• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Енергетичний масаж обличчя і тіла, оздоровлюючий масаж енергетичних точок

Чув, що існує енергетичний масаж. Хто, що-небудь знає чи чув про це, будь ласка, розкажіть, що він собою являє, і де йому вчать. Дякуємо.

Дякуємо

- Якщо мається на увазі безконтактний масаж, то його зазвичай застосовують масажисти передпенсійного віку для приховування своїх фізичних недоліків в плані проведення якісного контактного масажу. Жарти жартами, але два екстрасенса які попалися мені в перебуванні роботи масажистом в міській лікарні, незважаючи на ахання щодо моєї позитивної енергетики та спроби навчити робити паси руками в кінці масажу у вигляді букви "Z", так і не віддячили за масаж.

На цілителів ж вчать в Асоціації нетрадиційної медицини, це дозволяє отримувати навіть ліцензії МОЗ. Також косметологи проводять типу енергетичний масаж обличчя. Ви зрозуміли, як я ставлюся до такого безконтактного масажу обличчя, тіла, голови (а застосовують його всюди).

- Енергетичний масаж. Це працює, тільки для тих пацієнтів, хто в це вірить. Своєрідний сеанс гіпнотерапії. Є легковнушаемие особистості. Для них, дуже важливо, коли інша людина (масажист), говорить, що вирівняв ауру і закрив діри. І не дивно, що це працює для даного пацієнта. Вся справа в силі уяви.

Але, є ж унікуми, які можуть впливати енергетично. Але їх так мало. Набагато більше, тих хто говорить що може робити енергетичний масаж, дані приклади я зустрічав не тільки на відео, але і життя.

Хоча, є кілька прийомів, яким мене навчив Терешкин С.Н.

Перед масажем уявіть, що тримаєте в руках сонячний кульку. Постаратися відчути тепло і в'язкість цієї кулі. Потім подумки, уявити картину, що з кожного твого пальця виходить промінчик енергії. Постаратися подумки, доторкнутися до будь-якого предмета і "відчути" його структуру: шорсткий, гладкий та інше. Після такої розминки, руки чутливіші. І одужання хворого йде швидше.

- Я більше вірю в енергетичний масаж точок, тобто мається на увазі точковий масаж. Там йде робота з особливими точками на тілі людини, проте працювати руками потрібно, також потрібні великі знання і особливе почуття даних точок і проблем з ними.

- Енергетичний масаж бачила тільки на відео, читав відгуки. У безконтактний масаж не вір, однак є деякі прийоми, що дозволяють досягти більшого ефекту при класичному масажі тіла. Колега почав, я продовжу.

Інший прийом, перед початком сеансу масажу. Попросіть пацієнта уявити, що він знаходиться на березі океану з чистою водою. Лежить в прибережній лінії, попросіть подумки уявити, що накочуються хвилі і забирають з собою, біль, кожна хвиля приносить чисту воду, а йде більш темна, так як забирає хвороби. Працюю, під шум океану.

Наступний варіант. Прошу пацієнта візуалізувати біль. Як вона виглядає, де знаходиться. Потім, ми працюємо разом. Роблячи масаж, прошу представити, що мої руки забирають цю біль, ми разом видаляємо візулізацію хворого. З кожним масажним прийомом, питати, як зараз відчуваєте, де біль, як вона виглядає?

Звичайно, прийомів і методів більше, ніж я написала.

Буду рада почути, інші методи і прийоми. Такий енергетичний масаж дає чудові відгуки, напевно, як за рахунок психотерапії та візуалізації.

- Розумні поради! Але не завжди ти можеш все сказати пацієнтові. Є люди, які не вірять або не можуть уявити картинку. А якщо хворий чоловік місяць і з останніх сил прийшов до тебе, а ти кажеш -

біль іде, а біль не пішла? Тоді що він подумає про тебе, як про фахівця? Думаю, починати сеанс лікувального масажу слід з посмішки і теплих слів, що ви обов'язково допоможете, після огляду і діагностики. Поговоріть з ним, і Ви будете знати, що за людина перед Вами і чи можна з ним говорити на теми, про які ми написали. Взагалі є енергетичний масаж. Проводиться він на меридіанах людини і на місцях виходу чакр. Хто зацікавиться - розповім, як виконується енергетичний масаж тіла, голови, які є специфічні секрети майстерності.

- Повністю згодна з колегою з приводу енергетичного масажу. Я написала, тільки кілька прийомів, якими користуюся. І не з усіма, можна працювати, використовуючи уяву. Цей метод, краще застосовувати, коли діагноз поставлений і пацієнт прийшов не в перший раз. Все індивідуально. При запаленні сідничного нерва - енергетичний вплив - не допоможе. Ви джерело інформації! Звичайно розкажіть, про енергетичний маccаж на меридіанах людини. І про кістково-енергетичний масаж - що це таке і з чим його їдять (як роблять).

- Дякую за щирі інтерес, колеги. Зосередитися на думках

своїх і хворого. Для тебе головне - одужання хворого. Спочатку повірити в свої сили і попросити дозволу і допомоги згори. Коли отримано дозвіл, прочитати молитву на одужання хворого з його ім'ям, потім уявити великий міхур, куля, в якому знаходиться хворий і твої руки. Потім підставити руки до джерела природного світла, зарядитися і тільки потім прикласти руки до хворого місця

пацієнта. Працювати з закритими очима. Подумки просити постійно допомоги у Всевишнього, читаючи молитву про одужання больногого.

Як тільки відчуєш поколювання в долонях, печіння - треба поступово

Рекламна пауза :-)) : ПОТРЯСАЮЩИЕ ІСТОРІЇ УСПІХІВ і КРАСИ від відвідувачок сайту Красотуля.ру, - безліч реальних історій і фотографій "ДО" і "ПІСЛЯ" мотивує і надихайтеся !! >>>>

відняти руки від тіла хворого і швидко змити руки до ліктя проточною водою. Чи не витирай руки після енергетичного масажу! Просуши повітрям - це обов'язкова умова, щоб не прийняти негатив на себе! І якщо втомилася - Не примушуйте себе продовжувати. Так хворий відчуватиме себе краще.

- Величезна подяка за цікаву інформацію! Це дуже корисна техніка енергетичного масажу! Ви вважаєте, його може робити кожна людина, або обов'язково масажист повинен бути в деякому роді біоенерготерапевтів?

- Усі хвороби від нервів. Я робила чудовий лікувальний масаж , Хоча до цього був багаторазово енергетичний масаж тіла, знайшла в Спб дивовижного масажиста, практикуючого ручні техніки. А коли ми з ним заглибилися в психологію, я відчула ефект з першого сеансу звичайного класичного ручного масажу.

- Я також робила лікувальний масаж в Москві у професійного масажиста, який, однак, БІОЕНЕРГО штуками не займається. Однак від його рук було так тепло, що пройшла біль.

- Розумію вас, тільки це явище називається не енергетичний масаж, а професіоналізм у своїй справі. Всі хороші масажисти трохи чарівники.

Прокоментувати, обговорити прочитане можна на нашому форумі

Підготовлено спеціально для сайту Красотуля.ру


Сподобалося ?!Лайкні, поділися з друзями, відправ до себе на сторінку:

Всього прочитано: 1 441

З кожним масажним прийомом, питати, як зараз відчуваєте, де біль, як вона виглядає?
Тоді що він подумає про тебе, як про фахівця?
Ви вважаєте, його може робити кожна людина, або обов'язково масажист повинен бути в деякому роді біоенерготерапевтів?
Сподобалося ?
Новости