• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд вуличних рулонних штор для альтанки, веранд і терас

 1. Особливості вуличних рулонних штор
 2. варіанти кріплення

рулонні штори для альтанок, веранд або терас, призначених для захисту простору для відпочинку від пилу, вітру, дощу, крім того, при наявності великих незасклених прорізів вони служать захистом від протягів і вогкості. Добре облаштована веранда - прекрасне місце для того, щоб посидіти з друзями, пограти з дітьми, влаштувати романтичний вечір або просто випити чашечку чаю в дощовий і сумний осінній день.

На ілюстрації представлена ​​альтанка, яка загороджена такими фіранками. Видно, що в експлуатації вони досить зручні, адже піднімати і опускати їх можна не тільки повністю, але і до певного рівня.

При оформленні такого приміщення слід особливо уважно поставитися до вибору штор, так як ці фіранки мають більшу призначення, ніж просто для естетичної краси. Слід зазначити, що для веранд не підходять такі ж фіранки, які використовуються в кімнатах, спальнях, кухнях або віталень у внутрішніх приміщеннях. Чому?

Тому що такі штори використовуються на вулиці, а значить вони схильні до впливу вітру, дощу та інших факторів, властивих тільки вулиці. Це означає, що якщо не враховувати ці фактори при виборі штор, тераса може стати незатишним місцем для посиденьок, а самі штори можуть дуже швидко зіпсується, якщо матеріал не призначений для такого навантаження.

Читайте також: Штори і фіранки для альтанок і веранд

На фото нижче представлений варіант рулонних штор, але з тканинних матеріалів. Як і видно на ілюстрації, тканина може бути не тільки однотонною, але і мати певний малюнок.

Як і видно на ілюстрації, тканина може бути не тільки однотонною, але і мати певний малюнок

Відмінним рішенням для облаштування терас є вибір рулонних варіантів. Цей вид штор вже давно виготовляється з урахуванням того, щоб його можна було використовувати на вулиці, крім того, матеріали, з яких виготовляються такі полотна, робляться не тільки на тканинній основі. Нижче будуть розглянуті особливості рулонних штор для вулиці - відмінний варіант для облаштування альтанки.

Особливості вуличних рулонних штор

Вуличні рулонні штори рідко виготовляються з тканинних матеріалів, так як вони призначені для альтанок. Тканина призначена для використання лише в літній сезон, тому такі штори не підходять для цілорічного використання. Проте якщо альтанка використовується тільки влітку, і є можливість збирати і розбирати фіранки (що, до речі, досить трудомісткий процес), можна зупинитися на виборі тканинних панелей. Однак цей варіант не є кращим.

Для вуличних варіантів таких фіранок виготовляють тканинні панелі з поліестеру. Цей матеріал просочують ПВХ, і він має цілий ряд переваг. Ось лише деякі з них:

 1. Такі панелі довго експлуатуються, вони практично не зношуються (тобто є дуже зносостійкими), оскільки призначені для використання на вулиці.
 2. Матеріал не реагує на перепади температури, більш того, низькі і високі температури не вплине згубно на панелі і ніяк не впливають на х експлуатацію.
 3. Тканина не промокає під дощем, не травмується під вітром. Згодом експлуатації в агресивних погодних умовах матеріал не деформується.
 4. ПВХ не електризується.
 5. Дані вид матеріалу є вологостійким, тому відмінно захищає від дощу і не промокає, навіть в сиру погоду і при тривалих дощах. Також він захищає від снігу.
 6. Поліестер не горить, і тому його можна використовувати для прикриття альтанки, яку використовують як місце, де варто мангал і де розводять відкритий вогонь.
 7. При експлуатації матеріал не заламується, крім того, що він дуже зносостійкий.
 8. Найчастіше поліестер виготовляє напівпрозорим, що дозволяє пропускати в альтанку, яка прикрита такими шторами, трохи денного розсіяного світла, в той же час, не створюючи темряви в огородженому приміщенні.

Якщо ж потрібно повністю затемнити альтанку і захистити її від попадання сонячних променів, можна використовувати тканину блекаут .

варіанти кріплення

Тканинні рулонні панелі, виготовлені з ПВХ, або з текстильного матеріалу кріпляться різними способами. Нічого складного в такому кріпленні немає, його можна встановити самостійно, якщо тільки мати необхідний інструмент і елементарні будівельні навички.

Більш того, слід повністю слідувати запропонованої до кріплення інструкції, так як якщо не розбиратися в механізмі управління рулонних штор, то можна легко пошкодити його і таким чином зробити його непридатним для експлуатації.

Найчастіше такі штори кріпляться скобами з ремінцями (зустрічаються також поворотні варіанти). Це кріплення цінується завдяки тому, що витримує сильні пориви вітру, при цьому не травмується матеріал. Більш того, легко експлуатувати рулонну панель - на такому кріпленні вона легко відкривається і закривається так, щоб відкривалося вікно лише частково. При такому способі управління легко зібрати всю штору в рулон над прорізом.

Рідше зустрічаються інший варіант кріплення - напрямні з роликами або трос з карабінами. Цей варіант значно дорожче, і частіше призначений для горизонтального розміщення штор, наприклад, для жалюзі. Більше він підходить для стандартних текстильних варіантів, тому його рідко використовують для кріплення штори на веранді . Проте, якщо для вулиці все ж були обрані тканинні панелі, а не виготовлені з поліестеру, можна зупинитися на цьому варіанті, якщо його ціна здається доступною.

вибору фіранок для терас, веранд , Або вуличних альтанок слід приділяти чималу увагу. Чому? Тому що вуличне приміщення практично не захищена від мінливих погодних умов, проте саме такі приміщення найчастіше служать для створення затишку і тепла в садибі.

На люстрації представлена ​​веранда закритого типу, і засклені віконні прорізи закриті саме такими фіранками. Є скла будуть підняті, а рулони опущені, приміщення буде захищено від сонячного світла, але буде мати хорошу вентиляцію.

Є скла будуть підняті, а рулони опущені, приміщення буде захищено від сонячного світла, але буде мати хорошу вентиляцію

Більш того, облаштування альтанки дуже сильно впливає на експлуатацію самого приміщення. Якщо тераса або веранда, або окремі вуличні приміщення не загороджені спеціальними фіранками, створюються величезні труднощі з їх використанням. Це автоматично означає, що дуже в багатьох випадках стає неможливим використання цього приміщення для відпочинку і проведення часу.

Це автоматично означає, що дуже в багатьох випадках стає неможливим використання цього приміщення для відпочинку і проведення часу

На що слід звертати увагу при виборі фіранок для вулиці? По-перше, на їх практичність. Якими б гарними або модними не були б фіранки, якщо їх складно буде використовувати, гроші будуть витрачені даремно.

Якими б гарними або модними не були б фіранки, якщо їх складно буде використовувати, гроші будуть витрачені даремно

По-друге, слід підбирати правильні матеріали, які є досить зносостійкими для вулиці, але в той же час зовні мають привабливий вигляд. На сучасному ринку є достатній вибір таких матеріалів. На ілюстрації вище видно, як красиво підібрані штори з урахуванням оформлення будівлі і колірної гами.

На ілюстрації вище видно, як красиво підібрані штори з урахуванням оформлення будівлі і колірної гами

По-третє, фіранки повинні повністю виконувати свої функції, а у вуличних штор їх кілька - захист від сонця, вітру, дощу, затемнення приміщення, збереження тепла і створення затишку. Беручи до уваги всі ці фактори можна вибрати найбільш підходящий варіант рулонних штор.

Чому?
Чому?
На що слід звертати увагу при виборі фіранок для вулиці?
Новости