• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Що робити, якщо планшет не включається - 3 вирішення проблеми

 1. Планшет не включається: можливі проблеми
 2. апаратний збій
 3. програмні помилки
 4. Як можна вирішити програмний збій?
 5. збій налаштувань
 6. Використання безпечного режиму
 7. Планшет включився, але не завантажується
 8. висновок

Знайома ситуація, коли при включенні планшета , Він просто відмовляється працювати, як і раніше залишаючись «чорним квадратом Малевича»? Відчуття юзера в перші секунди після цього - панічний страх від можливості серйозної поломки. Але зневірятися не варто, адже більшість проблем планшетних пристроїв легко вирішувані, потрібно тільки розібратися в нюансах девайса. Отже, чому може не включатися планшет і як виправити ситуацію? Стаття пропонує докладну інструкцію для домашнього ремонтника.

планшета

Планшет не включається: можливі проблеми

Всі несправності міні-лептопа зводяться до двох проблем: збою в апаратних складових і програмним негараздів. Щоб мати можливість самостійно якщо не «відродити» планшет (наприклад, планшет Асус , Який не включається), то хоча б зрозуміти причину поломки і що робити, варто розібратися в кожному з факторів.

Читайте про планшети Асус тут: Огляд лінійки ASUS ZenPad: яскраві планшети на будь-який смак

апаратний збій

Проблема криється в самому обладнанні, тобто сталася поломка якогось елементу або відійшли контакти. Найбільш поширені причини апаратних збоїв:
«Розсмиканому» слот micro usb;

 • підключення несумісних або неробочих девайсів до планшета (тієї ж зарядки);
 • будь-які пошкодження елементів плати;
 • «Запала» або «підвисла» сама кнопка включення;
 • підійшов до кінця термін експлуатації акумулятора;
 • відпав шлейф екрану всередині планшета.

Перше, що потрібно зробити - це знайти на 100% робочу зарядку, підключити до планшета (наприклад, до Lenovo TAB 3 850M ) І залишити так на 2-3 години. Після таких маніпуляцій часто «оживають» навіть ті гаджети, чий акумулятор був дуже сильно розряджений і контролер харчування вже відключив його від ланцюга заряду. Перевірити, чи йде зарядка на батарею, можна, доторкнувшись до блоку живлення: він повинен бути теплим або гарячим.

Якщо дива не сталося, а інших ідей, як запустити планшет, якщо він не включається, в голові не виникло, єдиний вихід - звернутися в сервісний центр. Якщо планшет ще на гарантії, можна оформити безкоштовний ремонт. Винятком є ​​випадки, де є механічні пошкодження або був контакт з водою.

програмні помилки

Коли при візуальної діагностики планшета не було виявлено відколів, тріщин, розмитостей на екрані, інших дефектів і повністю «відпала» ймовірність апаратних збоїв - можна припустити, що причина поломки криється в програмної складової.

В такому випадку планшет може не включатися через:

 1. Поразки пристрою шкідливими вірусами або кодами.
 2. Збоїв в роботі завантаженого софта.
 3. Пошкоджень операційної системи або окремих додатків.
 4. Некоректної роботи основних налаштувань гаджета.

Визначити, який саме пункт з цього переліку вніс хаос в програму планшета, непросто, зате можна спробувати реанімувати його за допомогою декількох простих дій.

Як можна вирішити програмний збій?

Якщо не включається планшет від Самсунг , Леново або іншого бренду, але при цьому користувач точно знає, що девайс не падав і не постраждав від іншого роду пошкоджень - варто виконати 3 процедури.

Почитати про інших планшетах Самсунг можна тут: Планшети Samsung на винде - Galaxy Book 12 і Galaxy Book 10,6 для бізнесменів

перезавантаження

При роботі з комп'ютером або ноутбуком саме перезапуск системи допомагає вийти техніці з «ступору». Ця ж методика ефективна і для планшета. Щоб зробити його перезавантаження, необхідно потримати кнопку включення 10-15 секунд, після чого спробувати ще раз запустити планшет.

Можливо, вам буде цікаво: Чим відрізняється планшет від ноутбука

Нічого не змінилося? Тоді другий варіант:

 • знайти на корпусі невелику кнопку або отвір з написом Reset;
 • взяти тонкий предмет (шпильку або скріпку), і акуратно натиснути на кнопку;
 • витримати до 15 секунд.

Спробувати включити девайс. Можливо, саме після цих дій планшетний ПК запуститься.

