• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як поповнити рахунок Теле2 з банківської карти і всі її переваги

 1. Можливості і переваги картки
 2. Як завести банківську карту
 3. Оплатити Теле2 банківською картою
 4. Оплата Теле2 з мобільного телефону
 5. Інші способи оплати Теле2 банківською картою

Зміст статті

Якщо ви абонент Теле2 і у вас є банківська карта, тоді ви за адресою, а якщо вона відсутня, то бігом в будь-який вподобаний банк і скоріше відкривайте там рахунок, а навіщо, про це читайте далі в статті.

Компанії це ознака якоїсь сучасності і данину зручності, адже розплачуватися нею де б-то не було дуже зручно, для цього вона втім і створена, і обслуговування в рік коштує всього від 30 рублів на місяць, а в деяких банках можливо і безкоштовно. Винятком звичайно є регіони в які ще не дійшла цивілізація. Я звичайно маємо увазі не тільки контактну звичну форму оплати через спеціальні пристрої, встановлені в роздрібних точках продажів товарів і послуг, але і віртуальне проведення грошових транзакцій. Таким чином, спосіб поповнити рахунок Теле2, де б ви не знаходилися, з банківської карти, маю під рукою один лише інтернет, здасться вам винятковим привілеєм.

Можливості і переваги картки

Банківську карта практично замінює грошові кошти, тільки відмінність в тому, що вона більш універсальна в своєму основному завданню і наділена додатковими перевагами перед готівкою, так що читайте далі і приміряйте весь спектр її плюсів.

 1. Картою можна розплачуватися як в магазинах, так і через інтернет
 2. На додачу до першого пункту вона також дозволяє здійснювати платежі не виходячи з дому, на відміну від готівки, з якими потрібно обов'язково йти в банк або платіжний термінал
 3. Картка більш компактна, ніж готівка. Носити з собою навіть 50 000 рублів на карті, зручніше ніж товсту пачку грошей, хоча і приємніше
 4. При втраті картки, її можна вчасно заблокувати і відновити, паперові гроші є ймовірність, що більше ніколи не побачите
 5. Широко поширена зараз прив'язка банківської карти до особистого номеру телефону, що дозволяє контролювати свої витрати і отримувати повідомлення про нарахування, наприклад про зарплату і т.п.
 6. Знаючи номер карти іншої людини ви з легкістю зробите грошовий переказ за короткий час, а також можете прийняти перераховану суму від кого-то в свою користь
 7. При наявності пластикової карти можливо налаштувати Автоплатёж на більшість ваших щомісячних витрат: мобільний телефон, інтернет, ЖКГ і т.д.
 8. Важливий фактор для деяких власників карт є її оперативність, яка дозволяє миттєво бронювати і купувати авіа-квитки, жд квитки і т.п.
 9. Онлайн гравці різних тоталізаторів і ті хто працюють і отримує грошові винагороди через інтернет, також гідно оцінять значущість банківських рахунків
 10. Невеликим, але приємним моментом є, то що при оплаті картою в деяких місцях, ви отримуєте бонуси, які також можна в майбутньому витратити на покупки, а ще краще це Кешбек - повернення відсотка від суми покупки назад на ваш рахунок
 11. Ні для кого не дивно, що ми вже давно відійшли від звичного отримання заробітної плати в конверті, проте на сьогоднішній день це залишається перевагою, то що ми отримуємо доходи прямо на дебетову карту
 12. У поїздках за кордон, карта в деяких випадках буде краще ніж готівка, який також має обмеження щодо ввезення в чужу країну

Як ми бачимо досить величезна прірва з переваг двох форм оплати, готівкової і безготівкової. Звичайно дзвінка монета виручає в рідкісних випадках, але перемога все ж залишається над цим банківським продуктом, заточеного в прямокутний плоский шматок пластика.

Якщо ви воодшушевілісь вищепереліченими пунктами і у вас немає ще карти, але в хочете нею обзавестися, то переходимо до наступного розділу, як це зробити.

