• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Очищувач повітря Philips AC3256:

 1. зміст:
 2. Відео огляд
 3. Зовнішній вигляд і функціонування
 4. тестування
 5. висновки

Як заявляє виробник, очищувач повітря Philips AC3256 ефективно і надовго видаляє найдрібніші частинки (розміром 0,02 мкм), 99,97% стандартних алергенів, що містяться в повітрі, і 99,9% бактерій і вірусів, наприклад H1N1. Він також захищає нас від шкідливих газів, наприклад формальдегіду, толуолу і летких органічних сполук.

зміст:

Паспортні характеристики, комплект поставки та ціна

Назва моделі / серії Philips 3000 Код моделі AC3256 / 10 Колір Білий Тип фільтрації очищувач повітря з примусовою вентиляцією Спосіб очищення Механічна фільтрація, адсорбція Тип фільтра (ів) Попередній - сітка, адсорбційний - активоване вугілля, фільтр дрібних частинок - HEPA Потік повітря відсутня Ефективність очищення Видалення більше 99% часток 2,5 мкм, утримує частинки розміром до 0,02 мкм, очищення 367 м³ / год (сигаретний дим по методикою CADR ), 430 м³ / год (пилок по методикою CADR ) Рекомендована площа приміщення 31-95 м² Рівень шуму 32,5-63,8 дБА (33/38/48/54/63 дБА на 5 швидкостях) Управління Сенсорні кнопки на корпусі Харчування Від мережі змінного напруги 220-240 В, 50 / 60 Гц потужність 11-60 Вт, менше 0,5 Вт в режимі очікування Розміри (Ш × в × Г) Немає даних Маса Немає даних Особливості

 • П'ять швидкостей фільтрації
 • Фільтр NanoProtect S3
 • Аеродинамічний дизайн Vitashield IPS
 • Датчик Aerasense для вимірювання концентрації частки класу PM2.5 і індикатори чистоти повітря
 • Індикатор заміни фільтрів
 • Автоматичний режим, режим Алергени
 • Нічний режим
 • таймери роботи
 • перемикається підсвічування
 • Ручка на корпусі

Комплект поставки*

 • очищувач
 • Початковий комплект фільтрів
 • Інструкція користувача
 • Гарантійний талон

* Комплект поставки краще уточнювати перед покупкою.

Посилання на сайт виробника www.philips.ru Середня ціна за даними Яндекс.Маркет Пропозиції за даними Яндекс.Маркет

Відео огляд

Для початку пропонуємо подивитися наш відеоогляд очищувача повітря Philips AC3256:

Зовнішній вигляд і функціонування

Поставлятися очищувач буде, мабуть, в коробці з міцного гофркартона, оформленої переважно в фірмових синьо-білих відтінках.

Мабуть, так як у нас був передпродажний екземпляр в нерідний коробці, а вище наведене зображення коробки, надане виробником. У комплект поставки входить один початковий набір фільтрів, керівництво користувача російською мовою або з розділом російською мовою (ми ознайомилися тільки з варіантом у форматі PDF) і, напевно, гарантійний талон. Корпус очищувача в основному виготовлений з пластику без покриття з білою і на деяких деталях темно-сірої дзеркально-гладкою поверхнею. Дряпається легко, проте дрібні пошкодження помітні несильно. Дно з ребрами жорсткості і без ніжок, що дивно.

З пасивних декоративних елементів можна відзначити логотипи марки - рельєфний на задній панелі і блискучий на передній.

Активна декорація - це підсвічується окантовка отвору в верхній частині корпусу, виготовлена ​​з матового пластика. Само по собі отвір, в общем-то, ніякого функціонального навантаження не несе. На відміну від скоби вгорі ззаду, що є зручною ручкою для перенесення очищувача з місця на місце. Значки і тризначний сегментний індикатор на контрольній панелі підсвічуються білим. Натискаючи на кнопку з лампочкою можна міняти режим підсвічування. Всього таких режимів 3: світяться всі значки і індикатор, світяться тільки значки, тьмяно світяться тільки значки харчування і значок-лампочка (нічний режим).

