• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Відповіді на ОГЕ 2017 по літературі: їсти чи не їсти

  1. Відповіді ОГЕ 2017 по літературі в Мережі
  2. Структура і зміст ОГЕ 2017 по літературі
  3. Предмети за вибором на ОГЕ в 2017 році

Взагалі це, звичайно, смішно - «відповіді на літературу». Проте, багатьом хотілося б дізнатися до 1 червня - дня проведення ОГЕ 2017 по літературі - хоча б теми творів і тексти, які доведеться аналізувати (про структуру та зміст ОГЕ з літератури буде сказано трохи нижче).

Деякі не проти отримати і еталонні відповіді (такі як правило розробляються самими укладачами тестів для більш об'єктивної перевірки розгорнутих відповідей). Але це вже зовсім дивно, так як література все-таки предмет за вибором, і якщо школяр настільки невпевнений у собі, навіщо, питається, він вплутався в цю авантюру?

Відповіді ОГЕ 2017 по літературі в Мережі

І найприкріше, що багато аферисти дурять наївних дев'ятикласників, пропонуючи за гроші завантажити або оригінальні Кіми 2017 року з літератури, або прямо готові твори та тексти розгорнутих відповідей. Ніяких КІМов у них, зрозуміло, немає і відповідей теж, адже мова йде про секретні документи.

скачайте ключ до вирішення всіх тестів прямо зараз!

Пропонуємо вам не вплутуватися в ці темні справи з готовими відповідями. Навіть якщо у кого-то й справді виявляться шукані документи, навряд чи вони вам принесуть задоволення. Високий ризик, що про витік інформації дізналися в Рособрнадзора і Кіми просто замінять.

Якщо ви не впевнені в своєму знанні літератури, але все-таки вирішили здавати саме цей предмет, рекомендуємо вам для початку просто повірити в свої сили. Іноді незнання буває перебільшено. Ви були на уроках, щось чули, щось читали: іноді по діагоналі, іноді сумлінно, але в будь-якому випадку, певний запас знань у вас є.

Ваше завдання в залишився, не освоїти всі непрочитані - це неможливо за такий короткий час, але актуалізувати всі, що ви вже знаєте. Міркуйте про прочитане, пишіть повноцінні твори, публікуйте пости в соціальній мережі з метою розповісти друзям про який-небудь значущу персонажа, літературному творі, письменника. Коли у вас є аудиторія, вона підстьобує вас бути точним, достовірним і красивим в вираженні своїх думок.

Структура і зміст ОГЕ 2017 по літературі

Всі завдання ОГЕ (ДПА) по літературі вимагають розгорнутої відповіді. У першій частині ви спочатку вибираєте один з двох варіантів тесту: завдання по прозаїчним творів або завдання по байок і поетичних творів. Далі ви переходите до виконання обраного варіанту. У перших двох завданнях вам належить написати у відповіді по 3-5 пропозицій, а в третьому - дати більш розгорнуту відповідь обсягом 5-8 пропозицій, зіставивши наведений уривок з іншими творами.

У другій частині вас чекає написання повноцінного твори на одну з чотирьох тем. Обсяг твору - не менше 150 слів (в ідеалі 200, але можна і більше).

За часом перша частина займає 120 хвилин, а друга - 115 хвилин. ОГЕ (ДПА) по літературі найдовший з іспитів в дев'ятому класі.

Предмети за вибором на ОГЕ в 2017 році

У 2017 році випускники основної загальної освіти можуть крім літератури здати також історію , англійська , німецький , іспанська , французький мови, суспільствознавство , інформатику , географію , біологія , хімію , фізику . математику і російська мова здають всі дев'ятикласники в обов'язковому порядку.

Статті про відповіді з інших предметів:

Але це вже зовсім дивно, так як література все-таки предмет за вибором, і якщо школяр настільки невпевнений у собі, навіщо, питається, він вплутався в цю авантюру?
Новости