• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Виготовлення рам з багета

Рамки з сучасного багета можуть стати повноцінною частиною інтер'єру. Сімейні реліквії і дорогі серцю фотографії займуть гідне місце у вашому будинку, а правильно оформлені в багет офісні карти, сертифікати та грамоти в багеті підкреслять солідність і високий професійний рівень вашої компанії.

У нас Ви можете замовити оформлення в багет та паспарту картин, вишивки, офісних карт, об'ємних предметів, фотографій, гобеленів, батику, малюнків і т.п. Наша майстри виготовлять для вас як класичні дерев'яні так і сучасні алюмінієві рамки (а також із пластику) різних форматів, оформить паспарту, нададуть широкий асортимент багетних рамок різних матеріалів і забарвлень, а також багет для дзеркал.

Всі операції з виготовлення рам з багета виконуються на сучасному обладнанні, яке гарантує якісне виконання роботи.

Однією з найважливіших операцій при виготовленні рам є різка багета. У нашій майстерні різання багета виконується на стаціонарній підлоги гільйотині 'MORSO F', яка дає ідеальний за якістю розріз багета.

Наступний етап - скріплення заготовок багета в раму - можна здійснити як простими пристосуваннями (стрічковий затиск або лещата), так і за допомогою більш складного обладнання. Металева дужка, винайдена в Європі кілька десятиліть тому, до цих пір не має аналогів за зручністю в роботі. За допомогою спеціального пристрою вона зусиллям "вставляється" в заготовки багета, стягуючи їх по кутах, і не залишаючи на зовнішній стороні багета слідів.

Завершальний етап в цьому процесі - власне збірка рам. Конструкція зі скла, паспарту, картини і задника фіксується в рамі за допомогою різного роду пристосувань або пістолетів.

Конструкція зі скла, паспарту, картини і задника фіксується в рамі за допомогою різного роду пристосувань або пістолетів

Про відділ "ELS"

Час роботи з понеділка по суботу з 9:00 до 19:00, в неділю з 10:00 до 18:00, без перерви. Адреса: м. Чита, вул. Поліни Осипенко, 2, 1 поверх.

Консультації за телефоном 8 (3022) 35-29-29, viber / whatsApp: + 7924-809-06-04, e-mail: [email protected] .

Сторінки в соціальних мережах: ВКонтакте , Однокласники , Інстаграм , Фейсбук .

Новости