• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Яка банківська карта краще для подорожей? Або готівка?

 1. Навіщо мати кілька карт?
 2. Чи потрібна мультивалютна карта?
 3. Які банківські карти я використовую?
 4. Дебетова карта Tinkoff Black
 5. Як використовую карту Tinkoff Back?
 6. Дебетова карта Tinkoff Black в євро і доларах
 7. Як використовую валютні карти Tinkoff Back?
 8. Кредитна карта Tinkoff All Airlines
 9. Як отримувати кешбек в милях?
 10. Як витрачати милі?
 11. Гроші знімати невигідно
 12. Як використовую?
 13. Дебетова Travel карта Відкриття
 14. 3% кешбек за все
 15. Дають туристичну страховку
 16. Як не платити за обслуговування?
 17. Чи вигідно платити за кордоном?
 18. Як використовую Travel карту Відкриття?
 19. Карти, якими перестав користуватися
 20. То яку карту взяти у відпустку?
 21. Як я економлю на готелях?

Мені часто ставлять запитання, в якому вигляді я беру гроші в подорожі. Спробую все розповісти: якими банківськими картами я користуюся і в якій валюті беру готівку.

Мені часто ставлять запитання, в якому вигляді я беру гроші в подорожі. Спробую все розповісти.

Варто розділити всю суму, відкладену на відпустку, на 3 частини, не обов'язково рівні:

Тобто вам потрібно мати гроші в гаманці і на двох банківських картах. По можливості розраховуєтесь картами, а де немає можливості - платите готівкою або знімайте з картки в банкоматі.

Навіщо мати кілька карт?

Однією картою ви розраховуєтесь в магазинах, купуєте по ній квитки, знімаєте готівку в банкоматах.

Друга карта для бронювання готелів, оренди авто і на випадок втрати першої карти. Може таке статися, що готель заблокує у вас деяку суму. Краще, якщо це буде кредитна картка з пільговим періодом.

Наприклад, ви орендували авто, і у вас на кредитній карті заблокували € 1200. Ваші гроші залишилися при вас, а блокування найчастіше відбувається за рахунок кредитних коштів. Тобто для вас операція безкоштовна.

При такій схемі ви точно впевнені, що на основний карті нічого зайвого не спишуть, а всілякі блокування коштів пройдуть по другий запасний карті.

У разі втрати або крадіжки картки, ви заблокуєте першу карту. За допомогою інтернет банку перекладете гроші на другу карту і продовжите насолоджуватися відпусткою. 🤫 Я воджу 10 запасних карт. Пам'ятайте, як у мене в Мексиці банкомат з'їв 2 карти і в Іспанії з'їв одну.

Чи потрібна мультивалютна карта?

Ні, не потрібна. Я використовую тільки рублеві і єврові карти, а іноді і доларову. При оплаті рублевої картою рублі автоматично конвертуються в місцеву валюту за непоганим курсом. Навіщо нам зайві рухи тіла!

У країнах з євро використовуйте рублеву карту або в євро, а в інших країнах використовуйте рублеву карту або в доларах.

У Тінькофф або Альфа банку банківські карти легко переключаються з рублевого рахунки на доларовий або євровий. Це дуже зручно.

Які банківські карти я використовую?

Всі мої карти мають інтернет банк і SMS повідомлення або Push, щоб в поїздці я міг перекидати кошти з картки на картку і знав про всіх списаних і блокування. SMS з кодами я отримую прямо в телеграм або в додаток на віртуальний номер .

Розповідаю про всі мої картах. Це не рекламна стаття, раджу вам з чистою совістю всі ці карти. Кажу про всі плюси і мінуси.

Якщо коротко, то використовую Відкриття Travel карту , Tinkoff All Airlines, Tinkoff Black в євро , А для вигідного обміну валюти використовую обмін всередині програми Тінькофф майже за біржовим курсом.

Дебетова карта Tinkoff Black

Мені часто ставлять запитання, в якому вигляді я беру гроші в подорожі

Дебетова карта Tinkoff Black

Дебетова карта Tinkoff Black . Для мандрівників карта незамінна тим, що можна зняти гроші в будь-якому банкоматі світу без комісії банку. Поповнюйте карту в будь-якому салоні Зв'язковий, МТС, Білайн, з інших карт без комісії. Будь-які банківські перекази з картки - безкоштовні. Я плачу за квартиру, за інтернет, за сайти, поповнюю їй інші свої картки.

