• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Бічні вилочні навантажувачі

  1. Бічні багатоходові навантажувачі у дистриб'ютора в Росії
  2. Кращі умови для покупки навантажувачів з боковим завантаженням - позитивні відгуки клієнтів в Росії
  3. Де купити бічний навантажувач?
отримати консультацію

Ціна від 200 руб.

Така вантажна техніка, як вилочні навантажувачі може бути представлена ​​виробниками і постачальниками в широкому асортименті модифікацій. Сьогодні великою популярністю користуються бічні навантажувачі та досить універсальні багатоходові навантажувачі.

Навантажувачі з бічним завантаженням використовуються тоді, коли виникає необхідність в навантаженні довгомірних і великогабаритних, нестандартних вантажів. Хочете максимально ефективно використовувати можливості простору і вантажно складської техніки?

Бічні багатоходові навантажувачі у дистриб'ютора в Росії


Бічний навантажувач може використовуватися Вами в тому випадку, якщо Ви займаєтеся деревообробкою, виробництвом виробів з листового заліза і інших великогабаритних і довгомірних матеріалів.

Найбільш відомим виробником бічних автонавантажувачів є італійська компанія BAUMANN SrL . Навантажувач з боковим завантаженням вантажу від даного виробника відрізняється високою якістю, надійністю і значними експлуатаційними характеристиками (серед яких велику вагу вантажу, що переміщується, можливість роботи в приміщеннях відносно невеликій площі і т.д.).

Придбати навантажувач з бічної платформою BAUMANN вантажопідйомністю від 3 до 50 тонн для довгомірного і великогабаритного вантажу Ви можете в АТ «Компанія інновацій і технологій». У програмі поставки в Росію є різні бічні навантажувачі, в залежності від місця експлуатації - дизельні та газові переважно для зовнішнього використання та електричні бічні навантажувачі для роботи всередині виробничих і складських будівель.

Останнім часом різко зросла популярність багатоходових авто і електронавантажувачів. Кращими помічниками на багатьох складах і виробництвах довгомірної продукції протягом багатьох років є універсальні навантажувачі від німецької компанії HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG , Яка випускає великий асортимент вантажно складської техніки. В першу чергу це знамениті чотирьохходові акумуляторні навантажувачі HUBTEX MQ г / п від 1500 кг до 20 тонн, багатоходові дизельні автонавантажувачі, які рухаються в різні боки, HUBTEX DQ г / п від 3 до 10 тонн. Є також акумуляторний багатоходової електронавантажувач HUBTEX DQ 30 E вантажопідйомністю 3 тонни.

В асортименті також представлені бічні штабелери компанії Genkinger-Hubtex (Німеччина) вантажопідйомністю від 1400 до 4000 кг. Бічний повідковий штабелер має всі плюси бічної вантажної техніки, даний електроштабелери без проблем справляється з довгомірним вантажем. А головна перевага це ціна бокового штабелера - вона в рази менше вартості бокового або багатоходового електронавантажувача.

Кращі умови для покупки навантажувачів з боковим завантаженням - позитивні відгуки клієнтів в Росії


Всі бічні і багатоходові навантажувачі можуть додатково оснащені будь-яким корисним навісним обладнанням для навантажувачів для зручності експлуатації і можливості складувати глибоко розташовані вантажі, працювати одночасно з кількома пачками товарів і т.д .. На ринку Росії бічні навантажувачі BAUMANN і багатоходові електронавантажувачі HUBTEX відомі досить тривалий період часу. В експлуатації вони зарекомендували себе як невибаглива складська техніка для ефективного виконання робіт по переміщенню нестандартних і довгих вантажів.


Де купити бічний навантажувач?

«Компанія інновацій і технологій» - продаж бокових навантажувачів, а також комплексного устаткування і техніки для підприємств Росії за привабливою вартістю. На нашому сайті Ви можете в онлайн-режимі ознайомитися з пропонованими товарами, а досвідчені менеджери - проконсультують по будь-якому питанню, нададуть актуальну інформацію про ціну, гарантії, а також про варіанти доставки не тільки по Москві, але і по всій Росії.

Каталог бічних навантажувачів - технічні характеристики, фото і відео, сервіс і запчастини. Щоб купити бічний навантажувач - досить зв'язатися з нашими фахівцями по телефону, або залишити заявку на сайті.

Звертайтеся в Москві: ☎ 8 (495) 505-89-15, в Тольятті 8 (8482) 73-51-22, по всій Росії ★ 8 (800) 707-07-45 або по онлайн запитом ціни . Ви також можете розмістити замовлення по E-mail: [email protected] .

Хочете максимально ефективно використовувати можливості простору і вантажно складської техніки?
Де купити бічний навантажувач?
Новости