• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Карти Navionics Росія 5G763S Новосибірське водосховище

Покриття карт:

річка Об від міста Новосибірськ (гідровузол) до міста Камінь-на-Обі, включаючи заходи в притулку: Бурмістрова, Зав'ялова, Ординське, річка Бердь

додаткова інформація

Докладні лоції з зазначенням глибин, фарватерів, небезпечних перешкод і т.п. для навігаторів / картплоттери Lowrance, Furuno, Raymarine, Humminbird поставляються на SD / CF картах і готові до використання відразу після установки.

Доступний шар SonarCharts ™ - це батіметріческая карта, яка завдяки більшій насиченості даними про глибини, дозволяє відобразити на екрані Вашого картплоттера поліпшену деталізацію дна (відмітки глибин, ізобати з колірною градацією). Вона відмінно підходить для пошуку місць рибної ловлі на будь-яких глибинах.
Важливо! Карти шару SonarCharts ™ генеруються автоматично і не призначені для навігації.

Ключові особливості карт Navionics включають в себе відтіняють контури глибин, базу уламків, припливів і течій, плани портів, реальні контури і кольори буїв та іншого допоміжного обладнання для забезпечення чітких шляхів до гаваней. Також є можливість вибору контурів безпеки.

Нова функція X-PlainTM переводить навігаційні символи на простий і зрозумілий кожному мову простим натисканням курсору.

Навіонікс йде далі ніж просто оцифровка офіційних карт - компанія інтегрує їх без слідів зшивки і забезпечує ідеальну чіткість і легкість сприйняття інформації на кожному рівні масштабування.

Безшовна технологія означає швидке, плавне і безшовне переміщення з однієї карти на іншу незалежно від масштабу. Ви завжди можете збільшити деталізацію карти змінивши масштаб і не переживати при цьому про перешкоди або прогалини в покритті.

В інтернет-магазині Navigator-Shop тільки найкраща техніка!

Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника. Ми уважно стежимо за якістю продукції, що продається, що дозволяє виключити факт наявності шлюбу.

Як і годиться, покупцеві буде надано повний гарантійний пакет, що складається з гарантії від фірми-виробника, з якої можна звертатися за сервісним ремонтом в центри обслуговування клієнтів, а також ми забезпечуємо покупки своєї власної магазинної гарантією, що дозволяє повернути або обміняти пристрій протягом першого тижня з моменту його придбання, за умови збереження товарного вигляду всього комплекту.

Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на   Яндекс Маркеті Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на Яндекс Маркеті . Ми працюємо для вас і робимо все щоб співпрацювати з Navigator-Shop.Ru було зручно і комфортно!

Новости