• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

БМПТ "Термінатор-2" надійдуть в російську армію: Новини Накануне.RU

БМПТ "Термінатор-2" надійдуть в російську армію

Російські військові візьмуть на озброєння бойові машини підтримки танків (БМПТ) "Термінатор-2", які випускаються корпорацією "Уралвагонзавод" (головне підприємство розташоване в Нижньому Тагілі). Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на інформоване джерело в оборонно-промисловому комплексі.

Читайте також:

"Принципове рішення про прийняття на озброєння" Термінаторів "прийнято. Найближчим часом очікується підписання відповідних документів", - сказало джерело.

Офіційних коментарів від "Уралвагонзавода" і Міноборони поки не надходило.

Офіційних коментарів від Уралвагонзавода і Міноборони поки не надходило

"Термінатор" - російська бойова машина, призначена для дії у складі танкових формувань з метою ураження протитанкових засобів противника: для ефективного придушення живої сили противника, оснащеної гранатометами, протитанковими комплексами, стрілецькою зброєю; є також можливість вражати на ходу і з місця танки, БМП, дот, дзот і інші високозахищені мети.

Новітня модифікація бойової машини підтримки танків "Термінатор-3" буде створена на базі універсальної бойової платформи армату.

Влітку 2017 року БМПТ пройшла випробування в бойових умовах в Сирії , Беручи участь в боях проти бойовиків забороненої в Росії організації ІГ.

У 2017 році на форумі "Армія-2017" Мініоборони підписало контракт на поставку машин.

Новости