• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ремонт Електронних Книг в Харкові з гарантією

  1. 1. Пошкодження екрану (дисплея) Електронної Книги внаслідок механічної дії на нього або після падіння
  2. 2. Пошкодження системної плати Електронної Книги з-за падіння або механічного впливу
  3. 3. Електронна Книга залита рідиною
  4. 4. Електронна Книга не вмикається або не реагує на зарядку
  5. 5. Не працює сенсорний екран Електронної Книги
  6. 6. Неякісна прошивка Електронної Книги або відсутність Русифікації

Всі ми любимо книги

Всі ми любимо книги. Ми до них звертаємося за порадою, знаннями, а хтось просто читає по звичці все, що попадається під руку. Але, якщо раніше потрібно було шукати книги в бібліотеці або купувати їх, то сьогодні їх можна просто завантажити в інтернеті. Розробникам пристроїв залишалося лише придумати пристрій, який зручно було б використовувати для читання електронних книг.

Так і з'явилися Електронні Книги у вигляді звичних нам багатофункціональних портативних пристроїв, так звані «читалки».

Спочатку все було просто. Мінімум клавіш для навігації і перегортання сторінок, монохромний дисплей і досить громіздкий розмір. Трохи пізніше розробники зрозуміли, що цього недостатньо і стали додавати функціонал. Так Електронні Книги навчилися редагувати текст, обзавелися пошуком, виходом в інтернет, навчилися відтворювати різні медіа файли.

поява електронного паперу дозволило зменшити шкідливий вплив на зір, а також збільшило час автономної роботи читалок. Сьогодні Електронна Книга - це закінчений пристрій з безліччю варіантів виконання для конкретного користувача. Є книги з великими розмірами дисплеїв, з підсвічуванням дисплея або без, є навіть з ОС Android, якщо хочете в перервах між читанням пограти в улюблену гру або послухати музику - будь ласка.

Прослуховування аудіозаписів, перегляд фотоальбомів, серфінг в інтернеті - все це сьогодні об'єднують в собі Електронні Книги.

Але, як і всі пристрої, Електронні Книги не вічні і теж виходять з ладу, у кого-то раніше, у когось пізніше.

Що ж робити, якщо Ваша улюблена читалка вийшла з ладу?

Якщо Ви впевнені, що у Вас гарантійний випадок і термін гарантії ще не закінчився, то віддавайте пристрій в авторизований Сервісний Центр. Правда є ризик, що в гарантійному обслуговуванні Вам можуть відмовити.

Зазвичай не гарантійними є такі випадки:
- Ви упустили Електронну Книгу і пошкодили корпус;
- Читалка була «втоплена», або просто всередину потрапила волога, що спровокувало замикання;
- Розбитий Екран Електронної Книги.

Якщо все-таки Ви думаєте, що Ваш випадок не гарантійний або в гарантійному ремонті Вам відмовили, то в Харкові відремонтувати Електронну Книгу можна в Сервісному центрі FreshIT .

Розглянемо основні несправності Електронних Книг:

1. Пошкодження екрану внаслідок механічної дії на нього або після падіння;

2. Пошкодження системної плати через падіння або механічного впливу на Електронну Книгу;

3. Електронна Книга залита рідиною;

4. Електронна Книга не вмикається або не реагує на зарядку;

5. Чи не працює тачскрін;

6. Чи не якісна прошивка Електронної Книги. русифікація;

Розглянемо кожну з несправностей Електронних Книг, а також особливості їх ремонту докладніше.

1. Пошкодження екрану (дисплея) Електронної Книги внаслідок механічної дії на нього або після падіння

Пошкодження екрану (дисплея) Електронної Книги внаслідок механічної дії на нього або після падіння

Пошкодження дисплея Електронної Книги є найчастішою несправністю будь-якого пристрою з великим дисплеєм. Падіння, носіння без чохла, механічний вплив просто згубні для цієї ніжної деталі.

Пошкоджується дисплей не тільки внаслідок падіння. Носіння без чохла, кидання книги на дивані або підлозі - так само «зони ризику». Якщо екран побілів або почорнів, це ознака механічного впливу, хоча візуальних пошкоджень може і не бути. Згубно також під впливом води або вологи на екран.

Ремонт - заміна дисплея Електронної Книги. Замінити дисплей Електронної Книги не так просто як може здатися на перший погляд. Якщо разом з екраном ушкодилася і його металева підкладка, то перед установкою нового екрану Сервісні Інженери її вирівнюють. також в сервісному центрі використовують спеціальний скотч для досягнення максимальної клейкості. Якщо використовувати неякісний скотч, то новий дисплей буде недовго триматися на своєму місці. Якщо розбилося тільки сенсорне скло Електронної Книги, то перед тим як клеїти нове, Сервісні Інженери очищають екран від залишків старого скла, усувають залишки старого скотча, наносять і тільки після цього встановлюють нове скло.

2. Пошкодження системної плати Електронної Книги з-за падіння або механічного впливу

Пошкодження системної плати Електронної Книги з-за падіння або механічного впливу

Внаслідок сильного удару може пошкодиться не тільки дисплей, але і системна плата Електронної Книги. Електронні Книги дуже тонкі, в порівнянні з їх старшими братами - планшетами , Завдяки тому, що Електронні Книги мають набагато менше можливостей.

