• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Майлі Сайрус висміяла Селену Гомес на своєму концерті

Майлі Сайрус

Фото: AFP

співачок Майлі Сайрус і Селену Гомес ніколи не можна було назвати подружками. Дівчата сварилися і раніше. Всі вважали, що дорослішаючи, співачки, стануть більш терпимо ставитися один до одного. Однак, коли відбудеться цей момент ніхто не знає. Зараз говорити про теплі стосунки не приходиться.

Майлі Сайрус, у якій в минулі вихідні відбувся виступ "Wrecking Ball" в Мілані, продемонструвала своє неприязне ставлення до своєї колеги Селені Гомес. Співачка при виконанні однієї зі своїх музичних композицій, витягла заздалегідь приготовлений картонний портрет Гомес, і, дивлячись на нього, стала співати "фу-фу". Потім розкрутила фотографію над головою і викинула її далеко в зал для глядачів.

Присутні на концерті знімали все, що відбувається на сцені, і скандальне відео миттєво з'явилося в Інтернеті. Назріває чергова сварка між Майлі Сайрус і Селеною Гомес. Шанувальники співачок розділилися в думках, хто з їх улюблениць винен. Однак більшість схиляються, що Сайрус провокує Гомес на рівному місці.

"Просто Майлі, інсценувала цей спектакль, щоб знову епатувати публіку. Це не має нічого спільного ні з Селін, ні з Джастіном Бібером ... взагалі ні з ким", - сказав один з глядачів, який був присутній на концерті в Мілані.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: starandstar.ru
Новости