• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як заправити картридж HP 178

 1. Як заправити картридж принтера HP 178
 2. Алгоритм заправки картриджа HP 178

Корисно знати

Пам'ятайте, що картридж підлягає заправці відразу після того, як в ньому закінчилися чорнило, а найбільш кращий варіант - заправити картридж до того, як рівень чорнила досягне нуля. Друк без чорнила може вивести друковану головку з ладу, що приведе вас до негайної заміни пристрою. Постарайтеся з'ясувати на скільки сторінок ще може вистачити фарби. На жаль, картриджі не володіють властивістю прозорості, і визначити рівень чорнила в них досить складно.

Якщо ви залишили картридж протягом тривалого часу порожнім, то цілком ймовірно, що вбирає губка вже встигла засохнути. У цей момент заправляти картридж HP безглуздо.

Як заправити картридж принтера HP 178

Картридж HP 178 є ємністю, де знаходяться чорнило. У корпусі можна побачити два відсіки, які відокремлені один від одного перегородкою.

У першому відсіку розташований губчастий матеріал. Над відсіком знаходиться лабіринт і вентиляційний отвір, тобто канал. На кришці другого відсіку також присутнє отвір, яке закрите полімерним кулькою. Саме за допомогою нього заправляються картриджі принтера HP 178.

При вертикальному положенні чорнило в картриджі може будуть переливатися з одного відсіку в інший, так як між ними не існує сполучається каналу. Пам'ятайте, що чорнило потрібно заливати в відсік тільки з наповнювачем з губки.

Алгоритм заправки картриджа HP 178

 1. Заправку картриджа можна проводити за допомогою вентиляційного отвору. Для цього необхідно встановити картридж у вертикальне положення. Для того щоб не забруднитися, необхідно підкласти під сопло серветки.
 2. Наклейку не знімати! На кришці необхідно знайти той самий вентиляційний отвір і проткнути його голкою. Для цього краще використовувати шприц, попередньо набравши в нього 4,5 мл чорнила.
 3. В отвір вставте голку і відпустіть на 0,5 см вглиб, повільно натискайте на поршень шприца.
 4. Після того як ви побачили на поверхні крапельку чорнила - заправку припиніть.
 5. Надлишки чорнила потрібно промокнути серветкою.
 6. Встановіть картридж в принтер.
 7. Після того, як заправка картриджа HP178 була завершена і здійснена установка, необхідно прочистити головку і провести пробний друк. Таким чином, ви переконаєтеся, що вся процедура заправки картриджа пройшла успішно.

Заправка картриджа HP 178 - відео

Перезаправні картриджі для Epson Stylus Photo T59

Перезаправні картриджі EPSON T59 виготовлені по ...

1 499 руб.

купити купити

Чорнило INKSYSTEM для фотодруку на Epson Stylus NX127 (фоточорнило)

Чорнило для принтера Epson Stylus NX127. кольори: Cyan, Magenta, Yellow, Black, ...

996 руб.

купити купити

Комплект оригінальних картриджів для Epson Stylus SX235W

1400 руб.

купити

Чорнило INKSYSTEM для фотодруку на HP DeskJet 1050 (фоточорнило)

Чорнило для принтера HP DeskJet 1050. кольору: Cyan, Magenta, Yellow, Black, ...

996 руб.

купити

Статті по темі:

Новости