Як завести банківську карту

Для здійснення покупок і більшості операцією з її допомогою, досить звичайної дебетової картки, яку можна отримати в будь-якому банку. Головне не забувати, що їх багато і у них періодично відкликають ліцензію, тому найпростіше поглянути на рейтинг фінансових організацій і все стане ясно до кого звернутися. Якщо ви раніше з цим не стикалися і не користувалися банківською картою, то виберіть з тих що на слуху, це Ощадбанк, ВТБ, Банк Москви, Альфабанк і т.п. Повну інформацію по видам і особливостям банківських карт ви можете дізнатися в самому банку у фахівця, так він і сам вам все дохідливо розповість.

Відкрити рахунок в банку на сьогоднішній день можна двома способами: прийти особисто в відділення або заповнити анкету онлайн на самому сайті банку, при цьому бажано вибрати відділення недалекому від будинку, напевно, є в цьому сенс, крім найпростішого зручності.

В обох випадках для оформлення заявки на випуск карти вам знадобиться:

 1. Заява
 2. Паспорт підтверджує вашу особистість
 3. Особистий телефон
 4. Кодове слово (обов'язково для отримання дистанційної інформації по карті)

Надавши відомості про себе, співробітник банку становить на їх підставі договір в двох примірниках, який підписується обома сторонами. Через кілька днів карта буде готова і ви можете її забрати в тому ж відділенні, після чого її необхідно буде активувати.

Оплатити Теле2 банківською картою

І так, отримавши даний інструмент, можна сміливо виконувати те, про що було написано раніше в статті. Але нас зараз цікавить питання про те, як поповнити баланс на мобільному телефоні за допомогою банківської карти через інтернет, причому без комісії.

Для цього в першу чергу йдемо на офіційний сайт Теле2 https://tele2.ru

В меню переходимо по вкладці «Поповнення і переклади», де так само багато всього корисного, що пов'язано з грошової стороною мобільного зв'язку.

Далі в структурі меню нам потрібна посилання «Поповнення балансу», де власне і почнеться дія по «перекачуванні» грошей з карти на рахунок сім-карти.

Сумлінно вводимо свій номер телефону Теле2, вказуємо суму поповнення і по кнопці «Поповнити» переходимо на наступний рівень операції.

І тут якраз нам вже знадобляться дані з нашої свіжоспеченої банківської карти, ну власне у кого як. «Срісуйте» їх з карти, уточніть як хочете отримати чек, по електронній пошті або смс і натисніть «Оплатити». Гроші негайно прийдуть до вас дзвінкою смской на вашому телефоні, а так само з чеком, якщо ви вказали відправку по sms.

Щоб повторно кожен раз не вводити номер карти і все інше, поставте галочку «Зберегти карту», ​​на випадок якщо до даного способу оплати звертатися будете не раз.

Оплата Теле2 з мобільного телефону

 1. Умови для оплати телефону даними способом:
 2. Наявність самого мобільного телефону
 3. Обов'язково! Банківська картка прив'язана до даного номеру
 4. Потрібна сума на рахунку карти для поповнення балансу
 5. Коротка USSD-команда для відправки запиту

Що зручно, для цього способу не треба ні комп'ютера, ні інтернету, а просто наберіть на своєму телефоні USSD-запит * 109 * сума поповнення # і натисніть клавішу виклику. Усе! Або ж відправте повідомлення, як звичайне смс одному, тільки на короткий номер 109, де в тексті листа впишіть тільки вашу щомісячну абонентську плату або іншу довільну суму. Зазначена сума зараховується моментально на рахунок. Щоб налаштувати автопополненія для даної операції з переваги №7, про який я згадав на самому початку статті і забути про мінусовій баланс читайте.

Інші способи оплати Теле2 банківською картою

На тлі двох найбільш зручних і простих способів існує ще доступні варіанти з використанням карт, які можуть стати в нагоді в житті, так як всі вони для кожного користувача мають свої переваги і недоліки.

 1. Оплата і поповнення рахунків через банкомати
 2. Через електронні платіжні системи в інтернеті (Qiwi, Яндекс.Деньги, WebMoney ітп)
 3. У салонах зв'язку Теле2

схоже

Новости