• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як змусити яблуко на iPhone 6 і 6s світитися

Свого часу ноутбуки від Apple помітно виділялися серед конкурентів і були впізнавані через світиться яблука на кришці. Тому не дивно, що великою популярністю користувався моддінг iPhone, який робив зі звичайного яблука на спинці світиться.

За своїм принципом такий тюнінг - штука НЕ ​​важка, досить замінити звичайний логотип на LED і підключити його до шлейфу екрану. Кожен раз, коли спалахує екран, яблуко ззаду буде так само включатися.

Ця процедура часто асоціювалася з відвідуванням спеціалізованих сервісів і з кругленькою сумою за їх роботу. Однак, на практиці все виявляється набагато простіше. У мережі навіть з'явилося відео, в якому показано, як тюнінгувати свій iPhone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus в домашніх умовах і обійдеться це в $ 28.

Для цього вам знадобиться:

Ось вам відеоінструкція, вона на німецькому з англійськими субтитрами, але навіть не знаючи цих мов все цілком зрозуміло.

[Creativ_media type = "youtube" url = "https://www.youtube.com/watch?v=sIo7PIQ-ybc»]

Все може здатися простим, але якщо ви жодного разу не розбирали iPhone, варто його віднести знаючим людям, інакше є ризик запороти пристрій. Ну, і раджу не робити цього, якщо смартфон ще на заводської гарантії.

Ну, і раджу не робити цього, якщо смартфон ще на заводської гарантії

Com/watch?
Новости