезень.

Чому морська доставка збірних вантажів з Сінгапуру це вигідно?

Доставка збірних вантажів в морському контейнері це, в більшості випадків, більш тривалий за часом, але значно дешевший вид перевезення в порівнянні з сервісом по авіадоставка вантажів через аеропорт Бориспіль. Багато наших Клієнти обирають морську доставку вантажів тому при низькій вартості транспортної складової у вартості товару, ми можемо забезпечити чітке і зрозуміле розклад руху вантажів зі складу відправника і до складу одержувача в Україні.

Наші агенти в Сінгапурі спеціалізуються на доставці збірних вантажів, мають мережею спеціальних консолідаційних складів у всіх регіонах Азії, мають величезний досвід роботи і знання в специфіці збірних вантажів, а також можуть забезпечити локальний сервіс по Сінгапуру і всієї Азії морським транспортом.

Як відбувається перевезення збірних вантажів з Сінгапуру в Україну?

Сінгапур є найбільшим світовим хабом по обробці збірних вантажів і ми пропонуємо власний щотижневий сервіс консолідації з цього порту в Одесу. Через цей найбільший порт ми доставляємо в режимі транзиту вантажі з таких країн як Малайзія, Австралія, Індія, Нова Зеландія, Індонезія, Південна Африка, Філіппіни, Шрі Ланка, В'єтнам, Катар, ОАЕ, Пакистан, Камбоджі, М'янма і інших портів Південно-Східної Азії в Україну.

Через цей найбільший порт ми доставляємо в режимі транзиту вантажі з таких країн як Малайзія, Австралія, Індія, Нова Зеландія, Індонезія, Південна Африка, Філіппіни, Шрі Ланка, В'єтнам, Катар, ОАЕ, Пакистан, Камбоджі, М'янма і інших портів Південно-Східної Азії в Україну

Сінгапур - не єдиний транзитний хаб в Азії, який використовується нами для перевезень збірних вантажів наших Клієнтів тому чималий обсяг товарів йде через порт Гонконг , Який також часто використовується для транзиту. Ці два порти вже багато десятиліть конкурують між собою за транзитний вантажопотік з Азії, пропонуючи все краще і легше умови по обробці. Так які ж існують переваги у Сінгапуру в порівнянні з Гонконгом?

1. Порт Сінгапур, в більшості випадків, зручніше для транзиту з країн Південно-Східної Азії, а також ОАЕ. Цей порт з точки зору географії набагато ближче до Одеси, ніж порт Гонконгу, а значить у LCL консолідаторами, таким, як наша компанія, не потрібно везти вантажі з країн Південно-Східної Азії на північний схід в Гонконг для консолідації і подальшої відправки в Україну і, отже , збільшувати транспортну вартість і транзитний час вантажу в дорозі.

2. Коротше час на т.зв. "Закриття контейнера" ​​або "cut-off". На відміну від 5 або 6 днів cut-off перед вантаженням консолі на судно в порту Гонконгу, в Сінгапурі процедура cut-off проводиться всього за 3 дні до дати відправлення збірного контейнера, а значить загальний термін доставки вантажу коротше на кілька днів, ніж через Гонконг . Це на додаток до того, що сама морська доставка з Сінгапуру швидше на 3-5 днів, ніж з Гонконгу, а значить ми "виграємо" тиждень.

3. Ми працюємо з найкращим консолідатором в порту Сінгапур. Компанія CWT Globelink, що є нашим давнім агентом в порту Сінгапур і, при цьому, визнаним лідером за обсягами обробки малогабаритних товарів в даному порту і сукупно в Південно-Східній Азії, надає послуги з обробки збірних товарів наших Клієнтів дуже високого рівня якості. Локальні (погрузка, складська обробка, оформлення документів ітп) витрати у багатьох портах відправлення з країн Китаю і Південної і Східної Азії через транзитний порт Сінгапур набагато нижче, ніж у наших конкурентів, які здійснюють доставку товарів або через порт Гонконг, або співпрацюють з невеликими консолідаторами в Сінгапурі. Переконайтеся в різницю в локальних витратах просто зіставивши наші ціни на умовах поставки EXW / FCA (Incoterms) з цінами наших конкурентів, або уточніть розмір місцевих локальних витрат, які оплачує відправник вантажів при відправці з іншої компанії.

Наш агент в 2017 році отримав STP сертифікацію від Сінгапурської митниці. STP є добровільною програмою сертифікації відповідно до Всесвітньою митною організацією (СОТ) SAFE "Рамкові стандарти для забезпечення і полегшення глобальної торгівлі".

Переваги сертифікації STP нашого агента в наступному:

• Всі надіслані нами збірні вантажі менш схильні до локальної контролю митним органам у Сінгапурі;

• Агент визнаний як компанія з більш низьким ризиком митних порушень;

• Зменшено час огляду товару та прискорене митне оформлення збірних вантажів, якщо його сертифікований статус також визнається іншими партнерами через взаємну систему розпізнавання;

• З боку Сінгапурської митниці призначений єдиний фахівець з облікових записів (прискорення вирішення всіх питань, відсутність черги);

• Наш агент визнаний офіційними органами і авіакомпаніями як "відомий вантажовідправник" при авіаперевезеннях збірних вантажів.

Терміни доставки з Сінгапуру

Сінгапур є одним з найбільш близьких по відстані від України серед Азіатських держав. Саме з цієї причини терміни доставки з Сінгапуру морським транспортом в Одесу менше, ніж з інших Азіатських портів, таких як Гонконг або Шанхай і складають всього 25-30 днів. Терміни доставки авіатранспортом складають всього 2-3 дня.

Чому морська доставка збірних вантажів з Сінгапуру це вигідно?
Як відбувається перевезення збірних вантажів з Сінгапуру в Україну?
Чому морська доставка збірних вантажів з Сінгапуру це вигідно?
Як відбувається перевезення збірних вантажів з Сінгапуру в Україну?
Так які ж існують переваги у Сінгапуру в порівнянні з Гонконгом?
Новости