• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Учасники АТО і тимчасові переселенці отримають пільгові кредити на будівництво житла в селі

Ми розширюємо можливості надання таких кредитів і зможемо збільшити будівництво такого житла, розширивши коло позичальників.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Уряд затвердив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі». «Громадяни, які були змушені переселені з тимчасово окупованих територій, зможуть отримати такий кредіт. учасники бойових дій отримають такий кредит в першу чергу», - пояснив суть постанови чиновник.

За його словами, в 2015 році було надано 2 972 таких кредиту. «Програма розроблена для того, щоб посилити можливість будівництва на селе.Ето постанову створить додаткові можливості і для розвитку об'єднаних територіальних громад», - підкреслив Геннадій Зубко.

Постанова передбачає надання кредиту різним соціальним верствам сільського населення - як таким, що працюють в особистих селянських господарствах, так і працюючим в суспільному виробництві, в тому числі внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, які виявили бажання працювати і проживати в сільській місцевості відповідно до тимчасової реєстрації в сільських населених пунктах.

Документом передбачено першочергове надання кредитів учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції і громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, постановою збільшено граничний розмір кредиту, який розрахований з урахуванням інфляційних процесів в державі.

джерело: minregion.gov.ua

Можливо, Вам також буде цікаво

Новости