• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стіновий водоспад басейну 300мм ...

  1. Стіновий водоспад басейну Стіновий водоспад басейну ширина виходить сопла 300 міліметрів підключення...

Стіновий водоспад басейну

Стіновий водоспад басейну ширина виходить сопла 300 міліметрів підключення 2 1/2 дюйма зовнішня різьба нержавіюча сталь виробництво Акватехніка артикул АТ 01.17

Ціна вказана в ЄВРО. Курс євро зазначений у верхній шапці меню!

Рекомендуємо звернути увагу на наш унікальний сервіс: поторгуємося

Доставка по Москві БЕЗКОШТОВНО.

Протягом усього гарантійного терміну паркан і доставка гарантійного товару безкоштовно.

По м Москві і в межах 10 км від МКАД

Стіновий водоспад басейну. Виконаний з нержавіючої сталі марки AISI-304. Для установки в борт басейну. Має ширину виходить сопла води

Стіновий водоспад басейнуСтіновий водоспад басейну

300 міліметрів. Підключення водоспаду до трубопроводу насоса 2 1/2 дюйма зовнішня різьба.

Поверхня фонтану-водоспаду басейну не полірована. Шви вироби захищені. Рекомендується повністю приховувати корпус водоспаду в стіну над поверхнею плавального басейну. Водоспади або фонтани виконані з нержавіючої сталі марки AISI-304. Ідеально виписуються, як декоративні елементи, в дизайн приміщень басейну, штучних водойм та інших аквасистем. Виливається потік води надає масажує дію на плечі, шию і голову купальщиків.

Технічні характеристики:

Комплектація:

  1. Стіновий водоспад басейну - 1 штука

Додатковий необхідний фітінг:

Стіновий водоспад басейну
  1. Ніпель з внутрішнім різьбленням 2 1/2 "75-90 ПВХ -1 штука
  2. Кут 90 градусів діаметр 75 мм ПВХ - 2 штуки
  3. Труба ПВХ діаметром 75 мм - необхідна кількість

Виробництво Стеновой водоспад басейну Акватехнік Росія

Артикул-Код: АТ 01.17

Стіновий водоспад басейну

Водоспад в басейні

Водоспади в басейні. Устаткування басейну відноситься до водних атракціонів або розваг. Але даний вид обладнання носить так само декоративно прикладної

Стіновий водоспад басейнуСтіновий водоспад басейну

функціонал. Крім внесення певної динаміки в пейзаж басейну, водоспад так само може бути доповненням дизайнерської ідеї або бути концепцією всього басейну. Останні роки набирає популярність концепція басейнів «Інфініті".

Басейн Інфініті - це басейн гармонійно поєднується, вливається в концепцію всього будинку, садибного ділянки і т.д. Це коли всі елементи присадибної ділянки і будинку гармоніюють і випливають один з іншого. Якась логічний взаємозв'язок, де кожен елемент не просто так, а має часто не одиничне функціональне призначення.

Природно водоспад в басейні це радість і емоції для дітей, його шум, бризки неймовірно тягнуть їх до нього. Створювані ним вируючі потоки води налаштовують дітей на веселощі та гарний проведення часу. З цього водоспад в першу чергу водний атракціон.

Водоспади і дизайн. Вдало виконаний і вписаний в загальну структуру приміщення, будинки, ділянки і так далі водоспад здатний стати акцентують елементом всієї картини. Надати їй завершеність і логічну розв'язку або логічне початок дизайнерської, архітектурної знахідку. З причини різноманітності форм, виконань водоспадів у дизайнерів і архітекторів воістину широке поле дії і широкий простір для творчості. Адже водоспади бувають,

Стіновий водоспад басейну

як встановлюються на борт басейну, у вигляді русалок, каскадів, кобр, водних гармат. Так і у вигляді імітації тропічного дощу, водних завіс, настінних водоспадів. Чарівне видовище, гарантовано приковує погляд. Тому водоспади басейнів це завжди чарівна паличка, яка гарантує «акцентовку» уваги. А вміння її підкреслити і вуаля, шедевр готовий!

Прикладний функціонал водоспад в басейні. Тут все трохи тривіально. Водоспад забирає і повертає, як правило великі обсяги води. Тому його наявність в басейні природним чином покращує циркуляцію води басейну, її перемішування. А вже як випливають від сюди: поліпшення перемішування хімічних засобів для басейну і поліпшення фільтрації. Тобто невелика дещиця, у вклад «кришталево чистою» води вашого басейну.

Пристрій водоспад в басейні. Жолоб водозабору водоспаду -через цей елемент вода забирається на насос водоспаду. Насос водоспаду -серце водоспаду.

Ознайомитися з повною статтею можна перейшовши за посиланням: Водоспади в басейні

Стіновий водоспад басейнуСтіновий водоспад басейну

Стіновий водоспад басейну

Стіновий водоспад басейну

схоже

Новости