• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Безпека на дорогах України - Курси водіння Автоліон в Харкові

  1. Також для забезпечення безпеки на дорогах України, ЄС надасть 4.25 млн євро в якості гранту для підготовки...

Безпека на дорогах України: 5 міст отримають по 75 млн євро в якості позики. Безпека на дорогах України: 5 міст отримають по 75 млн євро в якості позики
Стало відомо, що Європейський інвестиційний банк виділить Україні 75 мільйонів євро для створення і просування проекту під назвою «Підвищення безпеки доріг в містах України». Дана угода була підписана на саміті Україна-ЄС, яке відбулося в Брюсселі.
Як повідомила віце-прем'єр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, 75 млн євро будуть надані п'яти найбільших містах України, а саме: Київ, Дніпро, Харків, Львів та Одеса.

Також для забезпечення безпеки на дорогах України, ЄС надасть 4.25 млн євро в якості гранту для підготовки даного проекту, а також його подальшого розвитку.

Відомо, що виконавцем проекту «Підвищення безпеки доріг в містах України» є Міністерство інфраструктури України, а одержувачами коштів від Європейського інвестиційного банку - міська влада Києва, Дніпра, Харкова, Львова та Одеси.
Європейський інвестиційний банк стверджує, що всі кошти будуть спрямовані виключно на будівництво доріг, тобто на поновлення дорожньої інфраструктури, а також оптимізацію транспортних систем, оновлення дорожньої інфраструктури, вдосконалення перехресть на найнебезпечніших ділянках доріг.
Також цей проект передбачає розвиток мережі пішохідних та велосипедних доріжок, впровадження обмеження швидкості в зонах, де розташовані школи, дитсадки, а також в місцях скупчення людей. В рамках проекту буде створена система планування міського транспорту та впровадження IT-системи управління дорожнім рухом.

Новости