• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вентилятори для кухні кафе і ресторанів купити на Альтер Ейр

 1. Витяжні вентилятори для кухонь Кухня - одне з найулюбленіших місць перебування в будинку. Багато...
 2. Як позбутися від диму на кухні ресторану або кафе?
 3. Systemair KBT і KBR
 4. Maico EKR
 5. Lessar LV-FKE
 6. підводимо підсумки

Витяжні вентилятори для кухонь

Кухня - одне з найулюбленіших місць перебування в будинку Кухня - одне з найулюбленіших місць перебування в будинку. Багато хто любить проводити час зі своїми рідними за чашкою чаю і душевними бесідами. Але ніхто не бажає в цьому момент страждати від жахливого задушливого і важкого повітря, гару від приготовленої їжі, диму, який ніяк неможливо усунути і т.д.

І провітрювання не допомагає: весь запах все одно залишається в приміщенні кухні. Можливо, у вас просто проблеми з витяжною вентиляцією, або вона зовсім відсутня. Або ваш вентилятор, який по суті повинен усувати всі ці недоліки, не справляється з таким завданням, або справляється частково.
Розглянемо окремі випадки: що відбуваються на побутових кухнях в квартирах і приватних будинках, і на кухнях комерційного призначення (в ресторанах, кафе, барах, їдалень), а також подивимося, що можна зробити в кожній з цих ситуацій.

В основному вентиляція на кухні в приватному будинку забезпечується устанавлівліваемимі над кухонною плитою витяжками, які і повинні справлятися з проблемою поганого повітря на кухні. Але найчастіше потужності цих пристроїв не вистачає для обробки і видалення такого обсягу забрудненого повітря. І тоді складається не зовсім приємна ситуація: в кухні стає нестерпно не те що знаходиться, а навіть дихати.

Щоб запобігти такому розвитку подій, компанія Альтер Ейр рекомендує Вам подбати про систему витяжної вентиляції ще на етапі проектування будівлі: необхідно вже тоді розробити план розміщення повітропроводів, підібрати необхідне обладнання і розрахувати його кількість. Для таких цілей ми радимо використовувати спеціальні кухонні вентилятори, основне призначення яких - ефективний паркан і очищення забрудненого повітря на кухні.

Найпопулярнішими і кращими вважаються кухонні вентилятори таких брендів:

 • Soler & Palau;
 • Maico;
 • Systemair;
 • Lessar.

Soler & Palau CK

Прекрасним варіантом таких пристроїв є продукція іспанського бренду Soler & Palau. Він пропонує кілька варіантів вентиляторів для кухні, з якими ви ніколи не будете відчувати мук і турбується про те, що після приготування їжі на кухні стоїть дим стовпом і нічим дихати. Кухонні вентилятори Soler & Palau CK здатні ефективно працювати в умовах високих температур, можуть видаляти повітря з домішками гару і жиру (вони обладнані Жіросборнік), а також спереду захищені системою фільтрів для запобігання засмічень вентилятора. Обсяг оброблюваного повітря в годину досягає показника 300 м куб., А за допомогою вбудованого регулятора ви самостійно можете управляти швидкістю обертання вентилятора і відповідно - інтенсивністю повітрообміну.

Як позбутися від диму на кухні ресторану або кафе?


Крім побутових кухонь, схожа проблема часто зустрічається і на промислових і комерційних кухнях: в ресторанах, кафе, барах, пабах, столових та ін Крім побутових кухонь, схожа проблема часто зустрічається і на промислових і комерційних кухнях: в ресторанах, кафе, барах, пабах, столових та ін. Але тут вже проблема більш глобальна, так як приміщення велике, кількість працюючих плит обчислюється десятками, і вони працюють постійно без виключення. А власники цих закладів дуже часто намагаються заощадити і набувають мінімум з того обладнання, яке повинно справлятися з поганим повітрям. Як наслідок, в кухні неможливо знаходиться і нормально працювати, що безпосередньо впливає на продуктивність і якість праці кухарів.

Компанія Альтер Ейр настійно рекомендує ретельно підходити до визначення кількості і видів витяжних вентиляторів, які будуть встановлені в даному типі приміщень. Кухонна витяжка в кафе / ресторанах дуже важлива для комфортного перебування в приміщенні.

Systemair KBT і KBR

На сьогоднішній день незаперечним лідером серед виробників промислових кухонних вентиляторів залишається компанія Systemair. Висока якість і обґрунтована ціна доводять, що з проблемою задушливого брудного повітря на кухні можна легко впоратися. Вентилятори для промислових кухонь Сістемейр встановлюються в круглі повітроводи і виготовляються з нержавіючої сталі, покритої шумогасильні шаром мінеральної вати товщиною 50 мм, так що ніякого шумового дискомфорту їх робота вже точно не принесе.

Кухонні вентилятори Systemair - хороша витяжка для кухні, ці пристрої працюють при дуже високих температурах (до 150 градусів) в режимі без виключення. Також дверцята вентилятора легко доступна користувачеві і він в будь-який момент може відкрити вентилятор для чищення або сервісного обслуговування.

Maico EKR

Німецький бренд також представив витяжки для кухні з відведенням в вентиляцію, їх корпусу також виконані за принципом сандвіч панелі зі звукоізоляційним шаром мінеральної вати всередині, двигун розміщений зовні корпусу для захисту від перегріву, а отримати доступ до крильчатці можна досить просто - відкривши поворотну передню панель. Максимальна робоча температура транспортованого повітря не повинна перевищувати 120 градусів за Цельсієм. традиційно кухонні вентилятори Майко позиціонуються як техніка преміум класу і коштують дорожче аналогічної продукції інших європейських брендів за рахунок використання кращих компонентів, вбудованої захисту двигуна від імпульсних перенапруг і більше тихій роботі.

Lessar LV-FKE

Якщо ж бюджет не дозволяє розглядати продукцію шведських і німецьких компаній, то вентиляція на кухні в ресторані може бути організована на без продукції литовської компанії Лессара, широко відомої в Україні не тільки вентиляційним обладнанням, а й доступними кондиціонерами. Дана витяжка на кухню повністю відповідає вимогам, що пред'являються до вентиляції промислових кухонь, проводиться в ЄС і може запропонувати демократичну ціну, доступну для малого і середнього бізнесу. Для порівняння вартість LESSSAR LV-FKE 315/4/3 в два рази нижче за модель аналогічного типорозміру у компанії Сістемейр.

підводимо підсумки

Звертаючись в Альтер Ейр, ви отримуєте ряд істотних переваг: безкоштовне консультування з питань вентиляції і кондиціонування, виїзд експертів на об'єкт і оцінка вентиляційної системи, підбір і постачання необхідного обладнання за найдоступнішими цінами в Україні, а також монтаж і послуги сервісу будь-якого типу кліматичної техніки . Тому, якщо ви хочете купити кухонну витяжку за хорошою ціною з доставкою та монтажем - звертайтеся до нас в компанію.

Як позбутися від диму на кухні ресторану або кафе?
Як позбутися від диму на кухні ресторану або кафе?
Новости