• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Банківські картки в Грузії

 1. дебетові Дебетова карта Тінькофф - безкоштовне зняття готівки в усьому світі Скріншот з офіційного...

дебетові

Дебетова карта Тінькофф - безкоштовне зняття готівки в усьому світі

Скріншот з офіційного сайту  Тінькофф Скріншот з офіційного сайту Тінькофф

На відміну від кредитки, з дебетової картки найправильніше знімати готівку. Фішка дебетових карт Тінькофф в тому, що це можна робити абсолютно безкоштовно в будь-якому банкоматі світу. При цьому сума повинна бути не менше 3000 руб. або еквівалент.

Як вирахувати еквівалент в ларі? З недавніх пір дебетові карти Тінькофф можуть бути мультивалютними. Наприклад, можна відкрити додатковий рахунок в грузинських ларі і прив'язати його до вже існуючої рублевої карті. Це безкоштовно.

Головний плюс - зрозумілі рамки лімітів на безкоштовне зняття готівки (не потрібно переводити в розумі рублі в ларі, стоячи біля банкомату). Зараз ліміт від 100 (що за нинішнім курсом на 20% краще рублевого еквівалента в 3000 руб.) До 5000 ларі за розрахунковий період. Головний мінус - відсутність Кешбек при оплаті. Немає тут і відсотки на залишок.

Тобто, додатковий рахунок в ларі хороший виключно для зняття готівки. Оплати краще робити з рублевих - через Кешбек рублями, відповідно.

Тариф рахунку в ларі Тариф рахунку в ларі

Дебетова карта Тінькофф (по засланні 3 місяці безкоштовного обслуговування в подарунок) - відмінна карта для Росії, плюс непоганий курс конвертації для поїздок. Безкоштовне обслуговування (при дотриманні умов), 1% Кешбек на всі операції, 5% за обраними категоріями і до 6% на залишок по рахунку. Нещодавно додали 10% Кешбек за бронювання готелів та оренду авто через tinkoff.ru/travel.

Якщо відкрити вклад на суму від 50000 рублів (застрахований АСВ) - обслуговування безкоштовно на весь термін вкладу. за засланні бонус - 0,5% від суми вкладу одноразово при його першому поповненні.

Безкоштовна карта Кукурудза - курс ЦБ на всі покупки

Безкоштовна карта Кукурудза - курс ЦБ на всі покупки

Скріншот з офіційного сайту Кукурудза

переваги:

 • видається безкоштовно за пред'явленням паспорта громадянина РФ в будь-якому зв'язковому
 • безкоштовне річне обслуговування
 • безкоштовні push-повідомлення по всіх операціях
 • конвертація GEL => USD за курсом Mastercard, USD => RUB за курсом ЦБ - тобто краще не буває
 • комісія за транскордонну платіж 0% (тобто оплата покупок (послуг) за курсом ЦБ)
 • комісія за зняття в банкоматах Грузії та світу на суму до 50000 рублів на місяць * - 0 рублів (при цьому банкомат повинен бути із позначкою MasterCard, а на карті підключена послуга "відсотки на залишок" - безкоштовно, але резервують на рахунку невелику суму - 259 руб.)
 • накопичуються бонусні рублі, які потім можна обміняти на знижку в магазинах "Перехрестя"

)  накопичуються бонусні рублі, які потім можна обміняти на знижку в магазинах Перехрестя

До моменту фінального списання Кукурудза, на деякий час, ще резервує + 5% від суми покупки. Робиться це через мінливість самого курсу. В кінцевому підсумку буде списана сума за курсом ЦБ на день кінцевого списання (з мого досвіду, десь 2-3 дня після здійсненої операції). Через це різниця може бути як в більшу, так і в меншу сторону. Курс валют непередбачуваний.

* UPD: З 1-го березня 2017 го року Кукурудза змінила правила і збільшила максимальну суму безкоштовного отримання готівки з 30-ти до 50-ти тисяч руб. у місяць. Але, при цьому встановила ліміт на мінімальну суму безкоштовного зняття - не менше 5000 р. Якщо знімати менше, то беруть комісію 100 р. за кожне зняття. Це тільки тоді, коли підключена послуга "відсотки на залишок". Якщо не підключати, то 100 р. спишуть в будь-якому випадку.

Плюс, тепер, щоб уникнути щомісячну комісію в 70 р. (з'являється після підключення послуги "відсотки на залишок") потрібно або сплатити їй покупки на суму не менше 5000 р. в місяць, або цю ж суму постійно тримати на мапі.

Продавці для отримання безкоштовної карти можуть спробувати нав'язати покупку - не ведіться. Тобто, при підключенні послуги "відсотки на залишок" карту повинні видати безкоштовно, але попросять 259 рублів. Ці гроші не списуються, а заморожуються. Їх можна повернути. Для цього потрібно прийти з паспортом і відключити послугу в Зв'язковому (коли карта вже не потрібна). Можна нічого не підключати (вплине лише на безкоштовне зняття готівки) - тоді потрібно просто поповнити карту на 100 рублів, які з'являться на рахунку. Усе.

Зараз ще діє промокод FRPFOFK9V. Він дає 300 бонусних рублів. Потрібно оформити карту, встановити мобільний додаток, ввести промокод (на це є 7 днів) і оплатити картою будь-яку покупку (на це є 30 днів).

Разом, якщо все зробити правильно, то сумарні втрати по отриманню, обслуговування і використання карти в поїздці складуть 0 рублів 0 копійок. Головне - оплата всіх покупок (послуг) в Грузії і по світу буде по курсу ЦБ.

Кредитні

Кредитна карта Тінькофф All Airlines - найкраща для мандрівників

Скріншот з офіційного сайту Тінькофф

Коротко про головне:

 • поки ще діє халява від банку - 1000 рублів милями в подарунок при реєстрації за цією засланні і покупці від 1000 рублів
 • 10% балами за бронювання готелів і прокат авто *
 • 5% балами за покупку авіа та ж / д квитків *
 • 2% Кешбек балами за будь-які покупки по картці
 • 1 миля = 1 рубль
 • оплатити балами можна будь-авіаквиток будь-якої авіакомпанії
 • безкоштовна туристична страховка на рік

* Нюанс в тому, що отримати зазначений відсоток можна тільки при бронюванні на сайті travel.tinkoff.ru. Інакше, Кешбек за квитки буде 3%, а за готель всього 2%.

Важливо розуміти, що знімати готівку з кредитки неправильно - вона тільки для покупок. Для цього є безвідсотковий період 55 днів. Річне обслуговування 1890 рублів окупається туристичної страховкою на рік, що йде до карти безкоштовно. головна перевага Тінькофф All Airlines - це швидкий спосіб накопичити милі на безкоштовний квиток.

Як вирахувати еквівалент в ларі?
Новости