• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати банківську карту для подорожей: мій досвід

 1. Вибираємо банківські карти для подорожей
 2. Недоліки банківських карт
 3. Чому банківські картки необхідні в подорожі
 4. Як я купую авіаквитки
 5. Українцям - безкоштовно

Якщо уявити собі гроші як потік, а не калюжку, обмежену розмірами нашої кишені, хочеться організувати приплив грошей, де б ми не знаходилися. І найкращий інструмент для цього - банківські карти.

Добре якщо не одна, а кілька, тому, що ...

... одного разу в берлінському метро, намагаючись купити квиток, я пхнув карту не в ту щілину))) автомата і вона застрягла. Я не міг її вийняти ... і з жахом усвідомив, що всі мої гроші на цій карті і у мене немає готівки та інших карт. А крім квитка додому мені потрібно було зробити багато покупок (є маса речей, які краще купувати в Європі ). Але робити нічого, не залишати ж карту там. Приклавши зусилля, я вирвав її і ... мені пощастило - карта не зіпсувалася і я все купив ...

... але з тих пір у мене три карти двох різних банків.

але з тих пір у мене три карти двох різних банків

Платіжні картки необхідні в подорожі!

Вибираємо банківські карти для подорожей

Напевно, важко повірити, що це не реклама, але коли підуть мінуси - буде простіше)

Приватбанк, тому, що це найзручніший банк онлайн і в Україні він є скрізь. Я не вибирав там карти. Взяв, то що давали і дуже навіть підійшло. Не знаю як зараз, але раніше там безкоштовно видавали дві карти відразу. І краса в тому, що з однієї на іншу можна онлайн переводити гроші безкоштовно. Саме її (у мене вона називається «Універсальна») я визначив для платежів в інтернет. А другу - для зберігання грошей. Потрібно купити квитки - зайшов в Приват 24, перевів потрібну суму на другу карту і оплатив з неї. Основна карта (у мене вона називається «Для виплат») залишається НЕ засвічений в інтернеті і, отже, більш менш безпечною для зберігання грошей.

Крім того, я відкрив карту Юникредит банку коли він ще не злився з Укрсоц. Чудовий був банк, скажу я Вам. Ніде я не отримував такого обслуговування як там. Співробітники дійсно намагалися вникнути в проблему і допомогти. І як разюче це змінилося після злиття з Укрсоц. Ну да ладно, це не фінансовий блог.

Чому Юникредит? Рік тому це був єдиний банк, який не брав відсотків за зняття готівки в Європі в банках групи Юникредит.

Оновлення на 2017-й

На жаль, тепер це не так.

Знімаю гроші за кордоном з карт Приватбанку в системі банкоматів Euronet, які є майже скрізь. Виходять мінімальні втрати - 1-2%.

Недоліки банківських карт

Я знаю два. Перший, - не скрізь ви зможете розплатитися банківською карткою, а зняти готівку за кордоном - це, звичайно, втратити 3 - 7% від суми зняття. Для кого-то це може бути будь-, але я не люблю втрачати гроші, тому.

«Валютні» поради для мандрівників:

 • оплачуйте все в валюті тієї країни, в якій перебуваєте, тоді гроші конвертуються за більш вигідним курсом;
 • якщо їду в країну, яка межує з Україною (Польща наприклад) купую валюту на кордоні, попередньо перевіривши курс в інтернеті і сусідніх обмінниках;
 • якщо їду в іншу країну - дізнаюся в банку де там вигідніше знімати гроші;
 • якщо у когось із друзів є готівка, а мої гроші тільки на карті - оплачую загальні витрати (бензин, квитки, продукти, їжу в ресторанах ...) своєю карткою і беру в одного готівку на суму, яку повинен був платити він.

Другий мінус мінус банківських карт - це обмінний курс. Теоретично все виглядає так: якщо у вас картка Visa - ви заходите на сайт Visa і дізнаєтеся курс за яким теоретично! повинні бути зняті гроші з вашої картки. Але курс не збігається. Якщо потрудитися і з'ясувати за яким курсом банк дійсно зняв ваші гроші, то виявиться, що він набагато вище. У випадку з Юнікредіта ця різниця доходила до 2%.

Приходжу в банк по приїзду і висуваю різницю між курсом Visa на цей день і курсом реального зняття і з'ясовую, що є нюанси). Курс вашого банку при оплаті в іншій країні - вище того, за яким ви могли б поміняти готівкові. Дуже ймовірно, що банки заробляють на цій курсовій різниці або страхують себе від втрат. Правда, слід зазначити, що зазвичай мова йде про втрати не більше 2% + 1-1,5% комісія за конвертацію.

Ось власне і всі недоліки. Знаючи про них, у вас з'являється більше свободи і можливостей для фінансового маневру.

Чому банківські картки необхідні в подорожі

І незважаючи на них карти в подорож потрібні, тому, що:

 • ви можете отримати на карту фінансову допомогу від друзів ;
 • ви можете отримати на карту ваш заробіток в подорож ;
 • ви можете використовувати карту для платежу в інтернеті;
 • ви можете використовувати дані карти для електронного платежу навіть якщо вона зіпсована;
 • ви можете зарезервувати готель або квиток за допомогою не чинною карти.

Платіжна карта - це ваша фінансова зв'язок зі світом, інструмент, який дарує масу можливостей в подорож.

Як я купую авіаквитки

Авіаквитки - моя пристрасть, дивіться, це рейси з України.

вибирайте дати  тут вибирайте дати тут .

Як знайти самому такі квитки?

Замість свого міста - вбивайте в пошук країну. Якщо з України, Росії, Білорусі не знайшлося нічого підходящого - йдіть далі: Польща, Угорщина, Словаччина, Литва ... У вікні дати вибираємо «Весь місяць» і потім «Найдешевший місяць». Це дозволить побачити найкращі ціни за рік.

Так шукати вміє тільки  Скайсканнер Так шукати вміє тільки Скайсканнер .

Українцям - безкоштовно

Редакція how2go.info відкриває гарячу лінію мандрівника.

Ми підбираємо лоукост квитки і бюджетне житло для українців безкоштовно. Потрібна допомога - пишіть сюди www.fb.com/how2go.lowcost.info

Чому Юникредит?
Як знайти самому такі квитки?
Новости