Зручне додаток Тінькофф

У всіх карт Тинькова дуже крутий інтернет банк і мобільний додаток! Прийшла квитанція за квартиру, запустив додаток на телефоні, сфотографував і платіж відправлений без комісії! Прийшла зарплата на зарплатну карту - швиденько вивантажив гроші на карту Тінькофф і отримуєш відсотки на залишок або 1% cashback за покупку хліба в магазині.

Основні плюси:

 • Зняття в банкоматах по всьому світу від 3000 руб. безкоштовно!
 • 6% річних на залишок по картці,
 • 1% cash back від всіх платежів повертається в рублях на карту в кінці місяця!

Жирний мінус:

 • Обслуговування карти - 99 руб. у місяць!
 • Платні SMS про витратні операції - 39₽ в місяць
 • Чи не вигідно зберігати понад 300 000₽ - знижують відсотки.

Як не платити за карту 99 руб в місяць? Для цього відкрийте вклад на суму від 50 000₽ по 6-7% річних або тримайте на рахунках 30 000. Я так і зробив.

Або замовте по цій секретної посиланням , По ній 6 місяців безкоштовного обслуговування.

Як використовую карту Tinkoff Back?

Я використовую карту для вигідного зарахування коштів в Евросети, для зняття рублів без комісії, для оплати комунальних платежів, для переказів на інші карти або яндекс гроші без комісії.

Оформити картку можна тут онлайн . Карту привезуть прямий додому майже в будь-яке місто Росії. Користуюся картою вже кілька років.

Замовити карту додому →

Дебетова карта Tinkoff Black в євро і доларах

Дебетова карта Tinkoff Black в євро

Через нестабільного курсу рубля завів карти в євро і доларах. За нею так само нараховують cashback 1% і відсотки на залишок. Безкоштовне зняття в банкоматах від € 100. Найголовніше, що ви потихеньку відкладаєте євро для поїздки і не хвилюєтеся за курс.

А тепер головне питання, як на карту зарахувати євро? Готівкою без комісії через системи Contact або Юністрім. Особисто я просто конвертуються з рублі в євро майже за біржовим курсом в робочий час.

З мінусів карти - це невигідне використання поза зоною Євро. Наприклад, розплачуючись в Чехії, відбувається подвійна конвертація € → $ → Крони, а якщо врахувати, що до цього ви міняли ще рублі на євро, то потрійна!

Що робити? Використовуйте рублеву карту. Конвертація по рублевої ₽ → $ → Крони. Перша конвертація за курсом банку, друга - за курсом MasterCard. Цей варіант найбільш оптимальний.

Ви скажете, що вигідніше тоді розплачуватися доларової карткою? Конвертація відбувається $ → Крони. Так, при цій конвертації ви втратите найменше, але ж до цього ви так само міняли рублі на долари. Так що оплата рублевої і доларової картою майже ідентичні.

Як використовую валютні карти Tinkoff Back?

Розплачуюся за кордоном. Валюту купую заздалегідь ще вдома. В ідеалі потрібно мати карти у всіх 3-х валютах і використовувати карти в залежності про країни поїздки.

Висновки: при оплаті в євро вигідніше платити карткою в євро, в інших валютах - в доларах або рублях.

Замовити карту додому →

Кредитна карта Tinkoff All Airlines

Кредитна карта Tinkoff All Airlines

Це дуже вигідна карта і дуже-дуже підступна! Розповім про всі підводні камені використання карти. Як же витягти максимум вигоди по карті?

Обслуговування карти варто - 1890₽. При першій покупці вам додатково нарахують 1000 миль, тобто 1000 руб ви відразу повернете.

А по цій секретної посиланням дають 3000 миль після першої покупки.

Карта - кредитна! Мені дали кредитний ліміт 300 000₽ по 23.9% річних. Від 25 до 55 днів - пільговий грейс період без справляння відсотків. Сам кредит нам не потрібен, потрібен тільки цей період. Не доводьте справу до кредиту!

