• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Не включається екран на ноутбуці. Чорний екран при включенні

 1. Причини появи чорного екрану ноутбука
 2. Кваліфікований ремонт чорного екрану ноутбука від компанії «NOBO»
 3. Наші контакти

Відсутність зображення або чорний екран - це найбільш поширений ознака несправності ноутбуків Відсутність зображення або чорний екран - це найбільш поширений ознака несправності ноутбуків. При виникненні даної ситуації важливо з'ясувати, чому не включається екран ноутбука і працює при цьому портативний комп'ютер.

Якщо чути шум працюючого кулера, світяться або блимають датчики, а монітор при цьому чорний, необхідно перевірити його (екрану) працездатність. Якщо є сумніви в функціонуванні ноутбука, варто продіагностувати його апаратну частину.

У будь-якому випадку виникнення чорного екрану вимагає звернення до фахівців. У сервісному центрі «NOBO» оперативно проведуть технічний огляд і виявлять причини поломки вашого ноутбука. Висока якість ремонтних робіт і обслуговування комп'ютерної техніки в нашому центрі підтверджено численними позитивними відгуками наших клієнтів.

Причини появи чорного екрану ноутбука

Найперше, що необхідно зробити, коли не включається екран ноутбука, це перевантажити його і упевнитися в підключеному кабелі живлення і заряді батареї. Якщо з харчуванням все в порядку, ноутбук включається, а екран не працює, причин може бути багато. Розглянемо основні з них і способи усунення несправностей:

 1. Вийшла з ладу матриця - елемент не ремонтується, його потрібно замінити. Це найдорожчий вид виправлення неполадки, так як заміна матриці обходиться майже в чверть вартості ноутбука, в залежності від моделі. При цьому слід мати на увазі, що, не дивлячись на клас вашого ноутбука (бюджетний або суперсучасний ультрабук), ціна матриці буде приблизно однаковою.
 2. Якщо екран темний, але при яскравому освітленні монітора денним світлом або ліхтариком можна побачити зображення, то проблема криється в несправній лампі підсвічування дисплея. Потрібна заміна лампи.
 3. Проблеми з апаратною частиною. Необхідна розбирання і діагностика всіх елементів, пов'язаних з виведенням зображення: північного або південного моста, відеокарти, мультіконтроллером, інвертора, шлейфу або роз'єму матриці, оперативної пам'яті і процесора. В цьому випадку вартість ремонту буде залежати від вартості несправного елемента і складності його заміни.

Всі дані поломки можуть бути наслідком ударів, падінь ноутбука, перегріву або пролиття на нього рідини. Не виключається і заводський брак, від нього не застраховані навіть найсучасніші і відомі бренди.

Тому, якщо ви зіткнулися з ситуацією, що у ноутбука Асус не включається екран, не дивуйтеся, таке трапляється досить часто. Головне в такому разі не намагатися виправити поломку самостійно, адже для цього необхідні професійні навички та спеціальне обладнання.

Кваліфікований ремонт чорного екрану ноутбука від компанії «NOBO»

Якщо у вашого ноутбука Аcer не включається екран або відсутні звуки роботи, вам обов'язково потрібно звернутися в сервісний центр «NOBO»! Наші фахівці виконують ремонт комп'ютерної техніки будь-яких марок і моделей.

Для наших фахівців не складає труднощів точно визначити причину несправності екрана ноутбука і виконати якісний ремонт. Для діагностики нам досить однієї доби, а для ремонту не більше трьох. Ми завжди маємо в наявності необхідні запасні частини і витратні матеріали.

Ми надаємо гарантію на всі виконані роботи. При формуванні вартості послуг ми індивідуально розглядаємо кожну ситуацію, враховуємо всі нюанси, ступінь складності ремонту, і пропонуємо клієнту мінімальну ціну в регіоні. Ви можете бути впевнені в якості нашої роботи і доступності наших послуг.

Для отримання консультації або оформлення заявки на ремонт ноутбука телефонуйте на нашу контактним телефоном або звертайтесь за електронним засобам зв'язку.

Наші контакти

Наші контакти

Адреса:

Сріблястий бульвар, 21 (приміщення 28Н), вхід з боку проспекту Випробувачів.

 • 197341
 • Санкт-Петербург
 • Приморський район,

Телефон: +7 812 946-44-21,
Факс: +7 812 946-44-21,
Електронна пошта: [email protected]

Коментарі

Новости