• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Влітку через Химкинское водосховище знову буде ходити річковий трамвай

Фото: ІТАР-ТАСС

Москвичі зможуть дістатися від парку "Північне Тушино" в Північно-Західному адміністративному окрузі до парку "Дружба" (САО) всього за 20 хвилин. Істотно скоротити час у дорозі дозволить річковий трамвай, який знову почне курсувати влітку, повідомив журналістам у понеділок префект СЗАО Володимир Говердовский.

"Маршрут буде проходити через Химкинское водосховище. Це буде рішення транспортного питання, так як проїхати на машині з північного заходу в паркову зону на півночі Москви займає до півтора годин", - наводить слова Говердовского Агентство "Москва".

раніше повідомлялося , Що до літа 2014 року відновлена ​​переправа через Химкинское водосховище. яка зв'яже Північний річковий вокзал і парк "Північне Тушино". Планується, що в денний час по маршруту з інтервалом в 15-30 хвилин будуть ходити невеликі річкові трамваї типу "Москва". Вартість квитка встановить суднова компанія.

Нагадаємо, що переправа через Химкинское водосховище була закрита в 2007 році через нерентабельність. Рішення про її відновлення було прийнято на численні прохання жителів Тушина. Час в дорозі по воді з цього району до Північного річкового вокзалу займе всього 10 хвилин, тоді як аналогічний маршрут по Ленінградському шосе становить майже 1,5 години.

Новости