До мапі додається хороша туристична страховка на $ 50 000

Як отримувати кешбек в милях?

Повернув 111 тисяч за рік!

За покупки по картці нараховують милі. 1 миля = 1 рублю:

 • 2% за всі покупки по карті
 • 3% за покупку будь-яких авіаквитків
 • 5% за покупки квитків на travel.tinkoff.ru - не вигідно!
 • 10% за готелі на booking.com через сайт travel.tinkoff.ru - дивіться нюанси!

Чому не вигідно купувати квитки через travel.tinkoff.ru? Скільки я не порівнював ціни на сайті і через aviasales , На сайті Тинькова квитки найчастіше виходили дорожче на 2% і більше. Висновок - шукайте найдешевші авіаквитки через aviasales і отримуйте 3% з квитка. Плюс до всього ви як зазвичай отримуєте милі від авіакомпаній, наприклад, на бонусний рахунок Аерофлот або S7 .

Плюс до всього ви як зазвичай отримуєте милі від авіакомпаній, наприклад, на  бонусний рахунок Аерофлот  або  S7

Гроші просто зараховують на карту

Щодо 10% за готелі. Потрібно обов'язково шукати готелі через travel.tinkoff.ru/hotels/, далі вас перекине на Booking.com. Робите бронь, в анкеті вказуєте реквізити карти Tinkoff All Airlines. У більшості випадків гроші спишуть відразу, частину або всю суму! Якщо спишуть не всю суму, то вже в готелі потрібно обов'язково розплатитися карткою Tinkoff All Airlines. Тільки при повній оплаті з карти ви отримаєте 10% милями, інакше всього 2%. Це дуже важливо.

Ще завжди порівнюйте отриману ціну на букінг і через пошуковик Hotellook , Іноді він знаходить варіанти ще дешевше, тоді немає сенсу оплачувати по всій цій схемі.

Як витрачати милі?

Як витрачати милі Tinkoff All Airlines ? Тут теж хитра система. Купуєте авіаквиток на будь-якому сайті, потім заходите в інтернет банк або додаток і міняєте свої милі назад на рублі. Але ... мінімальна ціна авіаквитка - 6000 ₽, знімаються милі кратно 3000.

Тобто купили ви квиток за 13550₽ - зняли 15000 миль, купили квиток за 6 010₽ - зняли 9000 миль. Потрібно шукати квиток ближче до 9000₽, 12000₽, 15000₽. Як варіант - купувати подарункові сертифікати на сайті Аерофлоту на конкретну суму, наприклад, на 6000₽.

Гроші знімати невигідно

Ще все зроблено так, що вигідніше спочатку оплатити картою за рахунок кредитного ліміту, а потім повернути цю суму. Поповнювати картку ви зможете безкоштовно з інших карт, через салони зв'язку і тисячі інших місць. Я поповнюю з карти Tinkoff Black. А от зняти без комісії ви не зможете! За кожне зняття в будь-якому випадку доведеться заплатити 390₽.

Я спочатку роблю покупку по карті за рахунок кредитного ліміту, а потім через інтернет банк раз на кілька днів повертаю борг.

До речі, відсотки на залишок не нараховуються, тому свої гроші краще зберігати на Tinkoff Black.

Як використовую?

Купую авіаквитки, бронюю авто на rentalcars і іноді оплачую готелі на booking .

Карту Tinkoff All Airlines ви також можете замовити по інтернету тут і через кілька днів її привезуть до вас додому. Отримайте 3000 миль (3000₽) в подарунок по моїй посиланням:

Замовити карту →

Дебетова Travel карта Відкриття

Дебетова Travel карта Відкриття

Travel карта - найновіша карта в моїй колекції. Тепер вона стала основною для оплати покупок. У мене середній тариф «оптимальний». Розповідаю чому ця карта потіснила Тінькофф All Airlines для щоденних покупок.

3% кешбек за все

Дають 3% Кешбек за будь-які покупки (3₽ за кожні 100₽), а All Airlines дає лише 2%.

