• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як заряджати новий акумулятор iPhone і iPad

Хоча акумулятор, який йде в комплекті з новим телефон, має невеликий запас енергії (результат контролю якості), він потребує першої зарядці, тривалість якої повинна складати близько доби, або хоча б ніч. Варто сказати спасибі винахідникам, хто запропонував трехстадийная технологію зарядки акумуляторів. Завдяки цьому батарея телефону працює на максимально можливому для неї рівні.

Інструкція: як зарядити новий акумулятор телефону правильно

  1. Підключіть кабель зарядного пристрою до iPhone. Вставте зарядний пристрій у розетку.
  2. Наберіться терпіння, так як перша зарядка телефону повинна зайняти тривалий час. Якщо акумулятор заряджається всередині телефону, то найкраще вимкнути його, якщо інше не зазначено в інструкції з експлуатації пристрою. Тривалість першої зарядки становить не менше 12 годин.
  3. Після закінчення першої зарядки повністю розрядите акумулятор. Тільки після цього ставте новий телефон на наступну підзарядку. Це дозволить «розтягнути» акумулятор - домогтися максимально можливої ​​ємності. Щоб повністю розрядити акумулятор в новому телефоні використовуйте його звичайним способом. Але якщо необхідно прискорити цей процес, то можна запустити відтворення відео, скачати кілька великих файлів по Wi-Fi, пограти в «важкі» ігри і т.п. Чим більше разів ви повторите цикл «повна розрядка - повна зарядка» акумулятора, тим тривалішим часом автономної роботи вас буде радувати мобільний телефон.

Поради та підказки Поради та підказки

  • Якщо ваш телефон не включився після 12-24 годин підзарядки, або індикатор акумулятора показує мінімальний рівень, не лякайтеся - це іноді відбувається з пристроями тільки що зійшли з конвеєра. Залиште його заряджатися ще на 12 годин, а після цього спробуйте ще раз включення. Якщо ж проблема не зникла і після цього, зв'яжіться з сервісним центром. Фахівці мають з'ясувати причину неполадки або замінити акумулятор.
  • Знаючи, як зарядити новий акумулятор телефону, ви не повинні відключати його від мережевого адаптера через пару-трійку годин, навіть якщо індикатор показує максимальний рівень. Залиште пристрій підключеним на рекомендовані тут 12-24 години. Індикатор часто некоректно показує рівень зарядки нових акумуляторів.
  • Ніколи не заряджайте акумулятор в нагрітому салоні автомобіля або підвіконні на сонячній стороні. Це може привести до перегріву акумулятора, витікання його вмісту і навіть вибуху. Крім того, ніколи не вставляйте в телефон пошкоджений акумулятор і не намагайтеся зарядити його, це може привести до небажаних наслідків: пошкодити трубку і навіть нанести каліцтво користувачеві.

Після півтора-двох років активного використання смартфона, слід замінити акумулятор iPhone , Так як він втрачає свої властивості в процесі експлуатації. Заміна акумулятора айфон коштує від 1000 до 2000 рублів залежно від моделі.

Новости