Часто падіння читалки, які потягли за собою механічні пошкодження корпусу, супроводжуються і ушкодженнями системної плати. Якщо системна плата пошкоджена, Електронна Книга може не реагувати на натискання кнопок управління, може блимати дисплей, Книга може сама по собі вимикатися і перезавантажуватися. Якщо ж зовнішні пошкодження відсутні, потрібна детальна діагностика Електронної Книги, можливо проблема криється в ланцюзі харчування.

Ремонт полягає в заміні пошкоджених smd-компонентів. В сервісному центрі Інженери за допомогою спеціального обладнання випаюють пошкоджені smd-компоненти. Потім усувають залишки старого припою і тільки після цього впаивают нові компоненти. Також під мікроскопом перевіряються всі доріжки на пошкодженій ділянці системної плати Електронної Книги. При необхідності відновлюються.

Варто також зауважити, що необхідно встановлювати оригінальні smd-компоненти. Так само без спеціальних навичок пайки і спеціалізованого устаткування самому братися за заміну smd-компонентів Електронної Книги категорично не рекомендується.

3. Електронна Книга залита рідиною

Тут все зрозуміло, пролили каву або чай і схопилися за голову. А потрібно відразу вимкнути пристрій, і терміново нести його в Сервісний центр . Залиті рідиною пристрої ремонтуються в Сервісному центрі FreshIT без черги.

Ні в якому разі не відкривайте Електронну Книгу самостійно, а то доведеться ще й корпус відновлювати. Ні в якому разі не намагайтеся включати пристрій, може статися коротке замикання і вартість ремонту Вашої Електронної Книги миттєво збільшиться.

Інженери Сервісного Центру відновлять Електронну Книгу після залиття шляхом її просушування в ультразвукової ванні і перевірять всі контакти і доріжки під мікроскопом. Від того, наскільки швидко Ви звернетеся в Сервісний центр , Щоб відновити Електронну Книгу після залиття, залежить результат ремонту і то, скільки книга буде Вам служити після нього.

Тільки після повного розбирання і усунення слідів залиття на системній платі та інших електронних компонентах Книги Сервісний інженер перевірить працездатність пристрою і усуне можливі несправності в ланцюзі харчування.

4. Електронна Книга не вмикається або не реагує на зарядку

Електронна Книга не вмикається або не реагує на зарядку

Можливо, все не так погано, спробуйте поставити книгу заряджатися від комп'ютера на пару годин, а то й включиться, значить, несправний роз'єм зарядки. Роз'єми зарядки Електронної Книги - дуже тендітна річ, неакуратно вставили кабель або придавили і будьте готові йти в Сервісний центр .

Рішення несправності може бути два: заміна зарядного пристрою або заміна роз'єму живлення, в залежності від того, що саме вийшло з ладу. Іноді проблема полягає в акумуляторі, але його завжди можна замінити на новий.

5. Не працює сенсорний екран Електронної Книги

Якщо видимих пошкоджень сенсорного скла немає, то, швидше за все, проблема криється в контролері сенсорного екрану або шлейфі. В такому випадку змінюється контролер або відновлюється шлейф.

При падінні Електронної Книги екран може залишитися цілим, але розіб'ється сенсорне скло або як його ще називають - тачскрін. В такому випадку змінюється сенсорне скло, якщо це можливо для даного пристрою. Бувають випадки, коли при цілому екрані доводиться міняти весь дисплейний модуль, тому що окремо сенсорне скло не є навіть під замовлення.

Також тачскрін може не працювати через те, що відійшов шлейф тачскрін. В цьому випадку Електронна Книга розбирається, шлейф повертають на своє місце в коннектор на материнській платі.

6. Неякісна прошивка Електронної Книги або відсутність Русифікації

Найчастіше прошивка Електронної Книги потрібно після невдалих спроб прошити її самостійно. Пам'ятайте, якщо у Вас немає досвіду прошивки Електронних Книг, то краще довірити це професіоналам. також в Сервісному центрі FreshIT можна русифікувати Електронну Книгу, якщо у Вашій Електронної Книзі немає російської мови.

Отже, підіб'ємо підсумок.

Пам'ятайте! Не використовуйте неофіційні зарядні пристрої, носите книгу в чохлі, не читайте у ванній і не лийте на книгу кави або чай, не намагайтеся самостійно перепрошити пристрій. При дотриманні цих правил, Ваша Електронна Книга буде Вам служити вірою і правдою дуже і дуже довго.

Ну, а якщо все ж при випадкових обставин Ваш улюблений девайс зламався, чекаємо Вас в Сервісному центрі FreshIT . Головне, якщо зважилися на ремонт, не намагайтеся робити його своїми силами!

У вас є можливість задати питання щодо ремонту або роботи Вашої Електронної Книги на сайті або телефонуйте нам . Ви отримаєте найбільш повну консультацію по Вашої моделі Електронної Книги.

На всі комплектуючі встановлені Сервісним Центром FreshIT надається гарантія . Всі роботи виконуються в встановлені терміни і на них також надається гарантія .

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Pocketbook, Amazon, AirBook, Sony, Texet, Wexler, Nook, EvroMedia, Ergo, Prestigio, Assistant, Barnes & Noble, Lbook, Globex, Bravis, Ergobook, Qumo, Kobo, Kindle, Ergo book, DEX, Orion, ViewSonic, Tolino, Enot і інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Що ж робити, якщо Ваша улюблена читалка вийшла з ладу?
Новости