Значки на контрольній панелі контрастні (коли підсвічуються) і все зрозумілі без допомоги керівництва. Для типового рівня добре освітленій кімнати яскравість підсвічування значків і індикатора трохи тьмяні, але з іншого боку через орієнтацію вгору і розташування на великій висоті для сидячого в напівтемряві користувача індикація на цьому воздухоочистителе не буде занадто нав'язливою. Однак при швидкому русі очей помітно мерехтіння підсвічування, що трохи дратує. Значки вказують на місця розташування сенсорних кнопок. Кнопки спрацьовують чітко і навіть через шар картону в 3 мм. Сама контрольна панель прикрита суцільним пластиною з прозорого пластика з темною підкладкою. Подряпини і сліди від пальців на цій поверхні щодо помітні. Індикатор в гуртку на контрольній панелі за замовчуванням є індикатором якості повітря - він відображає, як сказано в керівництві, «рівень присутності пилоподібних частинок PM2.5» (нам пояснили, що в мкг / м³). У парі з ним працює підсвічування кільця, яка змінює свій колір від синього (відмінну якість), до червоного (дуже погана якість) через синьо-фіолетовий (гарне) і пурпурний (погане) в термінології виробника.

Відмінна якість:

Як заявляє виробник, очищувач повітря Philips AC3256 ефективно і надовго видаляє найдрібніші частинки (розміром 0,02 мкм), 99,97% стандартних алергенів, що містяться в повітрі, і 99,9% бактерій і вірусів, наприклад H1N1

На правом (якщо дивитися на передню частину очищувача) боці є кришечка датчика вмісту часток у повітрі.

Періодично, як зазначено в керівництві, її потрібно відкривати і чистити розташований під нею датчик за допомогою ватної палички

Пластикова випускна решітка спрямовує повітря вгору. За нею нижче знаходиться сталеві грати з дрібними осередками, яка запобігає потраплянню дрібних предметів в вентилятор. Через решітку зверху можна розгледіти, що в даному очищувачі встановлений відцентровий вентилятор.

Забирається повітря через щілини збоку і знизу від передньої кришки.

Кабель живлення неотсоедіняемий, його довжина становить 190 см. Надлишки кабелю можна намотати на звужену частину підстави. Фронтальна кришка, вона ж кришка відсіку фільтрів тримається зверху на гачках, а знизу на магнітних засувках. На кришці закріплений ще один магнітик, який, мабуть, активує датчик закритої кришки - при знятій кришці очищувач не включається. Знімати кришку і ставити її на місце зручно, все виходить інтуїтивно.

Кришка приховує об'ємний відсік для фільтрів, що встановлюються послідовно і також працюють.

Великі частинки затримуються на першому рубежі - на мелкоячеистой пластикової сіточці. На наступному етапі повітря проходить через фільтр, наповнений гранулами з активованим вугіллям. Цей бар'єр сорбує на собі все що може, і частково сприяє каталітичного розкладання речовин на нешкідливі складові. Все дуже дрібне (як пишуть навіть до 0,02 мкм в розмірі) затримується фільтром HEPA. Цей фільтр створює найбільший опір, тому для виключення паразитного підсосу повітря по периметру фільтра HEPA наклеєна ущільнююча смужка з пористого пружного пластику.

З додаткових функцій відзначимо наявність таймера на 1-24 години (з кроком через годину) на вимикання, а також функцію блокування (від дітей) кнопок. Кнопка зі значком вентилятора дозволяє вручну регулювати швидкість фільтрації (5 ступенів, перший ступінь - найповільніша фільтрація і сама тиха робота з приглушеною підсвічуванням тільки двох індикаторів), а також включати два автоматичні режими - A і режим усунення алергенів AL. В обох цих режимах швидкість фільтрації коригується залежно від показань датчика забруднень - збільшується в разі брудного повітря і зменшується для чистого, але, як показали тести, в режимі A швидкість нижче, а значить і очищувач працює тихіше.

