• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Інтернет-магазин скейтборд, кеди Vans, Saucony, Чебоксари

  1. Топові Скейтборди в Чебоксарах і Йошкар-оле!
  2. Лонгборди в стилі серферів surf-style в Чебоксарах і Йошкар-оле!
  3. 100% справжні зимові куртки аляски в Чебоксарах і Йошкар-оле!
  4. Кеди Vans і куртки Anteater купити в Чебоксарах легко!

Наш магазин Kingpinshop Наш магазин Kingpinshop.ru працює з 2006 року. За цей період пройшла величезна кількість покупців, багато позитивних відгуків і задоволених клієнтів. Наш магазин не стоїть на місці, ми ростемо і розвиваємося разом з вами.

Збільшуємо свій асортимент, знаходимо кращих постачальників, якісні товари. Намагаємося обслуговувати своїх покупців максимально швидко і комфортно.

Топові Скейтборди в Чебоксарах і Йошкар-оле!

скейтборд - дошка, що складається з фанери, яка містить кілька шарів шпону, встановлена ​​на колеса невеликого діаметру (ролики). Може використовувати скейтборд як транспортний засіб, або як спортивний інструмент для виконання різних трюків.

Лонгборди в стилі серферів surf-style в Чебоксарах і Йошкар-оле!

Лонгборд - елітарний, але доступний за ціною родич скейтборду. Відмінно підійдуть для сімейного прогулянки і вечірки друзів. Якщо ви тільки починаєте кататися - вибирайте лонгборд - круизер: стійка підстава, маневреність, доступні ціни підійдуть для розслабленого катання і трюків.

100% справжні зимові куртки аляски в Чебоксарах і Йошкар-оле!

Чоловіча зимова куртка аляска є одним з найпопулярніших видів верхнього одягу. Дану модель куртки можна носити з різними елементами гардероба: джинсами, спортивними штанами і класичними брюками будь-якого крою.

Кеди Vans і куртки Anteater купити в Чебоксарах легко!

Представлені світові і російські бренди. Вся продукція представлена ​​у нас оригінальна. Магазин працює тільки з офіційними представництвами брендів в Росії.

Наші постійні партнери Anteater, Kusto , Saucony , Vans , Dakine, Arton, Footworkskateboards , Absurdskateboards, Sammy Icon, Mi Pac, Mitchell & Ness, 47 Brand, Atributika Club та інші.

Магазин Кінгпін цінує своїх покупців і друзів за підтримку. Докладає всіх зусиль для того, щоб асортимент нашого магазину став цікавішим і більше, ціни доступніше, а обслуговування приємне.

Новости