Важливо! Кнопка Reset є не на всіх моделях планшета. Найчастіше таким елементом оснащують тільки бюджетники.

Не включається новий планшет, а варіантів, що робити, мінімум? На допомогу прийде та ж перезавантаження. У новому пристрої немає великого обсягу накопиченої інформації, а тому весь процес займе пару хвилин.

Читайте також: Як вибрати планшет: вичерпна покрокова інструкція з описом ключових критеріїв

Читайте також:  Як вибрати планшет: вичерпна покрокова інструкція з описом ключових критеріїв

збій налаштувань

Щоб скинути всі настройки планшета (наприклад, такого, як Huawei MediaPad T3 10 ) До заводських, потрібно активувати програму Recovery. Запускається вона певною комбінацією кнопок, але ось яких саме, кожен виробник вирішує на свій розсуд.

Найбільш популярні шифри:

 • включення + гучність (додавати);
 • зменшувати звук + бічна кнопка включення;
 • Power + Home + зменшувати звук;
 • звук + старт + Home.

Одна з цих конфігурацій 100% подіє і включить потрібний софт. Після того, як інструмент запуститься, на екрані з'явиться інформація, подібна до тієї, що на зображенні нижче. Кнопкою регулювання звуку пошук наводиться на рядок «wipe data / factory reset». Щоб її натиснути, використовується Power.

Далі засвітиться напис, яка попередить про те, що внаслідок такої «жорсткої» перезавантаження все викачані дані, особиста інформація, контакти і т.д. будуть видалені. Зберегти частину інформації можна, вийнявши попередньо сім-карту і флеш-накопичувач.

Тепер натиснути Yes і дочекатися завершення процедури. Після скидання налаштувань планшет включиться самостійно (перевірено на моделі Lenovo TAB 2 A10-70 L).

Почитати про інших планшетах бренду можна, наприклад, в цій статті: Огляд планшета Lenovo TAB 2 А7-10F: один на мільйон

Використання безпечного режиму

Ця методика буде ефективна, якщо запустити планшет вдалося, але його робота залишає бажати кращого: постійні лаги, підвисання системи і інше. Щоб усунути всі перешкоди для нормального функціонування пристрою, використовують безпечний режим.

Зайти в нього можна, відкривши меню налаштувань планшетного ПК - кнопка «Відключити живлення» - утримати. Постане питання, чи хоче користувач перейти в безпечний режим. Треба підтвердити, що так. Відкриється наступне поле, в якому можна видалити всі зайві файли, встановлені програми і додатки, що викликають некоректну роботу пристрою. А для оновлення системи потрібно просто перезапустити девайс.

Планшет включився, але не завантажується

Якщо сенсорний пристрій подає «ознаки життя», але далі логотипу на екрані справа не пішла, причини можуть бути найрізноманітніші. У таблиці нижче представлені найпоширеніші з них:

Проблема, чому включається, але не завантажується планшет

Шляхи вирішенняВстановлено прошивка, яка не підходить цій моделі планшета

В планшетах Андроїд є спеціальний режим Recovery Mode. Через нього можна встановити нову прошивку або програму, глибоко впроваджену в систему (наприклад, Google Apps). Але найпростіший спосіб - увійти в Recovery Mode і зробити скидання системи. Як це зробити, описано вище. Занадто перевантажена пам'ять Очистити все ємні програми, програми, ігри. Для початку можна спробувати просто вийняти накопичувач, «полегшивши» тим самим гаджет. Якщо не спрацює - перезавантаження або повне скидання налаштувань. Занадто розряджена батарея Вихід логічний - підключити зарядний пристрій і залишити на кілька годин. Не намагатися запустити девайс під час зарядки.

Порада: Щоб уникнути втрати даних при можливих збоях роботи планшета, не зайвим буде регулярно робити резервні копії самої корисної інформації. Переносити файли можна в хмару або будь-який інший обраний девайс.

висновок

Отже, що робити, якщо не включається планшет, і як виявити причини поломки:

 • оглянути пристрій на наявність слідів від удару або падіння;
 • перевірити, заряджається чи девайс;
 • спробувати перезавантаження, утримуючи кнопку «Пуск».

Якщо пророблені дії не справили ефекту - робити повний скидання налаштувань. Коли навіть це не спрацювало, вихід один - здача в ремонт.

Отже, чому може не включатися планшет і як виправити ситуацію?
Як можна вирішити програмний збій?
Не включається новий планшет, а варіантів, що робити, мінімум?
Новости