• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Курс Спеціаліст в 1С: Бухгалтерія 8, редакція 3.0 в «Спеціаліст»


Цю Програму підвищення кваліфікації
в нашому Центрі успішно закінчили
285 осіб!

Комплексна програма відповідає вимогам професійного стандарту «Бухгалтер», затвердженого наказом Мінпраці та соціального захисту РФ від «22» грудня 2014 р № 1061н. Входить в програму підготовки до сертифікаційного іспиту «1С: Професіонал: 1С: БУХГАЛТЕРІЯ».

Труднощі з реєстрацією господарських операцій? Занадто багато часу займає складання бухгалтерських звітів? Низька ефективність роботи? Освойте програму 1С: Бухгалтерія 8 під керівництвом досвідченого наставника.

Сьогодні більш ніж у 90% вакансій роботодавцям потрібні співробітники зі знанням 1С: Бухгалтерія 8. Це наймасовіша програма автоматизації бухгалтерського і податкового обліку. Ви навчитеся впевнено працювати в 1С: Бухгалтерія 8, вирішувати всі поставлені перед вами професійні завдання, скоротіть терміни розрахунку, підготовки необхідної документації.

Викладачі-практики поділяться з вами власним кейсами. Ви освоїте всі особливості відображення будь-яких господарських операцій з різних розділів обліку. Дізнаєтеся особливості обліку всіх господарських операцій, в тому числі таких як облік виробничих операцій, розрахунки у валюті, переоцінка валюти, облік НМА та т.д.

Ця комплексна освітня програма розроблена для підготовки бухгалтерів та інших фахівців, що бажають освоїти 1С: Бухгалтерія 8 версії 3.0. Дуже багато часу приділяється новому функціоналу редакції 3.0, який значно підвищує ефективність роботи з програмою і розширює її можливості в порівнянні з попередніми версіями. Розглядаються нові можливості по роботі з довідниками, при реєстрації операцій і аналізі даних.

Комплексна програма буде корисна як початківцям, так і досвідченим бухгалтерам, кадровикам, менеджерам, програмістам, адміністраторам, IT-фахівцям і всім, хто хоче навчитися вести бухгалтерський облік в 1С.

Після завершення навчання ви будете вміти:

 • визначати особливості відображення різних господарських операцій;
 • відпрацьовувати основні прийоми і навички використання коштів програми для ведення складного бухгалтерського обліку;
 • налаштовувати програму на ведення обліку;
 • працювати з довідниками програми;
 • реєструвати господарські операції;
 • формувати стандартні бухгалтерські звіти;
 • використовувати можливості програми для підвищення ефективності роботи;
 • заповнювати регламентовану бухгалтерську звітність.
 • Чому потрібно вчиться саме у нас?

  «Спеціаліст» є центром сертифікованого навчання 1С, акредитований і тісно співпрацює з Інститутом професійних бухгалтерів Росії, Інститутом професійних бухгалтерів Московського регіону. По завершенні навчання ви отримуєте не тільки престижний сертифікат Центру «Спеціаліст» , А й сертифікат компанії 1С .

  Вчіться у провідних професіоналів країни! Приходьте в Центр «Спеціаліст».


  - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

  * «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

  Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

  ** Знижка діє тільки при одноразовій оплаті всієї комплексної програми

  Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


  свідоцтво


  посвідчення *


  Сертифікат міжнародного зразка


  свідоцтво 1С

  * Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

  Після закінчення кожного окремого курсу, що входить до Програми підвищення кваліфікації, в вашому особистому кабінеті формуються електронні сертифікати про навчання за кожним окремим курсом. Після закінчення навчання за Програмою підвищення кваліфікації ви отримуєте Посвідчення про підвищення кваліфікації за цією програмою. Якщо ви проходили курси, що входять до Програми підвищення кваліфікації, окремо, то ви отримаєте Посвідчення за кожен пройдений курс.

  Обов'язково уточнюйте перед укладенням договору, який документ Вам буде виданий після закінчення навчання!

  Всі документи Центру Труднощі з реєстрацією господарських операцій?
  Занадто багато часу займає складання бухгалтерських звітів?
  Низька ефективність роботи?
  Чому потрібно вчиться саме у нас?
  Новости