• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Теракт, який перевернув світ

trasyy  :  Теракт 9/11 trasyy : Теракт 9/11. Всесвітній торговий центр. Нью Йорк. Найстрашніші кадри подій

Ці події увійшли в історію і назавжди залишаться в пам'яті мільйонів людей. Терористичний акт 11 вересня 2001 року - ланцюг катастроф, що викликали масову загибель людей в Нью-Йорку, Вашингтоні та південно-західній Пенсільванії в результаті захоплення пасажирських літаків і тарану ними будівель Всесвітнього торгового центру і Пентагону. В результаті терористичного акту, не рахуючи 19 терористів, загинули 2973 людини, в тому числі 246 тих, хто летів на літаках, 2602 - у вежах Всесвітнього торгового центру (з них 343 пожежних і 60 поліцейських) і 125 - в Пентагоні; крім того, 24 людини вважаються зниклими без вести.

В результаті терористичного акту, не рахуючи 19 терористів, загинули 2973 людини, в тому числі 246 тих, хто летів на літаках, 2602 - у вежах Всесвітнього торгового центру (з них 343 пожежних і 60 поліцейських) і 125 - в Пентагоні; крім того, 24 людини вважаються зниклими без вести

з блогу з блогу  trasyy trasyy

За офіційною версією, підготовка до терактів почалася ще в 1996 році. Терористи навчалися польотів в льотній школі в штаті Флорида. Потім 11 вересня 2001 19 терористів-смертників (камікадзе), озброївшись ножами для різання паперу, захопили 4 американських пасажирські літаки внутрішніх авіаліній і направили їх на таран «Веж-Близнюків» в Нью-Йорку і Пентагону у Вашингтоні. Безпосередньо очолював терористів Мохаммед Атта (1968-2001) - лідер гамбурзького відділення «Аль-Каїди». Планував теракти Халід Шейх Мохаммед, а організатором був глава «Аль-Каїди», Усама бен Ладен.

Перший літак «Боїнг-767» (Рейс 11 American Airlines, Бостон - Лос-Анджелес) врізався в хмарочос «Північна вежа» о 8:45 за місцевим часом. На борту був 81 пасажир (з них 5 терористів) і 11 членів екіпажу. Удар літака припав між 93-м і 99-м поверхами, убивши сотні людей, возгоревшейся паливо літака підняло температуру до 1000 градусів Цельсія. Стовп полум'я був таким потужним, що, коли вогонь кинувся вниз по шахтам ліфта, згоріли люди навіть у фойє будівлі. Приблизно тисяча осіб опинилася в пастці між 100-м і 107-м поверхами. О 10:29 палаюча «Північна вежа» звалилася.

О 10:29 палаюча «Північна вежа» звалилася

з блогу з блогу  trasyy trasyy

Другий літак «Боїнг-767» (Рейс 175 United Airlines, Бостон - Лос-Анджелес) врізався в «Південну вежу» на рівні 77-81 поверхів о 9:03 за місцевим часом. На борту було 56 пасажирів (з них 5 терористів) і 9 членів екіпажу. О 9:59 будівля завалилася у вогні.

з блогу з блогу  trasyy trasyy

Третій літак «Боїнг 757-200» (Рейс 77 American Airlines, Вашингтон - Лос-Анджелес) врізався в Пентагон в 9:40 за місцевим часом. Загинули 184 людини: 59 пасажирів (з них 5 терористів) і 6 членів екіпажу на борту Boeing 757, і 125 військовослужбовців і цивільних осіб усередині будівлі. Чому немає відео та фото цієї події досі загадка.

Четвертий літак «Боїнг-757» (Рейс 93 United Airlines, Ньюарк - Сан-Франциско) розбився в Пенсільванії в лісі в 125 кілометрах на південний схід від Піттсбурга. На борту було 37 пасажирів (з них 4 терориста) і 7 членів екіпажу. Записи «чорного ящика» і переговорів пасажирів і екіпажу з землею показують, що терористи спікірували в землю, коли пручаються пасажири спробували увірватися в кабіну пілотів.

Записи «чорного ящика» і переговорів пасажирів і екіпажу з землею показують, що терористи спікірували в землю, коли пручаються пасажири спробували увірватися в кабіну пілотів

з блогу з блогу  trasyy trasyy

ЗМІ повідомляли, що деякі пасажири і члени екіпажу змогли зателефонувати з мобільних телефонів з борта захоплених літаків. Ці пасажири повідомляли про кілька загарбників на борту кожного з рейсів. Пізніше ФБР ідентифікувало 19 з них, чотири на рейсі 93, і по п'ять на інших рейсах. Втім, достовірність дзвінків заперечується, оскільки можливість зателефонувати в таких обставинах сумнівна. Багато критиків заявляли, що дзвінки сфабриковані ФБР (особливе недовіру викликає дзвінок сина до матері, що починається з фрази: «Мама, це я, Джон Сміт», так як син навряд чи став би звертатися до матері, згадуючи своє прізвище).

Жоден з тих, хто був на борту захоплених літаків, не вижив. Число загиблих, за офіційними даними, 2973 - убитими, включаючи 247 на борту літаків (без урахування 19 терористів), 2602 - в Нью-Йорку в баштах і на землі, і 125 - в Пентагоні. Серед загиблих - 343 пожежних Нью-Йорка, 23 офіцера поліцейського департаменту Нью-Йорка і 37 портових поліцейських офіцера. Крім того, 24 людини як і раніше числяться зниклими без вісті.

Крім того, 24 людини як і раніше числяться зниклими без вісті

з блогу з блогу  trasyy trasyy

Крім 110-поверхових веж-близнюків, п'ять інших будівель ВТЦ (включаючи будівлю 7 ВТЦ), готель Марріотт, чотири станції підземки, а також будівля грецької православної церкви св. Миколи, були зруйновані або сильно пошкоджені. В цілому на Манхеттені постраждали 25 будівель, всі 7 будівель Всесвітнього торгового центру довелося зрівняти з землею. Пізніше будівля Deutsche Bank Building, що стояло навпроти ВТЦ, також довелося зруйнувати, через непридатною для існування, токсичного середовища всередині офісної вежі.

В результаті атаки обидва хмарочоса, прилеглі до них будівлі, а також одне крило Пентагону були зруйновані; загинуло близько трьох тисяч чоловік. Вона обозначілa початок нової епохи, коли повномасштабні війни можуть йти не тільки між державами, але і між державами та міжнародними угрупованнями, які не мають державної структури і державної відповідальності. Нью-Йоркська біржа на два дні припинила свою роботу.

Нью-Йоркська біржа на два дні припинила свою роботу

з блогу з блогу  trasyy trasyy

Прилеглий райoн, включаючи відомий Уолл-стріт, виявився засипаним попелом. Урядові установи були евакуйовані. Президент США оголосив про воєнний стан. Дана подія стало приводом війни США з Афганістаном і пізніше з Іраком ...

Читати далі в блозі автора

____________________________

serfilatov  :  Таємниця 11 вересня 2001 року близька до розгадки serfilatov : Таємниця 11 вересня 2001 року близька до розгадки?

11 вересня 2001 року в два будівлі Світового Торгового Центру (WTC) на Манхеттені з інтервалом в декілька десятків хвилин врізалися два цивільних авіалайнера. Цей теракт став, справді, поворотним пунктом у світовій політиці XXI століття. Власне кажучи, сам століття з цього і почався.

В матеріалі , Який був написаний до 10-ї річниці теракту в Нью-Йорку під назвою «Десять років минуло, але питання залишаються ...», серед інших доводів щодо справжніх причин подій 11 вересня привів я і такі припущення: «Уже в жовтні 2001 року з'являються статті, де звучать припущення про те, що ж відбулося насправді. Одну зі статей написала (можливо, це псевдонім) Кароль Валентин (Carol Valentine): «Операція 911: Пілотів-камікадзе не було». Ця стаття вказувала на можливість дистанційного керування великими реактивними літаками і була прибрана з Мережі дещо пізніше. Але, як стверджував Воланд, «Рукописи не горять!» Ось і спливло з часом підтвердження того, що ... технологія дистанційного керування авіалайнерами існує (!).

Технологія ця була розроблена фірмою «Northrop Grumman» для управління американським безпілотним військовим літаком «Global Hawk» (з розмахом крил, між іншим, як у «Боїнга 737»). «Раз вже можна дистанційно керувати цим безпілотником, то чи не могли літаки, які врізалися у вежі-близнюки, також управлятися дистанційно?» - ставить резонне питання Carol Valentine. Додамо від себе, що сьогодні використання безпілотників нікого не дивує. А ось десять років тому на них дивилися з подивом - як же ця штука може літати без льотчика? ..

Інший матеріал, який би розглядав можливість дистанційного керування «Боїнгами», написав тоді ж Джо Віаллс (Joe Vialls) в статті: «Наведення на ціль: Електронний викрадення літаків для атаки на ВТЦ». Він розповідає, як в середині 70-х дві американські корпорації співпрацювали з Агентством по новітнім оборонним проектам (DARPA) над системою, призначеної для дистанційного перехоплення захоплених літаків.

У ті роки літаки гнали все, кому не лінь - і палестинці, які йшли на вірну смерть заради перемоги своєї справи, і чисті психи, що ставили під загрозу життя пасажирів і екіпажів. Але були серед викрадачів і терористи, вбивали членів екіпажу заради викрадення літака в інші країни, де їх злочини будуть покриті «незалежним судом», а вони самі залишаться безкарними ...

А поки автори дослідження подій 11 вересня змушені були констатувати: «Нова технологія" перехоплення "дозволила наземним фахівцям повністю брати під контроль управління комп'ютеризованою системою управління польотом викраденого літака на відстані. Починаючи з моменту перехоплення, незалежно від бажань викрадачів або екіпажу, викрадений літак можна було повернути і приземлити автоматично на будь-якому аеродромі так само просто, як радіокеровану модель ».

