• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

5 цікавих магазинів Барселони

  1. Селлери в Барселоні
  2. Вантажні магазини в Барселоні

Шопінг в Барселоні-це важливий етап подорожі. Не можна не привезти щось незвичайне з сонячної столиці Каталонії. Можна, звичайно, кинутися в центр міста до всіх можливих сувенірні лавки, але, ми, ShBarcelona , Думаємо, що ці 5 цікавих магазинів Барселони гідні Вашої уваги.

Селлери в Барселоні

Селлери в Барселоні

Почнемо з того, що в Барселоні дуже багато селлером. Селлер - це винний магазин. На вході відчувається особливий аромат вина і бочок, в яких воно зберігається. Зазвичай управляють такими магазинами сім'ї, і за кожним селлером лежить довга історія. Працюючі в селлеру Барселони є експертами винного справи. Не сумнівайтеся в тому, що Вам порадять краще з асортименту, який складається з тисячі вин не тільки іспанських, а й зарубіжних марок. Рекомендуємо Вам відвідати селлер La Vinya del Senyor, розташований в унікальному місці прямо на виході з прекрасної церкви Санта Марія дель Мар районі Борн. Тут у вас є можливість посмакувати вином, сидячи на терасі, і купити те, що найбільше сподобається. Також хорошим місцем для покупки вин є Celler de Gelida, в районі Санс, на Vallespir 65.

Схожа стаття: Кращі магазини вина в Барселоні

Якщо Вашою метою є купити якісь вироби, це можна здійснити в районі Грасіа. Район сповнений маленьких магазинчиків, які продають хенд мейд аксесуари, а головне-не по божевільними цінами центру міста. Асортимент цих цікавих магазинів дуже великий, а продавці приділяють належну увагу всім покупцям. Навіть під час того, коли Ви сидите і їсте, до вас може підійти продавець, пропонуючи купити хенд мейд продукцію, яка може бути досить-таки красивою, і що головне - унікальної.

Джерело: flickr

У Барселоні є місця для гурманів, кажучи про іспанську кухню, радимо відвідати Can Paixano , Також відому як La Xampanyeria, де можна спробувати кращі сири і м'ясо Іспанії і потім їх придбати в крамниці. Ще варто купити ігристе вино, він є дуже знаменитим. Розташовується дане містечко на Carrer Reina Cristina 7.

Схожа стаття: Кращі місця для шопінгу в Барселоні

Вантажні магазини в Барселоні

За одягом в Барселоні варто йти в старе місто. У районах Raval, Gòtic і Born, є вінтажні і ретро магазини одягу, одяг секонд хенд, де можна знайти абсолютно будь-які речі за низькими цінами. Барселона - це рай для шанувальників вінтажного одягу.

Вінтажним магазинах в місті присвячена ціла вулиця - Riera Baixa в районі Раваль. Тут є армійський, готичний секонд, є магазин HOLALA (Відома іспанська мережу секонд хендів). Магазинів тут настільки багато, і вони такі різні, що неможливо запам'ятати всі назви. Крім винтажа, тут так само знаходяться магазини, присвячені різним субкультур і екстравагантні шоу-руми.

На площі Glòries Catalanes знаходиться найстаріша в Барселоні барахолка Els Encants - вона працює з 14 століття і колись вважалася найбільшою ярмарком у всій Європі На площі Glòries Catalanes знаходиться найстаріша в Барселоні барахолка Els Encants - вона працює з 14 століття і колись вважалася найбільшою ярмарком у всій Європі. Зараз тут продають вінтажні аксесуари, прикраси, секонд хенд одяг, старовинні меблі та інші артефакти для колекціонерів.

Ви знаєте ще якісь цікаві магазини в Барселоні? Поділіться в коментарях!

Оцінити цю посаду

Google+

Ви знаєте ще якісь цікаві магазини в Барселоні?
Новости