• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вплине на казахстанців явище «кривавої місяця»

Сьогодні жителі Казахстану зможуть побачити найтриваліше місячне затемнення століття, зване також явищем «кривавої місяця».

Унікальне астрономічне явище ми зможемо побачити сьогодні в 00:24 за часом Астани. І, як вважають астрологи, це затемнення позначиться на життєдіяльності багатьох людей, і може принести серйозні потрясіння. Чого не слід робити і, що робити, щоб уникнути негативних наслідків явища «кривавої місяця», спробував розібратися Zakon.kz .

Найбільш уразливі знаки зодіаку

Як написала на своїй сторінці в facebook астролог Юліанна Оржеховська, тематика цього затемнення - невирішені або відновлені питання січня-лютого 2018. Ретро-Марс і ретро-Меркурій повернуть до них увагу. Особливо це торкнеться Тельців, Львів, Скорпіонів, Водоліїв з важливими точками з 1 по 7 градус цих знаків Зодіаку. Ну і тих, чий Натал (карту народження) жорстко аспектує планети. Найцікавіше, що вирішувати проблеми Я-партнер, Я-інші люди або Я-протилежна сторона будь-якого виду взаємодій (договір), доведеться, ймовірно, незвичайними способами.

Читайте також:

Найдовше місячне затемнення століття казахстанці побачать 27 липня

Найбільший вплив місячне затемнення надасть на Тельців, Львів, Скорпіонів, Водоліїв. Джерело фото: 21RRE

Не давайте волю емоціям

З тим, що майбутнє місячне затемнення буде досить напруженим згодні і інші астрологи. І позначиться воно не тільки на перерахованих вище знаках зодіаку. Головна мета затемнення - зламати старі непрацюючі моделі, щоб на їх місці звести нові. А тому «кривава місяць» принесе багатьом людям неприємні життєві моменти. Це можуть бути фінансові труднощі, проблеми на ненависній роботі, вийдуть назовні невирішені питання у відносинах, загостряться конфліктні ситуації. Але в підсумку затемнення Місяця, зруйнувавши все, що не приносить щастя, має повернути наше життя в напрямку радості і успіху.

Звичайно, все, що відбувається може бути досить неприємно, але це просто потрібно пережити. Астрологи настійно радять тиждень до і два тижні після затемнення стримувати емоції і не піддаватися на провокації оточуючих, утримуватися від конфліктів і сварок і не діяти зопалу. В іншому випадку все це може перерости у великі проблеми.

Слід пам'ятати, що будь-який затемнення - це свого роду стрес, скандалів і нервових зривів в цей період відбувається набагато більше, ніж у звичайні дні. Багатьом здасться, що ними маніпулюють, недооцінюють. Але з'ясування відносин не дасть результату. Швидше, воно призведе лише до сварок і віддалення один від одного. Тому в разі назріваючої скандалу, 27 липня не потрібно нагнітати ситуацію, а краще просто піти і перетерпіти. Врятуватися від переповнюють вас негативних емоцій допоможе звична медитація або прогулянка.

В цей день рекомендується уникати будь-яких сварок і конфліктів. Джерело фото: Клео.Ру.

Чи не сквернословьте і не заздріть

На думку багатьох астрологів, таке відчуття, як заздрість, теж може привести до серйозних проблем в день місячного затемнення. Воно може викликати не тільки безсоння і дратівливість, але безпосередньо позначитися на здоров'ї. Тому краще не заздрити чиїмось успіхам і не скаржитися на власні невдачі, а розібратися в собі. Тим більше, що у багатьох людей в період місячного затемнення активізуються приховані резерви і загострюється інтуїція, що допомагає впоратися з будь-якими проблемами.

Протипоказана в цей день і нецензурна лайка, прокльони і навіть звичайна критика на адресу оточуючих. Як вважають астрологи, будь забарвлене в негативні тони слово, сказане в періоди місячного затемнення, б'є спочатку по нам, а вже потім впливає на наше оточення.

Не варто і ображатися на когось в цей період. Мало того, що образа заважає адекватно поглянути на ситуацію, це почуття, ще й руйнує нас зсередини. Тому 27 липня - відмінний день для того, щоб пробачити кривдників.

Ні кому не заздріть і не сквернословьте. Джерело фото: myvektor.ru.

Як очиститься від негативу

Існують і певні містичні ритуали, які здатні допомогти людині позбутися від тривалих проблем і негативних емоцій. В принципі, ними можна користуватися в будь-які дні, але як кажуть маги-фахівці, найкраще вони діють саме в періоди місячного затемнення.

Джерело фото: shkolazhizni.ru.

Джерело фото: Dreamstime.


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости