• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Росавіація призупинила сертифікат авіакомпанії "Ак Барс Аеро"

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Росавіація призупинила сертифікат експлуатанта "Ак Барс Аеро", повідомляє прес-служба відомства. Таке рішення пов'язане з погіршенням основних виробничих показників і нестабільним фінансовим становищем авіакомпанії.

До припинення польотів "Ак Барс Аеро" привела сукупність фінансово-економічних факторів. У планах керівництва авіакомпанії - вийти з пропозицією про формування нової юридичної особи. як повідомила ТАСС прес-секретар "Ак Барс Аеро" Ільгіз Насібуллін, компанія планує відновити дію сертифіката протягом трьох місяців.

"Дія сертифікату призупинено Росавіації на наше прохання в зв'язку з припиненням польотів. Це формальна процедура. Протягом трьох місяців дію сертифіката можна легко відновити. За нашими прогнозами, цього терміну достатньо, щоб вирішити фінансові труднощі і відновити дію сертифіката", - заявила Насібуллін.

Тепер субсидовані перевезення в Приволзькому федеральному окрузі будуть виконувати авіакомпанії ГУП Оренбурзької області "Аеропорт Оренбург" і ЗАТ "Авіа Менеджмент Груп".

Нагадаємо, авіакомпанія "Ак Барс Аеро" з понеділка припинила відправлення регулярних рейсів на невизначений термін. Керівництво компанії пояснило своє рішення падінням курсу рубля і зниженням пасажиропотоку.

Посилання по темі

В результаті зростання курсу долара у компанії виникли труднощі з виплатами по лізингу, крім того, обслуговувати парк повітряних суден стало значно дорожче. Регулярні рейси перестали приносити авіакомпанії прибуток.

Авіакомпанія є офіційним перевізником уряду Татарстану. Літаки "Ак Барс Аеро" регулярно літали з Казані в Москву, Санкт-Петербург, Уфу і Омськ.

Новости