• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Настільна гра Монополія з банківськими картками (нова версія) - купити настільну гру Монополія з банківськими картками (нова версія) в Одесі, Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі, Дніпрі

  1. Монополія з банківськими картками: Крок до ногу з сучасним світом Пора звикнути, що за віконцем вже...
  2. Введіть ваш пін-код

Монополія з банківськими картками: Крок до ногу з сучасним світом

Пора звикнути, що за віконцем вже той час, коли банківськими пластиковими картками люди користуються набагато частіше, ніж грошима Пора звикнути, що за віконцем вже той час, коли банківськими пластиковими картками люди користуються набагато частіше, ніж грошима. І це не тільки популярно, але і зручно: тепер не потрібно носити з собою великі грошові суми, а в разі крадіжки або втрати гаманця - можна просто зателефонувати в банк і заблокувати картку, і тоді всі заощадження залишаються при вас.

Настільна гра Монополія з банківськими картками переводить звичну всім гру в площину безготівкового розрахунку, що дозволить учасникам ознайомитися з такою системою і виділити для себе переваги і недоліки користування пластиковими картами.

Гра Монополія з банківськими картками: лише безготівковий розрахунок

У грі Монополія з банківськими картками ви не знайдете грошей - це незвично, але цілком логічно, адже даний випуск планує показати гравцям, як можна збільшити ефективність і швидкість проведення будь-яких грошових операцій У грі Монополія з банківськими картками ви не знайдете грошей - це незвично, але цілком логічно, адже даний випуск планує показати гравцям, як можна збільшити ефективність і швидкість проведення будь-яких грошових операцій. Зате ви виявите тут багато інших корисних речей: ігрове поле, електронний банківський термінал, пластикові картки, а також звичні картки і фішки готелів і будинків, фішки гравців (скейтборд, мобільний телефон, каструля, гоночна машина, літак і роликові ковзани), карти власника , громадської скарбниці і «Шансу».

Як бачите, гра Монополія з банківськими картками зберегла суть базового випуску   монополії   , Змінивши лише спосіб розрахунку Як бачите, гра Монополія з банківськими картками зберегла суть базового випуску монополії , Змінивши лише спосіб розрахунку. Протягом партії учасники все так же будуть купувати і продавати нерухомість, отримувати і платити ренту за зупинки на клітинах суперників, будувати готелі і будинки, багатіти і давати в борг своїм конкурентам або банкрутувати і брати в борг самостійно. І всі ці дії будуть виконані виключно за допомогою електронного терміналу і пластикових карток, які, треба сказати, зроблені дуже правдоподібно і нагадують справжні банківські карти.

Спеціальні клітки на ігровому полі будуть давати учасникам хороший шанс (вибір картки з відповідною колоди) або відправляти під арешт (необхідність виконати умови, щоб вибратися і продовжити гру) - все вирішить доля і кидок кубика. Як і годиться, переможцем виявиться той, хто останнім втримається на плаву - не збанкрутував, а, навпаки, залишиться у своєму розпорядженні великої грошової сумою.

Введіть ваш пін-код

Введіть ваш пін-код

Дана гра для дітей покликана не тільки розважити дитину, а й розвинути фінансові можливості у молодшого покоління. Ще кілька десятків років тому настільки рання фінансова грамота могла б здатися зайвою, однак, в двадцять першому столітті сучасні технології реально вимагають це. Гра вчить правильно розпоряджатися великими грошовими сумами, покладаючись на зовнішні обставини і власну інтуїцію.

Вся серія ігор Монополія створена з економічним ухилом, щоб учасники могли обігравати і осмислювати ситуації, які відбуваються в реальному житті. Говоріть, що хотілося б, якраз, трошки нереальною? Тоді спробуйте зайнятися бізнесом в далекій галактиці разом з Монополія Зоряні війни або станьте мільйонером в мультяшному світі разом з монополія Міньйони . Одним словом - перевертався великими грішми всюди, де побажаєте!

Говоріть, що хотілося б, якраз, трошки нереальною?
Новости