Догляд за очищувачем полягає перш за все в періодичної заміни фільтрів, при цьому тільки сітчастий фільтр можна використовувати повторно після очищення під водою і / або пилососом. Про необхідність чистки сітчастого фільтра і заміни вугільного фільтра та / або фільтра HEPA повідомляється кодами на контрольній панелі, при цьому якщо не замінити фільтр (и) через 14 днів, то очищувач працювати перестане. Як заявляє виробник, «технологія Aerasense дозволяє з точністю розрахувати термін служби фільтра на основі рівня забруднення повітря в приміщенні, потоку повітря і часу роботи». Прапор (і) заміни / чистки фільтра (ів) скидає сам користувач, як це зазначено в керівництві. Додатково кожні 2 місяці потрібно чистити датчик забрудненості повітря.

тестування

Наші виміри показали, що розміри очищувача повітря Philips AC3256 (Ш × В × Г) складають 367 × 696 × 261 мм, а маса приблизно 9,2 кг. Чи не впевнені, як в разі реального використання, але під час тестування ми не раз нарікали на відсутність пульта дистанційного керування до цього очищувачу. Але, може, і вдома було б зручно, наприклад, не встаючи з дивана включати самий тихий режим, або, йдучи з дому, з порога навпаки, включати найпродуктивніший режим, щоб після повернення отримати чисте повітря в квартирі.

На першому етапі апаратного тестування ми для п'яти режимів визначили продуктивність циркуляції повітря, рівень шуму і споживану від мережі потужність. Величину потоку повітря ми вимірювали (швидше за оцінювали) за допомогою ручного крильчатого анемометра. Середня швидкість потоку визначалася у верхнього зрізу випускної решітки. При вимірюванні рівня шуму мікрофон шумоміра розташовувався на висоті 1,2 м (приблизно на рівні голови сидячої людини) і на відстані 1 м від фронтальної площини очищувача.

Режим Потік, м³ / год Рівень звукового тиску, дБА Суб'єктивна оцінка Споживання електроенергії, Вт Ступінь 1 95 20,0 Практично безшумно 9,3 Ступінь 2 133 23,2 Практично безшумно 11,8 Ступінь 3 257 34,7 Чітко чути, але ще не голосно 21,3 Ступінь 4 333 40,0 Терпимо 29,8 Ступінь 5 456 48,2 Шумно, працювати і дивитися кіно неприємно 53,9

При низькому рівні забруднення автоматичний режим A відповідає першій, а режим AL - другого ступеня фіксованої швидкості вентиляції. Очищувач може працювати тихо. На першій і на другій ступені, напевно, можна навіть спати поруч з працюючим пристроєм. Робота на третій або на четвертій сходинці, швидше за все, не завадить вести звичайну діяльність в одній з очищувачем кімнаті. І тільки на максимальній швидкості фільтрації вже доводиться докладати певних зусиль, щоб на шум уваги не звертати. У будь-якому режимі шум не є неприємним або дратівливим, це просто рівний шум від потоку повітря.

Для п'ятому ступені наведемо рівень звукового тиску (УЗД) в діапазоні 20-20000 Гц в смугах по 1/3 октави:

Спектр шуму відносно рівний, виражених піків немає. Відзначимо, що з нашої точки зору не вистачає режиму між п'ятою і четвертої швидкостями, так, щоб шум був трохи нижче з незначним зниженням швидкості фільтрації. По крайней мере, у нашого екземпляра спостерігалося невелике дисбаланс, швидше за все, ротора вентилятора, тому на деяких швидкостях роботи встановлений на пружний підлогу очищувач входив з ним в резонанс, що призводило до виразно гулу. На жорсткому або навпаки м'якому підставі гулу не було. Включення підсвічування індикаторів на максимальну яскравість додає до споживання порядку 0,7 Вт. У вимкненому, але активному стані (підключений до електромережі) очищувач споживає 0,5 Вт. Після навіть короткочасних перебоїв в електроживленні очищувач переходить в режим очікування (тобто вентилятор у нього зупиняється), але при включенні переходить на той режим роботи, що був до відключення електроживлення.

