• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Авансовий звіт в 1С 8.3 бухгалтерія по кроках

 1. Крок 1. Відкрийте в вікно «Авансові звіти» в 1С 8.3
 2. Крок 2. Заповніть основні реквізити авансового звіту в 1С 8.3
 3. Крок 3. Заповніть витратні розділи авансового звіту
 4. аванси
 5. Товари
 6. оплата
 7. інше
 8. Крок 4. Збережіть і роздрукуйте авансовий звіт з 1С 8.3

Організації регулярно видають своїм співробітникам підзвітні кошти. Ці гроші працівники витрачають на господарські потреби - на відрядження, поштові витрати, покупку канцелярських товарів, основних засобів. Документ, в якому відображаються витрати підзвітних осіб, називається авансовий звіт. Як зробити авансовий звіт в 1С 8.3 Бухгалтерія по кроках? Як оформити добові в авансовому звіті в 1С 8.3? На ці питання ми відповімо в статті. «БУХСОФТ» ЗВІТНІСТЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Тестируйте і відправляйте звіти в фонди та інспекції онлайн! Швидке підключення.
Знайдете дешевше - повернемо гроші! Дізнатися докладніше ⟶

Авансовий звіт складають на кожного співробітника, якому видано гроші під звіт. Він складається з двох розділів.

У першому можна побачити:

 • суму заборгованості на момент оформлення звіту або організації перед співробітником (перевитрата), або співробітника перед компанією;
 • скільки грошей видано за авансовим звітом;
 • загальну суму витрат по авансовому звіту;
 • залишок заборгованості по підзвітній.

У другому розділі можна детально подивитися, на що були витрачені гроші підзвітній. Зробити авансовий звіт в 1С 8.3 можна в 4 кроку.

Як зробити авансовий звіт в програмі Правконс

Крок 1. Відкрийте в вікно «Авансові звіти» в 1С 8.3

Зайдіть в розділ «Банк і каса» (1) і натисніть посилання «Авансові звіти» (2).

У вікні, ви побачите список всіх авансових звітів. Для створення нового авансового звіту натисніть кнопку «Створити» (3).

Відкриється вікно для формування авансового звіту. Воно виглядає так:

Крок 2. Заповніть основні реквізити авансового звіту в 1С 8.3

У верхньому розділі авансового звіту заповніть поля: «Організація» (4), «Підзвітна особа» (5), «Склад» (6). Склад заповнюють, якщо подотчетнік набував товарно-матеріальні цінності або основні засоби.

Крок 3. Заповніть витратні розділи авансового звіту

Далі заповніть дані на вкладках (7), що відповідають характеру витрат підзвітної особи:

 • «Аванси». Тут відобразіть суми, видані співробітнику під звіт;
 • «Товари». Ця вкладка призначена для обліку куплених товарів;
 • «Зворотна тара». Вкладка заповнюється, якщо підзвітна особа отримала від постачальника поворотну тару;
 • «Оплата». Цю вкладку використовуйте, якщо подотчетнік заплатив постачальнику за товар;
 • «Інше». У цій вкладці відображаються на відрядження, поштові, транспортні та інші витрати, які знайшли відображення в інших вкладках.

У цій вкладці відображаються на відрядження, поштові, транспортні та інші витрати, які знайшли відображення в інших вкладках

Розповімо про заповнення цих вкладок докладніше.

аванси

У вкладці «Аванси» (8) відобразіть видані підзвітній суми. Для її заповнення в поле «Документ авансу» виберіть зі списку потрібний видатковий касовий ордер. Сума авансу заповниться автоматично.

Товари

Якщо подотчетнік придбав товари чи матеріали, то відобразіть їх найменування та вартість у вкладці «Товари» (9). В поле «Документ (витрати)» впишіть вид документа, за яким отримано цінності, його номер і дату. В поле «Номенклатура» вкажіть назву товарів або матеріалів, які придбав подотчетнік по цій накладній. Заповніть також поля «Кількість» і «Ціна». Дані для поля «Сума» авансового звіту, 1С 8.3 вважатиме сама. «Рахунок обліку» 1С 8.3 визначить автоматично, в залежності від виду пріходуемих номенклатури (товар, матеріали, основні засоби).

оплата

Якщо підзвітна особа оплатила товар або послуги з підзвітної суми, то заповніть вкладку «Оплата» (10) авансового звіту в 1С 8.3. В поле «Документ (витрати)» вкажіть вид документа, який був оплачений. В поле «Контрагент / договір» виберіть постачальника і вкажіть реквізити договору з ним. В «Зміст» впишіть призначення оплати, наприклад, «Оплата за акумуляторні батареї». В поле «Погашення заборгованості» виберіть, за яким документом зроблена оплата. Також вкажіть суму оплати (поле «Сума»).

інше

Вкладку «Інше» (11) авансового звіту в 1С 8.3 заповнюйте, якщо підзвітна особа звітує по відрядженні, а також транспортним, поштовим і інших витрат, не відображених в попередніх вкладках. Аналогічно попереднім вкладках заповніть «Документ витрати». В поле «Номенклатура» виберіть витрати, за які звітує подотчетнік, вкажіть суму витрат (поле «Сума»). Поле "Счет затрат" авансового звіту, 1С 8.3 заповнить автоматично.

Крок 4. Збережіть і роздрукуйте авансовий звіт з 1С 8.3

Після заповнення всіх полів авансового звіту в 1С 8.3, ви можете провести і роздрукувати авансовий звіт. Натисніть кнопку «Провести» (12). Тепер в обліку є бухгалтерські записи за авансовим звітом. Для того щоб роздрукувати документ, натисніть кнопку «Друк» (13).

Читайте як зробити авансовий звіт в 3 кроки.

.

1с номенклатура: читайте статтю


Бухгалтерія по кроках?
Новости