• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Купити вентилятор Dyson і Stadler Form

  1. Вентилятори Stadler Form - ковток свіжого повітря в жаркий будній день Один з героїв твору «12 стільців»...

Вентилятори Stadler Form - ковток свіжого повітря в жаркий будній день

Один з героїв твору «12 стільців» Кіса Вороб'янінов процитував один з віршів, що «травень-чарівник віє свіжим своїм опахалом». Однак, з інтернет-магазином «HM Store» не треба чекати «травня-чарівника», а напередодні спекотної пори року можна просто замовити підлоговий або настільний вентилятор, який забезпечить комфортні умови роботи або проживання в квартирі.

Протягом ряду років інтернет-магазин «HM Store» плідно працює з відомою в світі швейцарською компанією-виробником побутової і кліматичної техніки «Stadler Form», реалізуючи її дизайнерські розробки. На особливу увагу заслуговує модельний ряд вентиляторів Stadler Form Charly: тришвидкісні підлогові і настільні, компактні, надійні і прості в експлуатації, мобільні. Оригінальний дизайн дозволяє практично всім моделям вентиляторів легко вписуватися в інтер'єр будь-якого приміщення.

Настільні вентилятори Stadler Form розроблені для невеликих за площею приміщень, але їх технічні характеристики досягають рівня підлогових вентиляторів. Інтернет-магазин «HM Store» пропонує якісну настільну модель вентилятора Stadler Form Otto - ефективний і високої якості збірки, невеликі габарити, але по виконуваних завдань в цілому можна поставити тверду «5».
Настільні вентилятори Stadler Form розроблені для невеликих за площею приміщень, але їх технічні характеристики досягають рівня підлогових вентиляторів

Ви бажаєте відчути подих вітру? Це можна створити за допомогою підлогового вентилятора Stadler Form Mistral. Ідеальне поєднання пластика і металу в конструкції вентилятора - це сама елегантність сучасного дизайну. Завдяки м'якості білого кольору підлоговий вентилятор Mistral легко вписується в інтер'єр приміщення квартири або офісу. Вентилятору властиві ті ж характеристики, що й аналогічної побутової техніки Stadler Form.

У всіх вентиляторів Stadler Form присутній одна важлива деталь - низький рівень шуму. Якщо раптом Вам необхідно підігріти повітря в приміщенні, то не забудьте звернутися в наш інтернет-магазин і ми Вам допоможемо придбати одну з таких моделей - підлоговий або настільний варіант тепловентілятора Stadler Form MAX. Дана модель тепловентілятора здатна обігріти приміщення площею до 25 кв.м. Тепловентилятор має сучасний дизайн, різнобарв'я корпусів, компактний і виготовлений з якісного пластика.

На підтвердження якості продаваної техніки інтернет-магазин «HM Store» повідомляє, що тепловентилятор Stadler Form MAX виставлений в Нью-Йоркському музеї сучасного мистецтва. Ми просто пропонуємо Вам краще, що є на ринку. І за це Ви нас цінуєте!

Вентилятори Dyson - футуристичний дизайн і ефективний функціонал

Для того, щоб створити ідеальні умови в приміщенні, вам не потрібно безліч пристроїв. Компанія «Dyson» представила сучасний тепловентилятор Pure Hot + Cool Link. Він може не тільки охолоджувати повітря, але і підігрівати його. Тому гаджет буде помічником цілий рік. вентилятор Dyson здатний створювати різні рухи повітря. При розсіває режимі потоки поширюються рівномірно по всій кімнаті, а при направленому - концентруються в заданому напрямку. Це дуже зручно, адже вам не потрібно сидіти поруч з обігрівачем, щоб зігрітися.

У багатофункціональному вентиляторі немає лопатей і видимих ​​нагрівальних елементів. Тому він абсолютно безпечний і його легко переміщати. При випадковому падінні пристрій автоматично вимикається.

Ви бажаєте відчути подих вітру?
Новости