На другому етапі ми провели порівняльне тестування швидкості очищення повітря. Опис методики наведено в цій статті . На графіку нижче показана відносна (в %% від початкової) концентрація диму від часу після вимкнення генератора диму і включення очищувача (якщо він був) і через невеликий проміжок часу, що необхідний на встановлення режиму.

У цьому тесті Philips AC3256 був включений в режим максимальної потужності. Для порівняння наведені дані, отримані для очищувачів повітря Tefal Intense Pure Air PU4025 , Xiaomi Mi Air Purifier , Безіменного електростатичного фільтра і для двох експериментів без фільтрів. Видно, що концентрація диму в разі Philips AC3256 знижується трохи швидше, ніж при роботі Xiaomi Mi Air Purifier , Тобто швидкість очищення повітря від диму у Philips AC3256 найвища серед всіх протестованих нами очищувачів. Побудуємо експериментальні залежності C (t) в лінеаризованих координатах ln (C) від t і визначимо Kf / V по куту нахилу лінійної апроксимуючої функції.

Все залежить, крім графіка для електростатичного фільтра відмінно укладаються на пряму. У електростатичного фільтра з часом ефективність помітно знижується, мабуть, відбувається забруднення поверхонь електродів і частинки диму гірше налипають. Помноживши отримані коефіцієнти на обсяг приміщення, отримаємо швидкість фільтрації, з якої як мінімум потрібно відняти швидкість фільтрації для дослідів без фільтрів. Результат наведено в таблиці нижче.

Фільтр Коефіцієнт Kf / V (ч-1) Швидкість фільтрації, м³ / год Швидкість фільтрації, м³ / год після корекції Зниження концентрації в два рази *, хв. Philips AC3256 44 462 442 9,1 Xiaomi Mi Air Purifier 42 443 431 9,3 Tefal Intense Pure Air PU4025 20 212 191 21 Без фільтра (2) 2 20 - 196 Без фільтра 1,1 12 - 337 * Для приміщення площею в 35 м³ з стелями в 2,75 м.

Швидкість фільтрації після корекції вийшла більше заявленої (367 м³ / год - сигаретний дим по методикою CADR ) І певної експериментально швидкості потоку повітря через фільтр - мабуть, додаткова циркуляція повітря від працюючого фільтра в нашому тестовому приміщенні сама по собі збільшує швидкість осідання частинок диму. Відзначимо, що для даної моделі фільтрації (яка явно дуже близька до реальності) час, який потрібен на зниження концентрації забруднення в два рази, не залежить від початкової концентрації. У таблиці вище наведено цей час для площі приміщення в 35 м³ (висоту стель ми прийняли за 2,75 м). Для рекомендованої максимальної в 95 м³ час зниження концентрації забруднення в два рази одно 24,6 хв. Виходить, що фільтр Philips AC3256 десь за 4,1 год (246 хв) знизить концентрацію забруднюючих речовин в повітрі в 1000 разів в приміщенні з максимальною рекомендованою площею, що в більшості випадків можна приймати за повну очистку.

висновки

Очищувач повітря Philips AC3256 відрізняється високою ефективністю фільтрації по відношенню до найдрібніших частинок, а фільтр з активованого вугілля усуває з повітря шкідливі і / або мають неприємний запах забруднюючі речовини. Це пристрій може працювати відносно тихо, зберігаючи достатню для середніх розмірів житлового приміщення продуктивність. При необхідності швидкість фільтрації можна збільшити до максимальної, але тоді і шум зросте до такого рівня, що перебувати в одній кімнаті з очищувачем буде не комфортно. У Philips AC3256 нам сподобалися дизайн, зручність в обслуговуванні, наочний індикатор чистоти повітря, автоматичні режими роботи, індикатор необхідності заміни фільтрів, що враховує час роботи, швидкість фільтрації і рівень забрудненості повітря, таймер на відключення, управління підсвічуванням, функція блокування кнопок, а також зручна ручка для перенесення. Чи не сподобалося відсутність ніжок і пульта дистанційного керування.

Новости