• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому в Гонконзі хмарочоси будують з дірками

Гонконг.

Фото: pixabay

Схід і Китай, зокрема, завжди прагнули до досягнення гармонії між світом і людиною. І навіть зараз, коли за вікном ХХІ століття, там не поспішають нехтувати традиціями всупереч сучасності, і зводять ось такі дивні "діряві" висотки, на які з подивом дивляться жителі Європи.

Гонконгські висотки кардинально відрізняються від тих, що звик бачити середньостатистичний європейський житель. Адже, азіатські споруди мають величезні діри.

Хмарочос з дірками

pixabay

Люди з практичним складом розуму вважають, що таке рішення було прийнято архітекторами з метою знизити парусність будинку, щоб той краще протистояв потокам вітру, але тільки справжні знавці фен-шуй і східної філософії зможуть дати правильну відповідь.

Місцеві жителі твердо переконані в тому, що процвітанням вони зобов'язані драконам, які спускаються з гір до води з метою втамувати спрагу. Гонконг дійсно розташувався між горами і морем. І далі слід проста логіка.

Хмарочоси з дірками

levik - LiveJournal

Якщо лінія берега буде повністю закрита будівлями, то це закриє шлях для драконів, що стане причиною невдач для населення. Щоб не випробовувати долю на міцність, місцеві забудовники залишають величезні "діри" в будівлях, жертвуючи десятці не збудованих квартир, зате тепер дракони можуть безперешкодно спускатися до водопою. Дуже турботливий народ, ці китайці, нічого не скажеш.

Про те, як в Гонконзі зняли напад привиди, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: ProfiDom.com.ua
Новости