Кешбек так само збиратися на окремому бонусному рахунку. Витратити можна будь-яку суму на авіаквитки, готелі і ж / д квитки на сайті travel.open.ru, а в All Airlines можна витрачати тільки на авіаквитки і тільки від 6000₽.

Дають туристичну страховку

Додається туристична страховка РЕСО на € 35 000. Страховка не діє в Північній і Південній Америці, Австралії, Океанії, Японії, всіх країн і островів Тихого і Індійського океану, країн колишнього Радянського Союзу. Не густо. Зійде тільки для візи на Шенген.

Як не платити за обслуговування?

За такий щедрий 3% кешбек потрібно розплачуватися жорсткими умовами тарифу. Скажу чесно, я довго їх вивчав, написані дуже хитренько і складно. Напишу вам просто і чесно:

Карта варто 299₽ в місяць або 3588₽ в рік. Зняття коштів в банкоматах Відкриття і Траст безкоштовне, в інших - 1%, але мінімум 250₽. Щоб не платити ці комісії, потрібно виконувати одне з «мінімальних вимог»:

 1. Тримати на рахунках банку 300 000₽
 2. або тримати на рахунках банку 150 000₽ і витрачати 20 000₽ в місяць
 3. або поповнювати карту на 50 000₽ щомісяця

Тоді карта буде безкоштовною і зняття в будь-яких банкоматах буде теж безкоштовним.

Є ще тариф Преміум з безлімітним доступом в бізнес зали Priority Pass на двох і безкоштовним трансфером, але потрібно тримати мільйон на рахунку.

Чи вигідно платити за кордоном?

З приводу оплати карткою за кордоном. Якщо покупка в доларах або євро, то конвертація в рублі за курсом ЦБ + 2,5%. Якщо оплачуєте, наприклад, чеськими кронами, то крони конвертуються в долари за курсом Visa + 2,5% від суми операції, потім конвертація в рублі за курсом ЦБ. Тобто приблизно як з рублевої картою Тінькофф.

У відкриття є карти в євро і доларах, є сенс завести ці карти перед поїздкою і заздалегідь купити валюту через інтернет банк за хорошим курсом.

Як використовую Travel карту Відкриття?

Тепер це моя основна карта. Я розплачуюсь їй в магазинах, в інтернеті і отримую 3% кешбек.

Якщо у вас ще немає Travel карти від Відкриття, то замовляйте по моїй бонусної посиланням venagid.ru/go/open/ , По ній вам нарахують 500₽ після першої покупки.

Замовити карту →

Карти, якими перестав користуватися

Карта Кукурудза. Особливого сенсу в ній не бачу. Так, обмін валюти майже по курсу ЦБ, але є комісія за зняття коштів.

Кредитна Авангард Master Card World. Неконкурентні умови як на теперішній час. Кволий кешбек 1%, комісія за зняття в банкоматах, убоге додаток, страховка теж стала гірше. У наступному році закрию.

Рокет Банк. Немає особливих переваг, крім безкоштовного обслуговування і крутого сервісу.

То яку карту взяти у відпустку?

Однією карти мало. Для покупки авіаквитків і бронювання машини, використовуйте Tinkoff All Airlines .

Для оплати за кордоном в євро використовуйте Tinkoff Black в євро , Для оплати в доларах - доларову Tinkoff Black , Для оплати в інших валютах - доларову або рублеву Tinkoff Black , Travel карту Відкриття , Tinkoff All Airlines , Карту Кукурудза.

Для зняття готівки без комісії використовуйте Tinkoff Black або Travel карту (Не забувайте виконувати мінімальна вимога).

Для щоденних покупок в рублях використовуйте Travel карту і отримуйте найбільший кешбек 3%.

Це мій основний набір карт. Я їх вибрав виходячи з особистого досвіду, зручності і вигоди використання. Чекаю ваших коментарів і порад, якими картами користуєтеся ви.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто - шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик RoomGuru . Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Навіщо мати кілька карт?
Чи потрібна мультивалютна карта?
Які банківські карти я використовую?
Як витрачати милі?
Чи вигідно платити за кордоном?
Як використовую Travel карту Відкриття?
Як я економлю на готелях?
Навіщо мати кілька карт?
Чи потрібна мультивалютна карта?
Які банківські карти я використовую?
Новости