Фантастика? Ось історичний факт. 1 грудня 1984 року зі авіабази Едвардс (США) злетів «Боїнг-720». 16 годин 22 хвилини він літав на дистанційному управлінні з манекенами в пасажирських кріслах. Виробив більше десятка зльотів-посадок. Закінчився політ умисним катастрофою лайнера ... Стверджують, що «з метою експерименту» «.

Ось що було написано мною в тому розслідуванні у вересні 2011 року.

Минуло ще майже чотири роки, і в руки потрапляє феєричний (!) Документ під назвою « FAA Needs a More Comprehensive Approach to Address Cybersecurity As Agency Transitions to NextGen »(« FAA вимагає більш всеосяжного підходу до кібербезпеки в період переходу Агентства до технологій Нового покоління »).

FAA ( «Federal Aviation Administration») - це Федеральне управління цивільної авіації США, що є агентством Департаменту транспорту США, яка керує всіма аспектами цивільної авіації. У цьому його доповіді від 14 квітня сказано буквально наступне: «According to FAA and experts we interviewed, modern communications technologies, including IP connectivity, are increasingly used in aircraft systems, creating the possibility that unauthorized individuals might access and compromise aircraft avionics systems». - «Згідно з даними FAA і опитаних нами експертів сучасних комунікаційних технологій, включаючи IP-підключення, зараз все частіше в авіації використовуються системи, які створюють можливість того, що несанкціоновані особи може отримати доступ і порушити системи авіоніки літаків».

Іншими словами - перехоплювати з землі керування літаком!

Ця доповідь відразу ж став предметом інтересу телекомпанії CNN, яка видала матеріал « GAO: Newer aircraft vulnerable to hacking ». - «GAO: Новітні літаки уразливі для викрадення».

GAO або Government Accountability Office це - «Рахункова палата» уряду США.

Так ось в цьому матеріалі CNN сказано, зокрема, наступне: «The government investigators who wrote the report say it is theoretically possible for someone with just a laptop to:

- Commandeer the aircraft

- Put a virus into flight control computers

- Jeopardize the safety of the flight by taking control of computers

- Take over the warning systems or even navigation systems »

«Урядові розслідувачі, які написали цей рапорт, кажуть, це теоретично хтось може використовувати просто ноутбук для:

- викрадення літака, перехопивши його управління,

- напрямки вірусу в комп'ютерну систему контролю польотів,

- поставити під загрозу безпеку польоту, взявши під контроль (бортові?) Комп'ютери,

- взяти на себе контроль систем "попередження" або навіть навігаційних систем ».

Один з опитаних CNN пілотів цивільної авіації США Джон Бартон (John Barton) заявив наступне: «... so getting into an airplane computer system I would think is probably quite easy». - «... проникнути з комп'ютерну систему авалайнера, я вважаю, цілком легко зробити».

Схоже, що співробітники FAA і GAO навіть не зрозуміли, яку БОМБУ вони підклали під історію 11 вересня 2001 року.

Чи не могли малобученние арабські терористи після захоплення «Боїнгів» високо в небі:

- визначитися, в якому напрямку Нью-Йорк і куди летіти, коли навколо одна вода Атлантики,

- філігранно точно здійснити зниження над Нью-Йорком,

- феноменально точно потрапити кожним з літаків в одне, а потім у другу будівлю Світового Торгового Центру. Знайомі мені льотчики стверджують, що таке можливе або з нагоди ви-со-чай-шей кваліфікації пілотів (названі американцями винними «саудівські терористи» до розряду таких пілотів не належать), або ... після перехоплення управління лайнером з Землі. Потрапити «Боїнгом» в будівлю це все одно, що потрапити голкою в висить нитку. А ось навести «Боїнг» на ціль - з Землі не проблема. Він, фігурально висловлюючись, і в нитку потрапить, не те, що в будівлю!

Якщо все-таки був перехоплення управління «Боїнгами» з Землі, то зрозумілішим може стати і історія з катастрофою третього будівлі WTC-7 на Манхеттені поруч з «близнюками» WTC, яке стояло на годину краху «близнюків», а через деякий час саме звалилося слідом за ними без будь-якого втручання ззовні. Хоча навколо було повно будинків, які не постраждали ...

Можливо, його просто підірвали, щоб приховати сліди техніки, за допомогою якої «Боїнги» були наведені на вежі-близнюки? Ця версія, висунута в перші місяці після трагедії 11 вересня, стає все більш правдоподібною в міру розкриття відомостей про технології, перш засекречених. Чи не так, панове? Ось і FAA прохопилося ...

Читати далі в блозі автора

«Раз вже можна дистанційно керувати цим безпілотником, то чи не могли літаки, які врізалися у вежі-близнюки, також управлятися дистанційно?
А ось десять років тому на них дивилися з подивом - як же ця штука може літати без льотчика?
Фантастика?
Бортові?
Можливо, його просто підірвали, щоб приховати сліди техніки, за допомогою якої «Боїнги» були наведені на вежі-близнюки?
Чи не так, панове?
Новости