• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як зробити завантажувальну флешку windows 7 через ultraiso

 1. Що потрібно для створення завантажувальної флешки
 2. Як форматувати флешку в NTFS

Сьогодні більш детально розберемо тему про те, як зробити завантажувальну флешку windows 7 через ultraiso. Існує кілька способів монтування операційних систем на знімний usb носій. За допомогою програм (USB / DVD Download Tool, WinSetupFromUSB, Rufus) і командного рядка (cmd).

Взагалі концепція розвитку підштовхує на те, що чим більше проходить часу, тим сфера інформаційних технологій стрімкіше розвивається. Все більше стає актуальним зберігати інформацію на знімних носіях не більшої розміру.

Давайте розберемося, в чому ж перевага, наприклад, флешки, зовнішнього HDD в порівнянні з оптичним носієм - диском:

 • компактність;
 • надійність;
 • зручність використання;
 • можливість багаторазового використання;
 • запис більш більшого обсягу даних.

Що потрібно для створення завантажувальної флешки

 • Завантажити образ (файл з розширенням .iso) операційної системи Windows 7 c будь-якого доступного сайту. З цим проблем виникнути не повинно. Якщо не знаєте, що таке образ прочитайте пост про створення образу. Є альтернативний варіант, створити самостійно, але думаю, не має сенсу витрачати час і сили.
 • Наявність флешки мінімум 4 ГБ, так як дистрибутив Windows 7 важить приблизно стільки.
 • Програма ultraiso. Не лякайтеся що вона платна. Коли скачаєте і встановіть, спочатку Вам буде доступна пробна версія. Цього цілком вистачить, щоб зробити завантажувальну флешку під windows 7 через ultraiso. Якщо є бажання можна знайти крякнутий версію.

Перше що необхідно зробити, відформатувати USB накопичувач. Навіщо це потрібно? Припустимо, що флешка об'ємом 8 ГБ, на якій зберігається кілька файлів. Перед тим як записати образ windows 7, необхідно структурувати кластери. Форматування, як раз видаляє все зайве, і готує накопичувач до нового запису файлів.

Як відомо, при купівлі флешки варто файлова система FAT32. Є застарілою, тому правильніше буде переформатувати в NTFS. Ця система дозволяє зберігати файли більше 4 ГБ.

За замовчуванням форматування флешки в NTFS засобами Windows XP недоступне. Потрібно включити цю опцію.

Під'єднуємо USB накопичувач до комп'ютера. Переходимо в розділ "мій комп'ютер". Знаходимо флешку і натискаємо по ній правою кнопкою миші. У меню вибираємо "властивості". Добираємося до вкладки "обладнання" і виділяємо потрібний накопичувач. Потім натискаємо "властивості", вкладку "політика" і помічаємо "оптимізувати для виконання".

Потім натискаємо властивості, вкладку політика і помічаємо оптимізувати для виконання

Після підтвердження дій, Вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Коли запустіть вікно форматування, Вам стане доступна NTFS. Для windows 7 дані дії робити не треба.

Як форматувати флешку в NTFS

ВАЖЛИВО! Перш ніж почати процедуру форматування, скопіюйте всі файли на інший носій. Дана процедура видаляє всі файли.

Найпоширеніший спосіб, форматування через стандартні можливості windows 7. Для цього натисніть "пуск" - "комп'ютер" і у вкладці "пристрою зі знімними носіями", знайдіть майбутню завантажувальну флешку.

ВАЖЛИВО! Будьте уважні, вибирайте те пристрій, на яке плануєте записувати windows 7 через програму ultraiso.

Клацніть по ній правою кнопкою миші, в меню виберіть команду під назвою "форматувати".

Клацніть по ній правою кнопкою миші, в меню виберіть команду під назвою форматувати

Далі у вікні, відповідно в розділі файлову систему в випадаючому списку клікніть на NTFS, решту залиште без змін.

Натисніть почати і дочекайтеся закінчення процедури форматування.

На цьому форматування флешки закінчена. Тепер можна приступити до наступного кроку.

Після того як встановили програму ultraiso, запустіть її, натисніть на кнопку пробний період. Цього цілком достатньо щоб записати завантажувальний флешку.

Цього цілком достатньо щоб записати завантажувальний флешку

Програма запуститься, Ви побачите її зовнішній вигляд. Швиденько пробіжіть очима і перегляньте розташування основних елементів.

Для початку необхідно відкрити сам образ з windows 7. Натисніть у верхньому меню «фаил» - «відкрити» або комбінацію CTRL + O. Виберіть завантажені файли windows 7 з розширенням iso.

Тепер коли образ відкритий, рухаємося по меню вправо, знаходимо вкладку "самозавантаження". Тут знадобиться пункт меню "записати образ жорсткого диска".

 • У Disk Drive вкажіть завантажувальний флешку.
 • По-другому рядку автоматично прописується шлях до файлів з windows 7.
 • Навпаки метод запису обов'язково перевірте, що б стояло значення USB-HDD +.

Навпаки метод запису обов'язково перевірте, що б стояло значення USB-HDD +

За великим рахунком при відкритті даного вікна міняти практично нічого не потрібно, але все таки порівняйте параметри з вище перерахованими, в уникненні не приємно ситуацій.

Примітка: програма ultraiso дає можливість форматування завантажувальної флешки. Якщо Ви не отформатировали пристрій, обов'язково проведіть цю процедуру! Кроки процедури описані вище.

Натискайте заповітну кнопочку записати. Дочекайтеся закінчення запису.

Дочекайтеся закінчення запису

На цьому все, урок - як зробити завантажувальну флешку windows 7 через ultraiso закінчений. Як бачите, нічого складного немає. Тепер сміливо втикайте USB накопичувач і виходьте в БІОС . Вибирайте завантаження з флешки і насолоджуйтеся результатом установки windows 7.

Подивіться ще статті:

Навіщо це потрібно?
Новости